Opis wielu prób,potrzebne uwagi i rady.

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Cz kwi 12, 2012 5:41 pm

Opis wielu prób,potrzebne uwagi i rady.

Witam, jestem nowy na forum,więc jakby co poprawcie mnie i bądźcie wyrozumiali :)
Próbowałem OOBE przez ostatnie noce,zdarzało się ze miałem chęć w dzień dlatego z 2 razy podejmowałem tez w dzień. Kiedy próbuje OOBE sposobem 4+1 to już po rozbudzeniu kiedy się kładę i puszczam Hemi Sync żeby nie zasnąć nieświadomie,zamykam oczy i czekam i co jakiś czas powtarzam afirmacje. Gdzieś po niecałej godzince czuje ze hmm...jak to opisać...podejmuje decyzje ze już zacznę coś robić ciałem żeby wyjść,wyobrażam sobie ta technikę liny ponieważ czuje ze ciało mam strasznie ciężkie,kiedy chce podnieść rękę delikatnie. Czyli rozumiem ze dopada mnie wtedy taki paraliż senny. Natomiast wibracji nie miałem nigdy,nie wiem czemu. Paraliż występuje za każda próba ale wibracji brak,kompletnie brak :|
Próbuje wymusić wibracje tez niż,najwyżej czuje takie ciary,mrówki które czuje zawsze jak coś wewnętrznie przezywam. Proszę o pomoc,porady,uwagi. Zdaje się na was OOBEnautów :)

Post N sie 19, 2012 1:36 pm

Re: Opis wielu prób,potrzebne uwagi i rady.

Wita, dawno to nie byłam pochłonięta sprawami reala, ale dziś w nocy miałam :D oobe.

Nie mam dużego doświadczenia ale mogę Ci powiedzieć tak... wczoraj cały dzień myślałam aby wyjść, tęskniłam już za ty bo dawno też nie próbowałam a byłam poza ze 3 razy Kiedyś opisywałam tutaj na forum zresztą...
Więc tak cały dzień myślałam, relaksowałam się i nawet jak byłam popołudniu w lekkim transie wyobrażałam sobie linę.
Poszłam spać (w sumie to spałam cały dzień z przerwami miałam kiepski dzień). Obudziłam się w paraliżu bolało strasznie (nie miałam wibracji - wiec się nie martw nie zawsze są) do tego stwory latały i mnie drapały swoimi pazurami, a ponieważ ruszyć się nie mogłam byłam przerażona zaczęłam krzyczeć że chcę się zbudzić wołałam ciało budź się i straciłam świadomość. Po chwili odzyskałam i wiedziałam że jestem poza podeszła do mnie jakaś kobieta wzięła za rękę i powiedziała bez słów ze mam się nie obawiać, że jestem bezpieczna i że mam jej zaufać potem chodziłyśmy i ....(to już nie istotne, nie o tym miało być).

Reasumując uważam że liczy się nastawienie i chęć wyjścia, wymuszać się nie da bo to tylko męczy i powoduje rezygnację. Ja wczoraj cały dzień powtarzałam że chcę wyjść muszę porozmawiać z przyjaciółmi niefizycznymi (a bo miałam problem w realu), w dzień się relaksowałam, słuchałam mantry, starałam się wyjść w dzień.Mi pomaga mantra "om mani pedme hum" (wersja klasztorna można znaleźć na joutube), zawsze gdy chce wyjść słucham tej wersji. Jest trochę przerażająca i może dlatego tak to działa. Ja przy hemi sync zasypiam jak niemowlak (pewnie to dziwne). Ja chyba tylko raz miałam wibracje głównie to mam paraliż tylko i budzę się już poza tzn czasem całkiem (siedziałam na łóżku i nie mogłam uwierzyć że mi się udało, byłam w swoim starym mieszkaniu itd) albo tak jak dzisiaj w nocy po części jakby ramiona i stopy ugrzęzły w ciele. Nie mogę ich wyciągnąć. Wtedy czuję się bezsilna na te latające stwory w sumie to owady i robactwo. W realu tego nienawidzę, jak koszę trawę i mi jakaś dżdżownica siądzie na spodniach to drę się jakby żywcem mnie obdzierano. Rzadko chcę wyjść bo boją się właśnie tych latających stworów ale czasem tak jak wczoraj strach słabszy niż chęć wyjścia.
Trzeba ćwiczyć, wierzyć że się uda i próbować ciągle próbować. Nie zrażaj się. Mi czasami klika tygodni nic nie wychodziło potem przerwa tak jak teraz cały dzień myślenie o oobe i w nocy jest..

Nie wiem czy pomogłam, mam bardzo małe doświadczenie, sama ciągle czytam i uczę się od innych. Jednego jestem tylko pewna tak samo jak tego że po dniu jest noc ŻE COKOLWIEK SIĘ CHCE I SIĘ JEST PEWNYM ŻE TO SIĘ BĘDZIE MIAŁO BEZ CIENIA WĄTPLIWOŚCI TO SIĘ TO ZAWSZE SPEŁNIA!! Więc życzę wytrwałości i powodzenia

Powrót do Pas startowy