Obcy w domu

Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post N lis 02, 2008 11:38 pm

Re: Obcy w domu

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:42 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post N lis 02, 2008 11:52 pm

cerdobelon napisał(a):Moja znajoma byla na kursie u Leszka Zadlo i takze potwierdza, ze... juz takie metody jak techniki Bruce Moena (co moze sie wydawac naiwne) moga byc zrodlem nieszczescia... Trzeba umiec sobie radzic ZANIM COS TAKIEGO SIE POJAWI.

Ktoś tu na forum niedawno mówił o tym, że fałsz i prawda ma jak wszystko swoją wibrację i można ją wychwycić. Jakkolwiek szanuję pana Żądło za obszerną wiedzę, mam odczucie, że coś tu nie gra. Czytałam jego książki, artykuły, chyba wszystko co napisał na cudownym portalu i z wrażeń bardziej namacalnych to przede wszystkim to, że pan Leszek za dużo straszy.
Kreuje się na guru, wyraża się autorytatywnie, nie ma jakby świadomości subiektywności tych wrażeń subtelnych. Są potwory i już, a jak wchodzisz w ten temat, to zawsze na nie natrafisz - ot co. No nie wiem.
Zalecam ostrożność w ogóle wobec wszystkich osób o takim nastawieniu i świeżość podejścia. Mnie nigdy nie zaatakował żaden duch ani larwa choć zajmuję się tym od dawna. Może dlatego, że w ogóle o tym nie myślę, nie interesują mnie "niebezpieczeństwa". A zajmuję się samymi narzędziami szatana, między innymi Tarotem :twisted:
Kwestia jest taka, żeby się nie nastawiać negatywnie, a od osób, które straszą uciekać gdzie pieprz rośnie albo chociaż przyjąć dystans.
No. Przepraszam za mały offtop, ale musiałam to z siebie wyrzucić.

Post Pn lis 03, 2008 12:00 am

Dzięki Kaś, miałam coś takiego pisać właśnie. Nigdy nie spotkałam niczego negatywnego w OOBE, żadnego bota ani strażnika. Niestety naczytałam się o tym na forum i od tej pory boje się wyjść :evil: jestem generalnie podatna na sugestię i bardzo żałuję. Dlatego też uważam, że forum powinno być zdecydowanie zamknięte gdyż łatwo może zrazić początkujących.

Post Pn lis 03, 2008 12:44 am

To forum jest najbardziej lajtowym pod tym względem na jakie natrafiłam, dlatego mi tutaj tak dobrze :)
Jeśli nie chcesz się zrazić to unikaj większości popularnych serwisów o tematyce ezoterycznej, cudowny portal, ezoforum etc.
I bądź spokojna, doświadczaj sobie.

Post Pn lis 03, 2008 1:23 pm

[...]
Ostatnio edytowano N paź 21, 2012 3:42 pm przez cerdobelon, łącznie edytowano 1 raz

Post So lis 08, 2008 5:55 pm

Bawcie się jak tylko zechcecie przecież, zarówno w ciele fizycznym jak i astralnym :)

.0

Post Cz gru 04, 2008 12:00 pm

Predzej servitor niz sigil. I LBPR rano i wieczorem.

Post Cz gru 04, 2008 6:38 pm

servitory potrafią się usamodzielnić, zbuntować i wysysać nam energię :F zamiast pomocnego pieska możemy stworzyć tasiemca
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Cz gru 04, 2008 11:27 pm

Poczytałem trochę strasznych rzeczy na rożnych forach i postanowiłem sam przetestować niebezpieczeństwa niefizyczne. Jak posprawdzam naparzanki z duchami i żywymi to je własnoręcznie opisze.
Puki co to mnie lupie w kręgosłupie co rusz i tracę energie wielokrotnie w ciągu dnia. Nie ,martwię się tym i ciągnę eksperymenty dalej.
Trochę już się nauczyłem i rozpoznaje w wykrętach niefizycznych..
Nie dam się ukatrupić ani przestraszyć.
cialka.net

Post Pt gru 05, 2008 12:03 am

zbyszek mam problem z dojsciem do konca tunelu. on mi skreca lata wije sie i wogole wyjscie jest zawsze daleko

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Pt gru 05, 2008 10:37 pm

To nie leć dalej jak cie wkurza, zatrzymaj się i zrób coś fajnego zamiast dochodzic do końca dziury:) Sorki ale ja nie mam tuneli i nie znam się na nich.
Ma ktoś jakiś tekst Leszka Ządło, tego co tak straszy?
cialka.net

Post Pt gru 05, 2008 11:01 pm

to ty jak masz? ze ci sie odrazu zmienia zmienia obraz? czy wchodzisz w portale?

.0

Post So gru 06, 2008 1:46 am

MesaJah napisał(a):servitory potrafią się usamodzielnić, zbuntować i wysysać nam energię :F zamiast pomocnego pieska możemy stworzyć tasiemca

LOL. To poco się za to zabierasz, skoro nie umiesz?

Post So gru 06, 2008 1:25 pm

Bo też lubię króliczki!
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post So gru 13, 2008 9:52 pm

KruKu napisał(a):Witajcie!

Ostatnio mojej koleżance przytrafiło się coś nieoczekiwanego. Wydaje nam się, że przez jej siostrę zamieszkał u nich nieproszony gość, który ich nawiedza co jakiś czas. Tak chodzi o ducha....
Jej siostra od już dobrych paru lat uczęszcza do wróżki, która ją po prostu oszukuje i już parę razy się na niej zawiodła, ale nie zaprzestała na tym.
Gdzieś czytałem, że wiara w zabobony, wróżby, wróżki i inne bóstwa może przyciągać istnienia z tamtego świata. Na razie nic szczególnego się nie stało. Stłukła się szklanka i słychać było odgłosy stóp. Ale niedawno ponoć siostra ów koleżanki została duszona przez niewidzialnego kogoś...... Ja pomyślałem za radą (zaczytaną gdzieś tam i usłyszaną) poradziłem koleżance, żeby powiedziała - kiedy znów się coś takiego przydarzy - "dziękuję, że przyszedłeś i nas odwiedziłeś, ale nie życzę sobie Twoich wizyt i pragnę abyś zniknął z naszego domostwa". Jeżeli to nie pomoże pomyślałem, że podczas następnego wyjścia wypędzę zjawę...... Co radzicie?

sądzę, że wystarczy "spierdalaj" :D
Poprzednia strona

Powrót do Przestrzeń astralna