Czym jest OBE Rebelia?

Najczęściej zadawane pytania i najczęściej dawane odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr kwi 23, 2008 7:17 pm

Czym jest OBE Rebelia?

OBE Rebelia ma na celu rozpowszechnienie wiedzy dotyczącej OBE/LD. Nagłośnienie światu, że coś takiego jak OBE/LD istnieje i jest sprawą naturalną, normalną, a co najważniejsze stanem do wyćwiczenia. OBE Rebelia ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę, wzajemne wspieranie się ludzi zainteresowanych i ogarniętch wspólną pasją podróżowania poza ciałem, doświadczających odmiennch stanów świadomości. Dobrze jest o tym głośno mówić z różnych względów. By ludzie się mniej bali, by się bardziej kochali... tak myślę... OBE Rebelia to po prostu fajna, półżartem, półserio traktowana ZABAWA, mająca na celu wnieść powiew świerzości i dobre ZMIANY.

DS

Post Śr kwi 23, 2008 9:48 pm

Re: Czym jest OBE Rebelia?

Gratuluje pomyslu stworzenia OBERebelii :) Widac, ze skutkuje. Coraz wiecej ludzi sie rejestruje na forach dot. oobe i jestem niemal pewien, ze to przez to.

Kolejnym przykladem moze byc audycja telewizyjna z Pulaw (Pulaw, dobrze gadam?).

A tak w skrocie, to pojecie oberebelii zamiescil bym w kilku slowkach.

OBE Rebelia - "Stowarzyszenie" (nie potrafilem dobrac odp. slowka) wymyslone/stworzone przez D.Sugiera, majace na celu rozpowszechnianie i propagowanie zjawiska OOBE. :mrgreen:

Pozdrawiam

Post Cz kwi 24, 2008 8:53 am

Mano napisał(a):OBE Rebelia - "Stowarzyszenie" (nie potrafilem dobrac odp. slowka) wymyslone/stworzone przez D.Sugiera, majace na celu rozpowszechnianie i propagowanie zjawiska OOBE. :mrgreen:

Raczej "idea", ale stowarzyszenie zawsze można założyć :D

Post Cz kwi 24, 2008 4:30 pm

Ważne by ludzie którym spontanicznie się to przydarza wiedzieli czym to dokładnie jest i w końcu dowiedzieli się prawdy o oobe... to jak kontynuacja dzieła Roberta Monroe któremu zależało na rozpowszechnianiu wiedzy o tym by mnóstwo ludzi zaznało wskutek tego spokoju ducha i mi to wystarczy .... czy jest robione to z jajem czy też nie , jest organizacją czy nie dla mnie się mniej liczy..bo dzięki oobe można naprawdę coś wspaniałego osiągnąć , każdy kto podchodzi do tego bardzo osobiście doskonale wie że własne ego na pierwszym miejscu trzeba wywalić ...nie chce oczywiście niczego sugerować....po prostu ludzkim jest ze zżera co po niektórych pycha....

R32

Post N kwi 19, 2009 12:36 pm

gruz napisał(a):gdyby nie my ludzie wyższej świadomości nasza cywilizacja by dawno została zniszczona

Ktoś tu chyba sobie zbytnio słodzi...

R32

Post N kwi 19, 2009 5:48 pm

Rozumiem, ze zaliczasz się do nich?

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Śr kwi 22, 2009 10:31 am

Przeglądam filozofie i mile zaskoczenie. Jej cały rozwój to wielka rebelia.
Inaczej ponazywane a ciągle to samo.

http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=7261
cialka.net

Post So cze 06, 2009 1:07 am

radosnym oznajmianiem światu, że jest coś więcej niż rzeczywistość fizyczna

Post Pt cze 12, 2009 10:53 am

OBE Rebelia jakieś tam skutki przynosi,i widać że ludzie coraz bardziej zaczynają zwracać uwagę na świat duchowy,kilku moich znajomych zainteresowało się OBE i ezoteryką,tak więc myślę że jesteśmy coraz bliżej zmiany systemu :).

Powrót do FAQ ( Frequently Asked Questions )