przesłania zza światow

Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Post So lis 22, 2008 8:14 pm

przesłania zza światow

Dzisiaj siedząc na przystanku, przypomniałam sobie o dosyć ważnej sytuacji z przed lat i jestem zdziwiona, ze nie napisałam jeszcze o tym do tej pory.
Nie wiem od czego zacząć... ważną rolę odgrywa tutaj osoba, o której wolałabym nie opowiadać szerzej, gdyż nie wiem czy życzyłaby sobie tego...hmm...Drzwi obok, dosłownie ściana w ścianę mieszkaliśmy po sąsiedzku z pewną rodziną, niestety określę ją mianem patologicznej. 6-stka dzieci, alkohol, bijatyki... Pewnego razu, mąż Pani Sąsiadki ( nazwijmy ją X
[ jako dzieci mówiliśmy na nią czarna wdowa :o ]) nie wytrzymał i powiesił się, zostawiając ją samą z dziećmi. Muszę wspomnieć, że X nie lubiła mnie, nie mam pojęcia dlaczego, ale była poważnie chora psychicznie więc nie żywiłam do niej urazy, raczej współczucie). Nie trzeba było czekać długo, aby wydarzyła się kolejna tragedia...X wyskoczyła z balkonu ( mieszkamy na 6-stym piętrze), i zginęła na miejscu, osieracając całą szóstkę. I tutaj najciekawsze - kilka dni po jej tragicznej śmierci..przyśniła mi się :o ...stałyśmy na przeciw siebie, dzieliła nas przeźroczysta szyba. W szybie było okienko, coś w stylu okienka pocztowego. Nagle X wyciągnęła rękę i położyła na blacie okienka małą, zgiętą na pół karteczkę. Wzięłam liścik, otwarłam i zobaczyłam ręcznie napisane: "ZASTANÓW SIĘ NAD SWOJĄ WIARĄ ". Obudziłam się lekko zdziwiona...gdy opowiedziałam mamie sen, kazała mi iść do kościoła ( :| )...od tej pory X nigdy mi się nie śniła, ale sama nie wiem co miała dokładnie na myśli z tą wiarą.

Przydarzyło się wam kiedykolwiek coś podobnego?? Jakieś porady od zmarłych? :shock:

Post So lis 22, 2008 8:18 pm

Re: przesłania zza światow

a moze to był tylko twój wymysł?

Post So lis 22, 2008 10:24 pm

dlaczego wymysł? tzn po co miałabym to wymyślać? Byłam wtedy w 1 klasie gimnazjum i raczej o takich sprawach nie myślałam.... :?:

Post So lis 22, 2008 11:35 pm

nie mowie ze napewno . pisałęm ze moze. nie mozna wszystkiego przyjowac w ciemno nawet jak cos sjest pewne na 90 procent czy wiecej. ja tez miałem sny w gimnazjum dziwne wrecz chore a takich rzeczach przeciez nie myslalem

Post So lis 22, 2008 11:50 pm

Cóż.. albo to olej, albo zastanów się nad swoją wiarą - nie masz innej możliwości :) Może coś w tym jest :)
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post So lis 22, 2008 11:59 pm

musisz pojsc do ksociola a nie okultyzmami sie zajmujesz!!!

Post N lis 23, 2008 12:15 am

Zamiast zastanawiac sié nad tym o co tu chodzi lepiej abys "zastanowila sié nad swojá wiará" ;)

Post N lis 23, 2008 12:17 am

grzesznico! a moze jej chodziło zebys sie zastanowiła nad swoją wiarą nie dlatego bo np nie chodziłąs do kosciołą a babka była mocherką, ale omze wlascie chicałą ci pwoeidziec zastanow sie nad swoja w wiara w sensie czy twoja wiara którą wyznajez ta wiara którą wzynaje twoje otoczenie jest dobra

Post N lis 23, 2008 12:00 pm

no ja myślę Dzeyson, ze właśnie o to chodziło.... bo wtedy był to okres, kiedy szłam do bierzmowania ( :P ) i nie miałam zielonego pojęcia o OOBE i innych. Wiec na 100% nie mogło jej chodzić o to, żebym się zastanowiła w sensie, ze powinnam latać do kościoła częściej:) Myślę, że chodziło właśnie o zgłębianie tego co robię teraz, tym bardziej, ze wtedy zaczynałam się interesować podświadomością itd...myślę, że wiedziała, że jak mi da znak to się faktycznie zacznę zastanawiać głęboko:) Zaczęłam - i jestem tutaj z wami. Czasami specjalnie o niej myślę..ale niestety nie chce ze mną gadać:P

Post N lis 23, 2008 1:42 pm

a jak dawno temu to było?
ech strasznie na mnie działa twój avator. przykuwa wzrok ;P :twisted:
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post N lis 23, 2008 2:24 pm

za nauke sie wez a nie tutaj sprosne rzeczy wypisujesz!

Post N lis 23, 2008 3:00 pm

no i sprowadziłeś mnie na ziemię :/
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post N lis 23, 2008 4:51 pm

hehe, mogę go zmienić, jeśli Cie rozprasza ;) Hmm, nie pamiętam dokładnie, ale jeśli do bierzmowania idzie się w 1 gimnazjum, no to 2+ 3 lata liceum..5 lat temu:) tak tak, aż taka stara jestem:( 20-stka się zbliża nieuchronnie :roll:

Post Pt sty 09, 2009 12:04 pm

Mi się wydaje, że jej nie chodziło o wiarę katolicką, tylko o wiarę- moc, która sprawia , że podświadomość spełnia nasze rozkazy. To dzięki niej nasze modlitwy/medytacje zostają wysłuchane...

Powrót do Przestrzeń astralna