trzecie oob. Help!

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt paź 20, 2009 1:58 pm

trzecie oob. Help!

Dziś 20.10
Udana (?) próba oob (metoda 5+1, yerba mate+walerina), po 1,5h bardzo krótkie oob, budze się na dywanie,
nie mogę wstać, z kolan, kiedy mi się to udaje kucam, i otwieram oczy
widze dwa takie same koty obok okna, nie mogę wstać, czuje się jak
po wypiciu, litra wodki, widzę wszystko zamglone, upadam, trace swiadomość, wracam do ciała.
Dlaczego nic nie mogę zrobić w poza? Wie ktoś gdzie leży problem tak krótkiego "tripa"?

Aha i jeszcze jedno pytanie. Kiedy zamykam oczy i waptruje się w ciemność przez jakies 10 -15 min, zaczynam widzieć bardzo wyraźnie jasne sylwetki ludzi, którzy chodzą w tę i spowrotem czasem biegną i coś przeskakują, czasem widze ich z boku czasem jakby z góry, wyraźnie odróżniają się nogi, ręce, głowy więc bez problemu widze że to sylwetki ludzkie(?). Co to jest? Czy ktoś też tak ma? Czy może jestem na skraju szaleństwa? :shock:

dzięki za odpowiedzi.

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Śr paź 21, 2009 2:18 pm

Re: trzecie oob. Help!

Moje pierwsze świadomie zaplanowane OOBE wyglądało tak że wypadłem z ciała i w sposób bezwładny latałem po pokoju, nie mając absolutnie żadnej kontroli, aż wpadłem w ścianę i przeleciałem do łazienki. Wtedy spanikowany wróciłem do Ciała :D

Kilka kolejnych prób wyglądało w taki sposób że wytoczyłem się z ciała i niczym pies pluto z bajki Disneya drapałem pazurami podłogę gdy za tyłek jakaś niewidzialna siła ściągała mnie z powrotem do ciała :mrgreen:

Więc idzie Ci całkiem nieźle :D
Trening czyni mistrza ;)

Postacie które widzisz to prawdopodobnie pomocnicy, pozytywny znak :)
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Cz paź 22, 2009 3:15 pm

ka dzięki u mnie jest podobnie z tą różnicą że nigdy nic mnie do ciała nie ciągnie jak większości osób, tylko poprostu nagle wszystko się kończy i leże w łóżku :cry: nawet nie mam czasu sie pożegnać :roll:

Post Pt sie 19, 2011 12:58 pm

Fc_uk mam dokładnie to samo. Po 10-15 minutach wpatrywania się w ciemność (wstępna część mojego przygotowania do OBE). Mam te same objawy na ciele (mrowienie, jakby dreszczyki, uczucie ściskania rąk i kostek nóg, dygotania ale leciutkiego). Sylwetki które widzę mają kolor taki jak tło na którym to czytacie - nie są śnieżnobiałe. Ja widzę wyraźnie co te sylwetki robią (np. myją ręce pochylone nad czymś czego już nie widzę. Potem otrzepują nadmiar wody z dłoni. Albo właśnie wstają jakby z krzesła (którego też nie widzę). Oni nie mają szczegółów - widzę je jakby byli wycięci z papieru - jednolite sylwetki. Po konturach mogę zorientować się co robią. Ogólnie widzę ich tylko w ruchu w krótkich scenach ale dookoła nie ma innych przedmiotów. Ponieważ mają oni jak mi się wydaje płeć męską, sądziłam początkowo, że odbywam właśnie podróż mentalną do osoby o której w danej chwili myślę. Ale teraz widzę, że to może być coś więcej. Za mało o podróżach mentalnych wiem po prostu (tylko teoria). Tak więc Fc_uk nie martw się o swój stan umysłu - wszystko z Tobą było OK. Inni też tak mają.

Powrót do Pas startowy