Zaczynam Wątpić

Tu dzielisz się swoimi pierwszymi przeżyciami związanymi z OOBE

Moderator: Opiekunowie

Post Cz lut 05, 2009 10:54 am

Re: Zaczynam Wątpić

mikizino...a jak slepcowi opisalbys swiat fizyczny? jakbys mial opisac kolory? ksztalty? to samo tyczy sie astrala.
Still traveling on the astral plane, is it only in my brain? or is it somethin real. Flying through my mind and soul cannot stop myself.

Post Cz lut 05, 2009 1:24 pm

z tym strachem masz wiele racji, mi np.przeszkadzał bardzo . Właściwie się go już pozbyłam... zwycężyła ciekawość
a co do liczenia to tez jest jakiś sposób- pozwala zachować trzeżwość umysłu. nie dodałam jednak , ze najpierw medytuję i po kolei rozlużniam wszystkie partie mięśni od góry w dół. co też poprawia przepływ energii...... :twisted:
ale kazdemu pomaga co innego, napewno trzeba być upartym i nie poddawać się po kilku nieudanych probach i nieprzespanych nocach... technik jest wiele i dużo życia przed nami też :ugeek:

Post Cz lut 05, 2009 4:11 pm

mikizino napisał(a):ale fascynuje mnie jedna rzecz mianowicie jeżeli już się osiągnie stan oobe jak to mniej więcej wyglądy nigdy nie myślałem nad tym

jak już osiągniesz oobe, nie stanie się nic ciekawego.
szczęśliwszy będziesz tylko przez moment, trochę bardziej dumny.

I będziesz chciał coraz więcej.
sztuka polega na tym, aby doceniać to co się ma i żyć tu i teraz.

ja tej sztuki jeszcze nie opanowałem... :)
pozdro
Poprzednia strona

Powrót do Pierwsze OOBE