Dwa kluczowe dla mnie pytania.

Najczęściej zadawane pytania i najczęściej dawane odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Cz mar 12, 2009 1:55 pm

Dwa kluczowe dla mnie pytania.

ostatnio wychodzę dość często i mam dla Was(mam na myśli tych doświadczonych podróżników) dwa kluczowe dla mnie pytania :)

- czy przedarcie się przez OSPUO to kwestia ilości doświadczeń? dostrojenie będzie się pogłębiać?
mówi się o tym, że mamy pogłębić fazę ale dla mnie to abstrakcja, co to znaczy?

- czy wyjścia poprzez technikę 4+1 różnią się bardzo od wyjść z LDków? bo 95% moich wyjść to wyjścia z LD i zastanawiam się czy robi to jakąś różnicę :)

pozdrawiam i cierpliwie czekam na odpowiedzi ;)
dreamer

Post Cz mar 12, 2009 4:44 pm

Re: Dwa kluczowe dla mnie pytania.

Tak naprawdę, żeby wiedzieć, czy się przedarłeś przez OSPUO, musisz być supersamoświadomy - musisz wiedzieć, która z rzeczy którą widzisz, czujesz itp. jest wynikem kreacji twojego mózgu/umysłu a która nie jest. Granica jest całkowicie płynna, niezbadana i o wątpliwych cechach. Jeśli ktoś twierdzi, że wie, kiedy wydostaje się z OSPUO to albo łże jak pies, albo jest mistrzuniem.
Mam dziś sarkastyczny humorek. Wybaczcie.
Ciekawym przypadkiem badania umysłu i mózgu jak i też powstawiania myśli w nich jest obserwowanie siebie podczas stanu upojenia alkoholowego. Może to być przydatne w przypadku znajdowania się w Poza, ale jeszcze nie zebrałam dostatecznie dużo materiału badawczego z wiadomych przyczyn - nie lubię granicy, kiedy mój umysł funkcjonyje zaś mózg w największym popłochu każe organizmowi oczyścić się z trucizn. (Trochę źle to opisałam, ale mniejsza z tym, bo to dobre na dłuższą rozprawę.)
Pewność 100-procentowa przedarcia się przez OSPUO może powstać tylko wtedy jak wrócimy z Poza a to co widzieliśmy potwierdzi sie w realu.
OSPUO jest częścią astrala - tak przynajmniej uważam - dlatego granica jest płynna.
Ah, i właśnie. Jak trafisz od razu do ospuo to do reala raczej już nie trafisz jako takiego materialnego, co najwyżej urywając się z ospuo trafisz do odwzorowania reala w astralu. żeby podróżować po realu, trzeba do niego wyjść od razu, bez faz pośrednich, a nawet bez momentu w którym gubi się świadomosć choćby na nanosekundę. Przypuszczalnie każdy kto metodą np 4+1 wyszedł z ciała a miał ten zanik świadomości przy przejściu, trafiał najpewniej do astrala. Real jest osiągalny zazwyczaj dla ciała real'nego/fizycznego.
Uważam, że to so jest naszą osobistą świadomości ubiera się po prostu w różne fragmenty wszechrzeczy/światów. Teraz jak to piszę, to sobie siedzę w ubraniu ze świata fizycznego. Jak umre to zostawię ciało fizyczne, będę lecieć dalej to zrzucę kolejne warstwy (stąd na seansach spirytystycznych tyle zabłąkanych duchów [nie dusz]) Ciałka nie są nami - to tylko ubrania utkane z danej "przestrzeni". Trzeba się nauczyć je ściągać, żeby lecieć wyżej. Skomplikowane to. Jak wpadniesz do wody to przedewszystkim ściągnij buty, żeby wypłynąć, inaczej cie ściąną w dół. Ale na pływaniu znam się chyba mniej niż na wychodzeniu z ciała. Serio. W astralu byłam częściej niż na basenie hahahahahaha.
Ostatnio edytowano Cz mar 12, 2009 4:54 pm przez VVii, łącznie edytowano 1 raz

Post Cz mar 12, 2009 4:48 pm

drugie pytanie?

Post Cz mar 12, 2009 4:56 pm

Drugie? Po cześci odpowiedziałam w poprzednim poście. Ale mam dziś zbyt haotyczny umysł, żeby napisac to dokładniej zwieźlej, jaśniej i w podpunktach!

Post Cz mar 12, 2009 5:04 pm

VVii napisał(a):Drugie? Po cześci odpowiedziałam w poprzednim poście. Ale mam dziś zbyt haotyczny umysł, żeby napisac to dokładniej zwieźlej, jaśniej i w podpunktach!

dzięki :) czekam na reszte odpowiedzi

Powrót do FAQ ( Frequently Asked Questions )