Deja vu

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt cze 18, 2013 7:09 pm

Deja vu

Siema, jestem tu nowy i mało mam tripów za sobą ale od 20 lat mam senne deja vu, czyli najpierw mi sie cos sni i zapominam to lub nie, a za pare miesiecy/lat mi sie to przydarza. Np. film 40 sek to samo co mi sie śniło. Najcześciej w momencie kapnięcia sie że to juz widziałem deja vu pryska jak spłoszony kot. Najdłuższe filmy miały około minuty i wiedziałem co sie stanie... Miał ktoś tak? jak to wytłumaczyć? czy ma to związek z tym że mam juz troche odblokowany umysł dzieki jakims sposobom? Obe świadomego jeszcze nie miałem ale nieświadome za dzieciaka tylko strasznie dziwne i wykręcone ponad 15 lat temu ale teraz czasem medytuje i wogóle od paru lat zmieniam system postrzegania świata :lol: a ps. słyszeliscie coś o odżywianiu sie słońcem?
DEFORM THE NORM!.

Post Wt cze 18, 2013 7:16 pm

Re: Deja vu

Ano i jeszcze zapomniałem dodać ze lubie zapalić zielone bo zauważyłem że to odblokowuje te potrzebne wymiary w głowie ale najlepiej naturalne zielone tylko nie łatwo mi bo wiadomo jakto człowiek w tym otoczeniu naszego świata bombardowany jest głupotą bzdurami szitem i wszelkimi odwracaczami uwagi. Czy zielone mi może pomóc przy obe i otworzeniu "oka", czy dobrze medytowac z zieloną głową i próbować obe czy lepiej na trzeźwo? zauważyłem ze moge osiągnąc co chce na zielono tylko za dużo rzeczy mi przeszkadza w tym. :geek:
DEFORM THE NORM!.

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Pt cze 21, 2013 2:14 pm

Tak jak głoszą prawa Murphiego: Najprostsza droga jest zawsze zaminowana.

Na zielonym to będziesz miał jakieś dziwne stany i będzie spoko przez jakiś czas, a po tym za jakieś 10-15 lat totalne szambo. Nie znam ani jednej osoby której w perspektywie lat trawa by coś naprawdę dała, za to znam kilka osób które sobie tym zjebały życie, ale to dopiero wyszło po latach.

Jak chcesz cokolwiek naprawdę zrobić to niestety tylko praca nad sobą, monotonna, żmudna praca nad sobą, nie ma skrótów.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Wt cze 25, 2013 5:52 pm

tzn. co rozumiesz przez szambo? dziury w pamięci? ja juz to mam od zawsze hehe. Ale tak na powaznie to musze czasem dyńke zresetować a zielone nie robi kaca ani nie nisczy wątroby, a ja mam problemy z żołądkiem jak pije duzo to sie czuje jakby mnie miało przepalic. A zielone mi nie pomoze w zaden sposób w uwolnieniu umysłu?
DEFORM THE NORM!.

Post Wt cze 25, 2013 6:03 pm

Ale co do najprostszej drogi to nie zgadzam sie, zawsze wydawało mi sie to wszystko zbyt poj***** zeby bylo prawdą, tzn. sam niewiem jakto powiedzieć chodzi o to ze najprostsze najnaturalniejsze rzeczy zawsze okazują sie najbardziej trafne jak podświadomość wewnętrzny głos, zycie w zgodzie z naturą itp. tak naprawde to z tego co wiem jeżeli bym się całkiem odciął od tego chorego świata ludzi i żył spokojnie w zgodzie z naturą to możliwe ze osiągnął bym rownowage .... czytałes o tych sadu co np. nic nie jedzą? ciekawe... A wogóle teraz mam taki stan że zaczynam coś rozumieć ale nie całkiem do końca potrzeba mi jakiejs nirwany albo dmt albo przynajmniej lsd a jak nie to duzo medytacji i spokoju zeby to ogarnąc, ale nieuda mi sie żyjąc gdzie żyje i jak żyje. Jaram się takimi momentami jak sie upale albo słucham samej muzyki i siedze gdzies w dżungli sam i lepiej byc niemoze ale rzadkio mam czas na takie zajawki :( i wogóle wku****** jestem na ten cały świat ludzi że tacy są wynaturzeni, czasem juz niemoge tych ludzkich zachowań znieść zastanawiam się czy pomogło by mi życie samotnika i czy dałbym rade tak chodzi o ucieczke od tego wszystkiego tak jak sadu własnie... ok dziwne mam przewijki przemyślenia wariata sam niemoge tego rozkminic niewazne pzdr
DEFORM THE NORM!.

Post Wt cze 25, 2013 6:05 pm

Podobno ten nowy złoty okres wg. majów i nie tylko który sie własnie zaczął to odrodzenie umysłów ludzkich ... co otym myslisz?
DEFORM THE NORM!.

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Śr cze 26, 2013 1:50 pm

Prostota, coś naturalnego i tak dalej to nie to samo co iście na łatwiznę, iście na łatwiznę to coś co nie zadziała.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Pt cze 28, 2013 6:57 pm

Pewnie masz racje, to coś czego nie wiemy, ale ludzie juz o tym wiedzieli daaawno temu... my pewnie musimy sami do tego dojść ale to tak jakby chcieć rozwiązać krzyżówke biegnąc przez pole minowe hehe.
DEFORM THE NORM!.

Powrót do Pomocy-Help!