pomocy :( wymioty

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post Wt sty 19, 2010 6:07 pm

Re: pomocy :( wymioty

i znow to samo bylo dzis :((((( nie wiem, rece mi opadają :((

Opiekun

Post Wt sty 19, 2010 6:34 pm

globi91 :-)

Wrzuć skarbie na luz i nie bądź nadmiernie upierdliwy, bo się choroby nabawisz Ty i Twój Przewodnik, którego swoim chciejstwem ujeżdżasz jak na rodeo :-). Może daj mu czas na przygotowanie gruntu? ;-)

... a tak mimochodem, spróbuj prostego eksperymentu w transie:
Wyobraź sobie, że stoisz nad 200 metrową przepaścią, spójrz w dół i... skocz!! Wszystkie odczucia mają być jak najbardziej namacalne, szczegółowe. Odczuj je tak realnie, jakbyś w rzeczywistości skoczył - w tym czasie spróbuj oderwać ciało astralne od fizycznego.

miłych doznań
Rona
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Post Wt sty 19, 2010 7:06 pm

dokladnie,robie cos takiego w czasie głębokiego transu, tylko w tym sęk ze nie wieem JAK sie oderwać ostatecznie :(

Post Wt sty 19, 2010 7:11 pm

Hmy, czasami siłowanie nie daje rezultatów, a wręcz przeciwnie. Wtedy daję sobie sekundę na spokojną zmianę działania, czyli zamiast się szarpać "wstaję" - często to wstawanie nie jest zupełnie naturalne, bo wychodzą z tego bardzo dziwne ruchy, ale zawsze spokojne, powolne.

Post Wt sty 19, 2010 7:14 pm

hmm no ok.. sproboje.. wychodze 3 dzien pod rząd, ale nie moge dostroić wzroku .. pustki mam :(

Post Wt sty 19, 2010 7:23 pm

z wzrokiem też zawsze jazdy są. czasem "powieki" są tak ciężkie jakby ważyły milion ton. czasem samemu się tyle waży, ale w sumie nie pamiętam, jak to zawsze pokonywałam, chyba cierpliwością, wlekłam się wtedy jak najdalej od ciała i wszystko wracało do normy.

Post Wt sty 19, 2010 7:27 pm

no cos to sproboje dzis ;) jutro napisze jak bylo :)
Poprzednia strona

Powrót do Pierwsze OOBE