Ostatnia wizyta: Śro Lip 09, 2008 9:12 am Obecny czas: Śro Lip 09, 2008 9:12 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:21 am 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 37
WITAM

Swiadomy we snie bylem juz nie raz, ale dopiero dzisiaj bylo tego wiecej, wyrazniejsze i zapamietalem sporo. Mam jednak kilka pytan do fachowcow.

Dzisiaj trzy razy podchodzilem do oobe. Dwa pierwsze razy to hipnagogie (zawsze mam dzwiekowe), potem wibracje, ale wybudzalem sie z nich w moim lozku. Za trzecim razem wibracje. Jak je poczulem to wzmocnilem, potem odprezylem sie jeszcze bardziej i mialem uczucie pojawienia sie gdzies, ale bez zadnego mojego zmyslu. W sekunde potem, jakby sam wyobrazajac sobie gdzie sie znajde znalazlem sie w pokoju. Cos mi przyszlo do glowy i zaczalem wszystko badac zmyslami. Wachalem i wogole.

Potem niz tego niz z owego rzucilo mnie do jakiegos innego pomieszczenia, i tutaj zaczyna sie problem. Po pierwsze wszystko bylo totalnie pomieszane. Ja spie na lozku pietrowym i lezac na dole mam przed soba duzy plat deski na ktorym spi wspolmieszkaniec (ktorego nie ma jednak :P). Nie o to chodzi. Chodzi o to, ze w moim doswiadczeniu ta deska byla na miejscu drzwi! Nie wiem dlaczego, ale dziwnie mnie to przerazilo. Nie tak, ze serce walilo, bylo mi goraco, a w taki sposob, ze poprostu zrobilo mi sie zle na duchu. Nie wiem jak to okreslic.
Oczywiscie jak to bywa w moich doswiadczeniach bylem bez rak i dzisiaj na dodatek jeszcze przyklejony do sciany i nie mogacy sie oderwac :roll:(nie od samego poczatku rzecz jasna. To juz na koncu).

Z tymi rekami to ciekawe bo jak sie obudzilem to jedna mialem tak strasznie zdretwiala, ze dochodzila do siebie ladnych kilka minut. Moze przez to zdretwienie tak sie stalo we snie

Was tez spotykaja czasami takie rzeczy?
Mimo wszystko ide jednak do przodu, wiec trzeba sie cieszyc, ale jakos mnie to niepokoi.

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:31 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 05, 2008 9:40 am
Posty: 45
Moje doświadczenia są raczej skromne, ale przy pierwszych wyjściach nie potrafiłem utrzymać kontroli myśli i również pojawiały się różne dziwne rzeczy/ sytuacje (zdarza się to mi do dziś).

Wydaje mi sie, że kiedy lądujesz w OSPUO to Twój umysł ma dużo szerszą świadomość niż w RF, w świadomości tej są rzeczy, których się niespodziewamy. Trzeba tą świadomość poznać, aby móc ją kontrolować tak jak myśli w RF.

Kiedy nauczysz się takiej kontroli będziesz mógł dowolnie modyfikować OSPUO (bez dziwnych niespodzianek poza Twoją kontrolą) i łatwiej będzie przejść z OSPUO na głębsze poziomy.

Gratuluję rozwoju i pozdrawiam!


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:33 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 211
Miejscowość: *Thorn*
W astralu nie wszystko jest odbiciem świata fizycznego. Nie skupiaj się na widzeniu swojego ciała astralnego bo: albo cię cofnie (niektórzy chcą podświadomie zobaczyć ciało fizyczne...) albo zaczną zanikać ci kończyny. Nigdy tego nie miałam, ale słyszałam, że niektórym "topią się ręce". Byłeś przylepiony do ściany bo: albo zbyt blisko byłeś ciała fizycznego, albo złe dostrojenie. Tak ja myślę. Do rozwiązania dojdziesz sam :)

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 8:45 am 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 37
Dzieki za odpowiedzi :D

Ciekawe jest tez to ze jak poruszalem wzrokiem po pokoju to musialem sie co chwili zatrzymywac zeby otoczenie przystosowalo sie do mojego widzenia, zeby nadazylo za nim. Kiedy obracalem glowe, wszystko sie rozmazywalo i zostawalo w tyle, ale kiedy zatrzymalem to za chwilke zdarzalo na miejsce 8-)

Szczerze powiedziawszy troche mnie to zaniepokoilo z jednego tylko wzgledu. Czytalem o identycznym zjawisku w poradniku Roberta Bruce'a i obawiam sie, ze moglem zostac jak ja to mowie 'zaprogramowany'.
Chyba ze tak rzeczywiscie zawsze w astralu jest.
To pewnie wszystko zwiazane z tym, ze jednak nawyki z swiata fizycznego goruja jeszcze niepodzielnie.

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 11:10 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 211
Miejscowość: *Thorn*
Hehe trza odrzucić niektóre stereotypy :)Ja wiem, że dasz radę sporo zdziałać :)Jeszcze troszkę i zobaczysz. :)
A w ogóle to skąd ja cie znam??? Już czytałam kiedyś tą wypowiedź? Ostatnio kurcze już w ogóle mam wrażenie, że to już wszystko było.
Widziałam tą wypowiedź na pewno. Nie piszesz może na innym forum??? Ja tam siedzę tylko na tym, no ale muszę mieć 100% że nigdzie twojej wiadomości nie widziałam :)

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Wto Cze 24, 2008 7:09 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 37
***Mermaid***. Moze czytalas moja jedna wypowiedz w, ktorej siałem ferment, ze wg mnie istnieje mozliwosc zaprogramowania czlowieka i bedzie on widzial podczas oobe swiat praktycznie oczami osoby, ktora opisywala mu szczegolowo swoje doswiadczenia i jak gdyby obrazowala co tam zastaniemy, bo przeciez tam tak jest...

Do niedawna nie udzielalem sie wogole praktycznie ze wzgledu, ze nie mialem jak zagospodarowac sobie czasu w nocy, zeby za dnia nie odpasc :lol:
Teraz wakacje sa i mozna ranem nadrobic z 3 godzinki, ktore na nocce przeznaczymy na oobe.
W koncu cos ruszylo jednak choc nadal daje mi sie we znaki amnezja poobowa 8-)W sumie jest jeszcze nad czym pracowac i jest tej pracy wiecej niz mniej, ale jakos sie do podbiłem i ciesze sie z tego ;).

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 11:15 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 273
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
R32 napisał(a):
Dzieki za odpowiedzi :D

Ciekawe jest tez to ze jak poruszalem wzrokiem po pokoju to musialem sie co chwili zatrzymywac zeby otoczenie przystosowalo sie do mojego widzenia, zeby nadazylo za nim. Kiedy obracalem glowe, wszystko sie rozmazywalo i zostawalo w tyle, ale kiedy zatrzymalem to za chwilke zdarzalo na miejsce 8-)


Ja tak miewam jak się spiję w realu - jeszcze moge chodzić, ale już prawie wpadam pod stół - widocznie jestem wtedy mocno przefazowana haha.
W brew pozorom mój komentarz nie jest jedynie żartobliwą uwagą.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:22 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 211
Miejscowość: *Thorn*
Niestety nie czytałam tej wypowiedzi o której mówisz R32 (tej w której siałeś ferment :D). Gdzie ona jest? Z przyjemnością poczytam :D

Pozdrawiam i wracaj do sił i.... nie wpadaj na stoły :D

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:41 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 37
http://obeforum.pl/viewtopic.php?t=636

To jest ten temat o, ktory prosilas ***Mermaid***.
Wzielo mnie wtedy akurat na chwile gdybania ;)

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Pierwsze powazniejsze doswiadczenia
PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 2:48 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 18, 2008 7:50 pm
Posty: 211
Miejscowość: *Thorn*
WoW O_O Dobry temat, daję sobie go do przemyślenia :)

Dziękuję ci bardzio :D

_________________
Absurdem jest, żeśmy się urodzili, absurdem jest, że pomrzemy....Sartre


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Rzuć palenie • Opisy GG • Kosmetyki • Fotka • Trenobol Jurox • potencja • Sprzęt budowlany • bielizna damska • Forum Bielsko • Automatyka budynków • Crescina • Opisy na Gadu Gadu • pozycjonowanie produktu • wózki elektryczne • Budownictwo katalog stron
phpBB SEO