Witam wszystkich i proszę o pomoc..

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post Wt gru 15, 2009 4:34 pm

Witam wszystkich i proszę o pomoc..

Witam Wszystkich!

Zaprowadziła mnie tu bardzo smutna sytuacja życiowa. Wczoraj musiałam uśpić moją 14-letnią Kotkę - Sonię. Powiem szczerze, że nikogo nie kochałam/kocham nadal jak tego Kotka.
Chciałabym pocieszyć się wewnętrznie, dlatego mam kilka pytań do Osób co doświadczają OOBE albo mają wiedzę bardzo dokładną na temat dusz i reinkarnacji.

1. Czy dusza zwierząt (bo ja wiem, że ją mają) wciela się tylko w zwierzęta, czy też rozwija się, ewouluje i wybiera potem byty ludzkie na drodze rozwoju?

2. Czytałam na Waszym forum o Focus 27 gdzie trafiamy po śmierci. Czekają na nas tam życzliwe osoby oraz osoby nam bliskie. Czy jest możliwe, żeby czekał na mnie też mój Kotek?

3. Jak to jest w przypadku, gdy do czasu mojej śmierci moi bliscy co już odeszli reinkarnują się? Chociaż będą fizycznie żyć w innych światach to czy nadal będą na mnie czekać w Focusie 27?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi oraz pozdrawiam!

Post Wt gru 15, 2009 7:17 pm

Re: Witam wszystkich i proszę o pomoc..

kotek16 napisał(a):1. Czy dusza zwierząt (bo ja wiem, że ją mają) wciela się tylko w zwierzęta, czy też rozwija się, ewouluje i wybiera potem byty ludzkie na drodze rozwoju?
człowiek też może się wcielić w zwierzę. a przynajmniej z taką opinią się spotkałem.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

MSA

Post Wt gru 29, 2009 8:08 pm

Wg Roberta Monroe:
1. Generalnie ewoluuje, "szybciej/wolniej", ale jednak stale.
2. Jest możliwe, nigdy nic nie wiadomo.
3. Przebywają w F27 tylko przez pewien okres czasu, potem idą dalej, do "kolejnych wcieleń". Tak było z kolegą Roberta, i jego żoną Nancy.

Pozdrawiam, nie smuć się ;)

Post Wt mar 02, 2010 12:57 pm

Często osoby które przezyły śmierc kliniczną opowiadają o spotkaniach z wszystkimi dawno zmarłymi osobami z ich rodziny.
Wiec wygladałoby na to że nigdzie te osoby nie poszły dalej.
(o ile wizja w tym stanie jest prawdziwa oczywiscie;) )

Powrót do Pomocy-Help!