chce a niemoge ^^

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn maja 21, 2012 8:02 am

chce a niemoge ^^

Siema nazywam sie kamil i zainteresowalem sie oobe od niedawna ,na jego temat juz cos potrafie powiedziec znam kilka technik,wykonuje technike 4+1 ale ostatnio budze sie o 4.00 rano poszedlem na kompa, do kibelka i minelo tak z 35 minutek
no to walnelem sie na plecy i sobie licze odechy 1 , 2 ,3 i co 30 odechow powtarzalem sobie afirmacje : Jestem swiadomy,niezasne i wlasnie wychodze z ciala i doliczylem tak sobie do 200 i taki jakis szybka inna mysl taka jak bym przysna na moment i znowu od 200 do 500 no i niechcialo mi sie dalej liczyc wiec leze tak i sobie powtarzam ta afirmacje a i jeszcze dodam ze jak tak lezalem to kurcze jakos duzo sliny mialem w gradle niewiem czemu i co 100 musialem sobie pzelknac -.^ ale mniejsza leze sobie tak i nagle czuje jak by mi ktos pokrzywke na nadgarstku skrecil i reke niemialem do dolu palcami tak jak sie polozylem tylko do gury takie dziwne uczucie i prubowalem wyjsc , lina ,hustawka niedzialaly ;( moze to jeszcze niebyly te wibracje, moze to przez ta sline niemam zielonego pojecia... aaa i caly czas jestem pozytywnie nastoawiony nawet teraz sobie mowie ze wyjde dzisiaj .. ^^ czy cos zle robie ?

Post Pt maja 25, 2012 11:22 am

Re: chce a niemoge ^^

warto ćwiczyć koncentrację i świadomość na codzień, do tego zdrowa dieta, wysokowibracyjna, zawierająca w sobie żywą energię, czyli nie tylko warzywa i owoce, ale przede wszystkim potrawy gotowane, kasze, zboża, które utrzymają prawidłowy metabolizm, od czego zależy przecież funkcjonowanie całego organizmu. Świadomość ducha zależy od świadomości ciała, na takich rzeczy naprawdę warto się skupić. Na podstawie własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że różnica jest znaczna.

Powrót do Pomocy-Help!