Problem zarówno z oobe jak i ld.

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post N paź 07, 2012 3:55 pm

Problem zarówno z oobe jak i ld.

Witam. W temacie oobe/ld jestem już od dłuższego czasu, praktykować staram się najczęściej jak tylko mogę, a więc do rzeczy. Zacznę od ld, od czasu do czasu częściowo odzyskuję świadomość we śnie, w dość dziwny sposób bo między innymi gdy ktoś mnie na przykład we śnie goni (np w celu skrzywdzenia mnie :D ) lub w innej niezbyt komfortowej sytuacji, przypomina mi się że to jest sen i na tym niestety się kończy. Raz po tym przypominieniu sobie, że to sen chciałem zrobic RT, które niestety się nie udało. Oczywiście afirmacje w ciągu dnia nie zdają/zdawały egzaminu. A co do oobe to tutaj już jest większy problem: hemi-sync'i, gateway experience, idoser'a również mi w tym nie pomagały, technika z jakiej najczęściej korzystam to oczywiście 4+1 (a raczej 4+10minut, bo jak już wstanę to mogę leżeć i utrzymywać świadomość spokojnie nawet przez godzinę ) + leżenie w bezruchu w oczekiwaniu na wibracje które niestety nie nadchodzą, raz bodajże miałem przyjemność doznać uniesienia mojego ciała astralnego, chyba? nad moje ciało fizyczne, lecz nic ciekawego poza tym się nie wydarzyło, nadal wyjść nie mogłem, a przyznam, że tak bardzo tego pragnę :)
Nadmienię też, że staram się być eko, marketowe syfowate jedzenie odstawiłem ponad pół roku temu, przebudzony również zostałem ponad 2 lata temu więc nie wiem skąd te granice w ld/oobe.
Czekam na odpowiedź. Proszę również o pouczenie co ewentualnie źle robię.
Pozdrawiam ciepło wszystkich.

Opiekun

Pochwały: 1

Post N paź 07, 2012 5:31 pm

Re: Problem zarówno z oobe jak i ld.

Hej

Na początku odsyłam do przejrzenia forum.
Jeżeli to nic nie pomoże wtedy napisz.
Od siebie dodam tyle, że same techniki i jedzenie nie pomogą Ci wiele w takiej sytuacji jak masz.
Stawiałbym na praktyczniejsze podejście do życia.
Masz świadomość wielu rzeczy to zmieniaj siebie to i doświadczenia się nie zmienią.
Co z tego, że korzystasz z technik czy zmieniłeś odżywianie. To nie wszystko
Zmień świadomość, pracuj nad sobą, wyostrz uwagę, zagłęb się w siebie, medytuj. Zrozum siebie i zmieniaj na lepsze.
Jeżeli jest Ci dane doświadczać, to tak też się stanie. Na chwilę obecną masz świadomość tego, że coś jest nie tak.
Spróbuj zrozumieć co i w czym tkwi problem, bo według mnie tylko w Tobie, a i tylko Ty możesz to zmienić, oczywiście jeżeli naprawdę tego chcesz, bo nie bez powodu dzieje się to co się dzieje :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.

Post N paź 07, 2012 6:58 pm

Witaj, dziękuję za odpowiedź.
te oto forum powierzchownie przejrzałem kilka razy, lecz zagłębie się w nie jeszcze bardziej. Co do odżywiania to zmieniłem je nie tylko ze względu na rozwój duchowy, lecz między innymi z powodów osobistych. Staram się właśnie rozumieć w czym tkwi problem, z tego powodu również napisałem tutaj na forum, no cóż, w takim razie będę musiał tak jak polecasz Gray więcej medytować i pracować nad sobą. Dziękuję raz jeszcze.
Pozdrawiam

Post N paź 07, 2012 10:57 pm

A może skoro miewasz ld to spróbujesz to wykorzystać do osiągnięcia oobe. Z tego co wiem wiele osób wychodzi poprzez ld. Nie jestem doświadczony ale miałem kilkukrotnie taki scenariusz, że gdy będąc w ld wolno sie unosiłem to budziły mnie wibracje. Mi nie udało się wyjść po takich wibracjach ale dostałem na tym forum radę żeby własnie tak próbować. Może jest to sposób dobry też dla Ciebie.
Pozdrawiam

Opiekun

Post Pn paź 08, 2012 7:48 pm

Hej.

Nie ma problemu. Wal śmiało term jak masz jakieś problemy lub potrzebujesz porady. Na miarę swoich możliwości postaram się pomóc.
Według mnie warto też zadać sobie pytanie: "Dlaczego w ogóle pragnę doświadczać ld/oobe". Stawiając sobie proste pytania możemy dojść do sedna naszych działań, pragnień i zrozumieć dlaczego robimy to co robimy :) W skrócie stajemy się świadomi naszych działań, biorąc życie w swoje ręce. Tak to wygląda według mnie :)

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)

Post N paź 21, 2012 2:00 pm

Witam, piszę ponownie z poprzednim pytaniem jakie zadałem wcześniej, a mianowicie wczorajszej nocy miałem LD, lecz ponownie poza świadomością, że jestem we śnie (próbowałem kilkakrotnie robić TR, zaskutkowało niepowodzeniem) nie mogę przejąć nad nim kontroli. Sny, ponieważ w ciągu nocy zazwyczaj mam 2-3 pamiętam dosyć dobrze, może czasem zdarza mi się nie pamiętać od razu po przebudzeniu, lecz w ciągu dnia przypominają mi się. Z OOBE na razie dałem sobie spokój, wrócę do prób niebawem, teraz bardziej skupiam się na LD, które niestety tylko tak mogę nazwać.
Nadmienię. że takie oto "LD" miewam dosyć często. Tak więc co w takim razie mi poradzicie, nad czym muszę bardziej popracować, by osiągnąć LD w pełnej okazałości? :)

Opiekun

Post Śr paź 24, 2012 8:44 pm

Nad całokształtem swojej osoby :)
Pozdrawiam :)

Powrót do Pomocy-Help!