OBE Maniak - Darek Sugier

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr kwi 08, 2009 3:00 pm

Re: OBE Maniak - Darek Sugier

franek kąsidupa napisał(a):darek jest autorytetem wielkim dla wielu,ale najważniejsze jest własne doświadczenie ;)
książkę czytałem,i jest dobra na początek,ale raczej dla początkujących ;)

ty to mówisz? ;]
dla początkujących? wiadomości o OBE można zmieścić na kartce a4 reszta to własne eksperymenty.
gruz... żal...

Post Pt kwi 10, 2009 7:12 pm

Myślę że OOBE jest na tyle indywidualną sprawą, że nie sensu znajdować sobie jakiegoś GURU w tej dziedzinie!trzeba po prostu kształtować siebie choć w świecie materialnym jest to bardzo trudne!DS ma rodzinę i musi o nią dbać! I Darek sądzę że dobrze zrobił dając sobie spokój na Forum i innym buszowaniu internetowym! Mam nadzieje że jakoś wszystko powoli się poukłada u Darka! i ruszymy ale ze zdwojoną siłą!
Pomiędzy snem a jawą, między jawą a snem
jest cicha kraina, tam się wszystko zaczyna.
Tam udaję się w ciszy, by zagłębić się w sobie
Dobędę tam słów, ofiaruję je tobie.
Stąd płyną natchnienia, spośród jawy snu
Z ciszy pomiędzy tym, co tam, a co tu

Post Pt kwi 10, 2009 10:49 pm

Marudy - Darek to Darek tamto... Nie lepiej powiedzieć?: JamJestKtóryJest. ... JestemKtóryJestem
W tym tkwi sedno pozostawiania innych w ich świecie i budowanie własnego świata z własnymi doświadczeniami.
Tak samo jak nie można naprawić świata, nie naprawiwszy najpierw siebie.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Wt lip 14, 2009 9:00 pm

Sto lat Darek :lol:
Ile to już?
jeje
http://www.zdrogi.blogspot.com L i b e r t é _ t o u j o u r s

Post Wt lip 14, 2009 11:30 pm

kronopio napisał(a):Sto lat Darek :lol:
Ile to już?
jeje

raczej nie przeczyta :(
Ostatnia wizyta: Śro Mar 11, 2009 2:29 pm

ale 100 lat i dalekich lotów dla Darka oczywiście. Wydaje mi się, że Darek to mój rocznik - najlepszy ;)
'74

Post Wt wrz 22, 2009 4:52 pm

Darek...Tyś wielkim czlowiekiem jest..

Nam zostało tylko żyć w nadziei ze u Ciebie wszystko dobrze ;)

I tak sie kiedyś spotkamy, niekoniecznie w tym świecie :)

Post Śr gru 02, 2009 2:37 am

Witam wszystkich na forum :)

PS:
Czy ktos wie co sie dzieje z Obemaniakiem??? Darkiem Sugierem???

Post Śr gru 02, 2009 7:14 am

codzienność go zjadła. coś tam mówił iż to co dla nas robił zaczęło się przeciwko niemu obracać, że coś się w rodzinie zaczęło psuć i obarczał za to właśnie oberebelię, że ludzie mieli doń pretensje (ci którym nie wyszło oobe zwłaszcza) ... no i pewno sobie odpuścił.
cóż pozostaje nam to zaakceptować i uszanować, w końcu starał się nam przekazać miłość. co nie znaczy iż nie jest nam żal.

cholerka, mówimy o nim jakby nie żył. a on tylko odszedł z neta. Panie Darku, gdziekolwiek Pan jest, nie zapominaj Pan o naszej miłości i wdzięczności :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Śr gru 02, 2009 10:58 am

pewnie jeszcze chodzi o tą akcję , sami wiecie(ze zdjeciami)i podobno tez
juz duzo osob slyszalo ze Darek zaczął mieć problemy z ego.

Post Śr gru 02, 2009 2:49 pm

pewnie jeszcze chodzi o tą akcję , sami wiecie(ze zdjeciami)

Jestem tu nowa i nie wiem o co chodzi :roll: Kogo zdjeli? Co zdjeli? Jakie zdjecia?

Czy ktos moglby wrzucic stronke Darka na rapishara, bo to co znalazlam jest juz nieaktualne - tylko 10 sciagniec bylo mozliwych. Limit przekroczony :(

Pozdrawiam i sciskam Was serdecznie wszystkich :)

Post Śr gru 02, 2009 5:14 pm

elli napisał(a):
pewnie jeszcze chodzi o tą akcję , sami wiecie(ze zdjeciami)
Jestem tu nowa i nie wiem o co chodzi :roll: Kogo zdjeli? Co zdjeli? Jakie zdjecia?
jestem tu stary, a też bym chciał wiedzieć. :?
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Pochwały: 1

Post Śr gru 02, 2009 6:43 pm

Cała ta sytuacja związana z brakiem obecności Obemaniaka przypomina mi pewien moment w książce Roberta Monroe. Kiedy ten pionier obe w pewnym momencie stracił kontakt z swoim inspekiem. Nie było już inspeka , a gdy Robert próbował się z nim skontaktować, w miejscu ich spotkań nie było nikogo. Tak w tym przypadku, analogicznie można powiedzieć że - tym Robertem jesteśmy my. Inspekiem jest Darek Sugier , a miejsce spotkań to jego strona internetowa.

Nie trzeba pisać jak czuł się Robert Monroe gdy nie mógł skontaktować się z swoim inspekiem. Nie była to kwestia odrzucenia, tylko moment kiedy trzeba było zrobić krok naprzód. Samemu trzeba było stać się mistrzem. Oczywiście nie nastąpiło to od razu , tak jak teraz trwa akcja " Telefon do Darka".

Muszę zaznaczyć że mi także brakuje Darka. Chociaż ani razu osobiście go nie spotkałem, to cenię sobie jego posty. Jego wiedzę przekazywaną nam , za pozytywne nastrajanie. Nie oznacza to także , że według mnie Obemaniak już się nie pokaże. Chcę tylko zwrócić uwagę , przy takiej sytucaji na pewne sprawy.

W pełni zgadzam się z tym co napisała "VVii". W zasadzie jest to esencja całego tego postu. Łatwo bowiem kłaść na kimś odpowiedzialność , iść za kimś niż samemu stać się mistrzem . To wymaga przede wszystkim odwagi. Cała ta dyskusja pokazuje także jak silne potrafi być przywiązanie do pewnych osób, do pewnych ról.

Przywiązania to bardzo ludzkie uczcucie. Niestety mają swoją ciemną stronę. Przywiązując nas do czegoś , nie pozwalają na ruszenie się do przodu. Według mnie powinniśmy pamiętać o stronie ,ale nie aż tak rozpaczliwie wołać mistrza ,co by przyszedł i zmienił nam pieluche...

Co do strony internetowej, miejsca spotkań. To jestem jak najbardziej za. Robiąc nowe miejsce gdzie umieścimy zawartość tamtej, wybudujemy jakby pomnik upamiętający to co już się wydarzyło.

Możemy żyć i martwić się że coś się skończyło , albo cieszyć że nam w ogóle to się przytrafiło...

Pozdrawiam i życzę więcej wiary ... w siebie ;)

Ps: co do strony 1 miliard - życie ...
Poprzednia strona

Powrót do Archwium Powitań