Ostatnia wizyta: Sob Wrz 20, 2008 6:40 am Obecny czas: Sob Wrz 20, 2008 6:40 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 5:29 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Kwi 16, 2008 7:32 am
Posty: 10
Witam ,nie miałem jeszcze oobe, ale wyczytałem że w astralu są astralne piekło i niebo, dokładnie z książki ciało astralne, mam pytanko czy ktoś to explorował, macie jakieś doświadczenia związane z Piekłem lub Niebem

Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Śro Maj 21, 2008 7:15 am 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 58
Miejscowość: Częstochowa
eee astralne niebo i piekło ? chyba wiem o co ci chodzi ale nie można w taki sposób tego nazywać....wychodząc do astrala czasem zdarza się w sumie nie wiem z jakich względów mi najczęściej jak mam zły dzień i dużo problemów że trafiam do ciemnych miejsc , gdzie jest ponura i panuje klimat chłodu...wokoło różne cienie szybko się poruszają słychać ciche śmiechy i inne dźwięki wczoraj nawet ktoś do mnie mówił stojąc w rogu głosem hmm lucyfera hehe lecz niestety nie mogę sobie przypomnieć co dokładnie....atmosfera jak z horroru a innym razem beztrosko bawię się na łące w słoneczku lub robie co dusza zapragnie....to jeżeli chodzi o ospuo a co do innego nieba czy piekła ja tam nie doszedłem ale łatwo można nazwać PARK niebem a któryś z systemów przekonań piekłem ale to tylko względnym piekłem.....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 1:55 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:16 pm
Posty: 43
Miejscowość: Mazury
Witam.
Podczas mojego drugiego wyjścia widziałem "diabła", przestraszyłem się ale uczucie opanowałem. Miał różki, bródkę, czerwoną pelerynę, a wokół utworzyło się tło- ogień, płomienie wyglądały jak tekstury w starych grach:).
Być może było to OSPUO, a być może po pomyśleniu o diable znalazłem się w czyimś wytworze myślowym, może w PARKu.

_________________
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 3:31 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 05, 2008 7:06 pm
Posty: 20
Miejscowość: Wrocław
Ohoho :). Ile to razy mnie szatan dusil w astralu :). Mialem dosc duzo dziwnych przygod po wyjsciu. Czesto znajdowalem sie w miejscach, o ktorych nigdy bym nawet nie pomyslal, wyobrazil tutaj w realu i nie mam zielonego pojecia, dlaczego tak jest. Pieklem raczej bym tego tak nie nazywal, ale kazdy ma swoja wyobraznie. Pamietam jak raz po wyjsciu tak jakbym stracil kontrole nad swoim cialem astralnym i zostalem gdzies wciagniety, na chwile urwal mi sie film i znalazlem sie w miejscu gdzie nie bylo nic procz: ciemnosci, gosci przypominajacych zywe trupy, bardzo wysoko polozone ogniste chmury i wyladowania atmosferyczne, a patrzac w dol widzialem tylko pustke i ciemnosc, a do tego okropne dzwieki.

Jak zaczeli mnie dusic, smiac sie glupio itp...postanowilem wrocic do ciala bo nic im nie moglem zrobic. Problem pojawil sie jak nie moglem wyczuc ciala, chociaz staralem sie nim poruszyc z calych sil. Wtedy jeden z tych "przyjemniaczkow" zaczal sie smiac i dowalil tekstem do drugiego "patrz na niego, on chyba mysli, ze nadal zyje i chce wrocic do ciala - smiech". Wtedy musze przyznac, poczulem ogromny strach i nie bylo to przyjemne wyjscie, ale po kolejnych probach obudzenia sie w koncu udalo mi sie wrocic do ciala. Zaraz po ubudzeniu sie odzyskalem przytomnosc ale tylko czesciowa, bo paraliz nadal mnie trzymal(tak myslalem z poczatku, bo ruszalem sie jak jakis koles w ciescie), co pozniej okazalo sie nie wroceniem do ciala, ale falszywym przebudzeniem ze swiadomoscia, ze wrocilem z astrala, hehe :):).

Podobnych sytuacji mialem duzo i nie mam zielonego pojecia skad sie one biora :/.

Co do nieba to zwiedzalem miejsca piekne gdzie mozna bylo spotkac tylko harmonie itp. Osobiscie mysle, ze nie ma piekla, nieba, bo przeciez niektorzy spotykaja w astralu byty, rozne duchy, wiec dlaczego jest to mozliwe skoro "po smierci idziemy albo do nieba, albo do piekla" :).


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 8:50 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 130
Ja bylem w niebie. Fajnie bylo. I nawet nie musialem wychodzic z ciala :)

_________________
Image
LD: 2,5
OOBE: Swiadomych: 0. Polswiadomych - mozliwe, ze cale mnostwo.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 9:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 42
Miejscowość: Kielce
To ja przyznam, że mnie wystraszyliście Waszymi opowieściami:( Co zrobić, żeby nie dostać się do tego piekła?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 9:01 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Cze 18, 2008 9:47 am
Posty: 9
Miejscowość: Rachowice/ k. Gliwic
Veids, walić miłością na wszystkie strony :Dnie bać sie, i isć przed siebie pełen optymizmu :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 3:13 am 
Offline

Dołączenie: Czw Sie 21, 2008 8:22 pm
Posty: 1
a ja widziałem istotę z nieba, była piękna i maiła wspaniałą aurę, gdybym był nastolatką pewnie skończyłbym w klasztorze i do kończ życia rozmyślał nad tym spotkaniem,
na całe szczęście wiedziałem co jest grane, bo było to chyba za 20 wyjściem
pozdro


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 5:26 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 112
Miejscowość: Sanok
tarzanno napisał(a):
Witam.
Podczas mojego drugiego wyjścia widziałem "diabła", przestraszyłem się ale uczucie opanowałem. Miał różki, bródkę, czerwoną pelerynę, a wokół utworzyło się tło- ogień, płomienie wyglądały jak tekstury w starych grach:).
jaiś kumpel Koziołka Matołka? ;P

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Piekło i Niebo
PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 9:16 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:16 pm
Posty: 43
Miejscowość: Mazury
Pewnie jakieś alter-ego Kozioła ;)

_________________
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Opisy GG • meble drewniane • wczasy • doładowanie konta • kosmetyki naturalne • Pozycjonowaniereklama • producent odzieży • Piosenki - Teksty • Quad • Udycje Radiowe • Golf 3 Klub Polska • wypożyczalnia samochodówOkęcie • Fundusz emerytalny • radca katowice
phpBB SEO