Forum OOBE, out-of-body experience, świadome śnienie, świadome sny • Zobacz wątek - Wykorzystywanie wibracji.

Wykorzystywanie wibracji.

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post So lut 28, 2009 10:50 am

Wykorzystywanie wibracji.

Witom, witom.

Mam taki problem, bo OoBE 'ćwiczę' jakieś 2 miechy i ze 2-3 razy w tygodniu nachodzą mnie wibracje. No i cholera nie wiem co z nimi robić. Taka dupa jestem... Jak je powiększać(często mam częściowy paraliż) ? Jak dobrze wyjść ? Otóż z wychodzeniem to cosik dziwnego. Jak próbuję wstać to jakbym w zajebiście gęstym kisielu był, nie mam siły wstać. Albo jak wyjdę do połowy (coś typu usiądę) to wibracje się kończą. Raz (dzisiaj) jestem pewny wręcz, że otworzyłem oczy astralne. Widziałem (jasno!) moją poduchę po drugiej stronie mojego przeuroczego łoża. A w pokoju było ciemno. Chciałem
wstać, ale nie mogłem. Czuję, że poruszam, ale strasznie lekko.

No, proszę o dobre porady ;)

Pozdro wiara x)

/Temat przeniosłem do Pas startowy/

Post Pt mar 13, 2009 11:55 am

Re: Wykorzystywanie wibracji.

Porady ci konkretnej nie dam, bo sama wibracje ze dwa razy w życiu miałam. Czytałeś Trylogię Monroe'a albo choćby 1 część, bo chyba w pierwszej części jest technika na pogłębienie stanu z wibracjami. Spróbój poszukać w necie, może ktoś to gdzieś przepisał.
Ale tak czy siak trylogię trzeba przeczytać, to właściwie podstawa, niejako biblia obemaniaków.

Ale zaraz. Piszesz np. że wstajesz do połowy i wibracje się kończą i co? cofa cię do ciała w tym momencie czy sam wracasz? Bo zasadniczo wibracje nie są potrzebne do wyjścia z ciała tylko stan paraliżu przysennego!

Post Pt mar 13, 2009 3:09 pm

To znaczy cofa mnie.
Trylogię przerobiłem na samym początku.
Teraz czytam sobie ciekawe fragmenty. Racja, poszukam.

Post N lip 25, 2010 12:26 pm

Mam ten sam problem fakt faktem zainteresowany jestem oobe od 4 dni, kolega mi o tym powiedzial, i juz pierwszej nocy doznalem silnych wibracji lecz sie przestraszylem gdyz serce dostalo ekstremalnego przyspieszenia. Kolega mowil mi ze to dobrze i nie mam sie tego bac, wiec nastepnego dnia dostalem jeszcze silniejszych wibracji i poddalem sie im, skupilem sie na szumach, ktore przez to tez byly mocniejsze i nagle cialo zaczelo mi sie unosic mowie konkretnie rece unosily sie sila mojej woli gdyz nie moglem ruszyc cialem jak juz wstalem to dotknalem mebli lecz czulem je wiec chyba cos mi nie wyszlo i nie wiem gdzie robie blad. Fakt faktem raczkuje jeszcze w tym i efekty powinienem zauwazyc po dluzszym czasie ale jestem w goracej wodzie kompany. Licze na odpowiedz dzieki:)

Post N lip 25, 2010 2:56 pm

Sluchaj, ja oobe probuje ze 2 lata :)
Nic przez ostatni rok sie nie dzialo, doslownie NIC.
Zrozumialem, ze trzeba tego NAPRAWDE chcieć!
Chcieć, trzeba być wytrzymałym, nie odpuszczać szybko.
Może dziś spróbuję.. ;)
Dobrze CI idzie, nie bój się niczego ! ;-)

Post Pn lip 26, 2010 11:25 am

nikonem2 napisał(a):Sluchaj, ja oobe probuje ze 2 lata :)
Nic przez ostatni rok sie nie dzialo, doslownie NIC.
Zrozumialem, ze trzeba tego NAPRAWDE chcieć!
Chcieć, trzeba być wytrzymałym, nie odpuszczać szybko.
Może dziś spróbuję.. ;)
Dobrze CI idzie, nie bój się niczego ! ;-)

Dzieki za rade mam nadzieje ze kiedys wyjdzie tylko trzeba cwiczyc....Pozdrawiam:)

Powrót do Pomocy-Help!