Witam was moji Drodzy :)

Wszystkie stare powitalne tematy.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn sty 11, 2010 12:49 pm

Witam was moji Drodzy :)

No cóż zaczęło się na tym świecie dziać coraz więcej , a może to ja widzę coraz więcej? Długo by pisać a pora się przywitać!
Jestem Maciej Piotrowski zwany też Nonex (dla przyjaciół Noni) pochodzę z Lublina ahh ten Lublin miasto cudów ;).

Niżej napisze jak tutaj do was trafiłem i jak to wszystko się zaczęło jeśli ktoś pragnie znać historie kolejnego przebudzonego.

Zawsze w życiu starałem się być pozytywnie nakręcony i patrzeć jakby nie racjonalnym okiem na to co nas otacza czasem wędrując wyobraźnią poza znane ludzkości krainy. Moja historia rozpoczęła się z początkiem roku 2010. Do tej pory nie miałem pojęcia ze istnieje coś takiego jak ld a wychodzenie z ciała? No normalnie co za brednie bym powiedział. Czułem coś w sobie jakoś taka moc pchająca mnie w kierunku poznania czegoś więcej, czegoś co wykracza poza nasz fizyczny świat. Wiedziałem ze coś się tutaj przede mną ukrywa i muszę wiedzieć co to jest po prostu wiedziałem ze jest coś więcej. Pierwsze poszukiwania tego kontaktu z innym światem lub z czymś nie pochodzacym z tego świata prowadzili mnie w dziwne miejsca... były to strony o tematyce wywoływania duchów bądź jakieś sekty Satanistyczne z Szatanem na czele i przyzywaniem Demonów :) Wiedziałem ze to nie jest to ale nie poddawałem się szukałem dalej. Na jednej z podobnych wyżej wymienionych stron natrafiłem na pojęcie podroż Astralna wtedy poczułem silne wibracje (wtedy nie wiedziałem czym one są ale zrozumiałem ze to jest to) trafiłem na auto wywiad Darka Sugiera zamieszczony na youtube no i wtedy jak on to nazwał "coś we mnie pękło" poczułem taka wewnętrzna radość szczęście i wibracje ze odnalazłem swoje powołanie ;) od tamtej pory każdy wolna chwile spędzam studiując te tematyki i książki.

Co ciekawe tej samej nocy kiedy bylem taki napalony na wychodzenie z ciała spróbowałem to zrobić. Leżałem zachowując świadomość z godzinę choć po pół godziny już czułem paraliż senny. Nagle poczułem ze lewituje do góry bardzo powoli odrywam się od ciała i od kanapy. Uczucie nie do opisania, niestety w pewnym momencie zacząłem się bać i cofnąłem się do ciała budząc się z silnie przyspieszonym biciem serca wiedziałem ze to jest to i uwierzyłem w to na maksa :) od tego dnia minęły już kilka dni. Nie miałem już żadnej udanej próby choć same próby nie były tak dobrze przygotowane jak ta 1 pewnie przez chorobę która mnie dotknęła (angina ;/) czytałem tak powierzchownie forum i zauważyłem ze wiele osób meczy się żeby wyjść z ciała już ładnych parę lat stosując rożne techniki i metody. trochę mnie to przeraziło ze i ja tak skończę. Do tej pory próbowałem uzyskać pomoc MTJ i prosiłem o wyciągniecie mnie z ciała( bez skutku) jak do tej pory się nie poddałem i myślę ze dużo wniosę na te forum ;)

PS: nigdy nie miałem LD nie wiem czemu ale martwi mnie To myślę ze od tego właśnie zacznę...

Pozdrawiam, Kapitan Noni

Opiekun

Post Pn sty 11, 2010 2:22 pm

Re: Witam was moji Drodzy :)

Witaj między nami :-)

Piękny początek... reszta to praca :-).
To, że się udaje za pierwszym razem to jak pokazanie marchewki - pokazanie, że każdy ma możliwość osiągnąć to, do czego dąży, ale... wszystko zależy, do czego ma Ci to służyć.
Ćwicz i nie zrażaj się drobnymi przeszkodami, ponieważ pokonywanie ich zbliża do celu.

pozdrawiam
Rona
Nie pozbędziesz się swoich demonów, dopóki nie pogodzisz się z tym, że wraz z nimi odfruną również anioły. (Sheldon Kopp)

Post Pn sty 11, 2010 2:25 pm

Czesc.
Witamy na forum i mam nadzieje,ze znajdziesz tutaj dużo ciekawych artykułów ,ludzi oraz informacji.
Powodzenia i śmiało pisz co u Ciebie,jak postępy itd.

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pn sty 11, 2010 11:41 pm

Heya, i ja bym chciał Cię przywitać :)

Post Wt sty 12, 2010 12:49 am

Witam

Od razu chciałem Ci powiedzieć żebyś się nie martwił tym że inni mają problemy z wyjściem, bo takie zamartwianie sie może doprowadzić do tego, że właśnie doświadczysz przedmiotu swoich obaw. Już sam fakt że udało Ci się za pierwszym razem świadczy o tym że z Tobą będzie inaczej, a skoro już to zrobiłeś możesz to powtórzyć. Nie czytaj o zbyt wielu metodach bo Ci się zakręci w głowie i nie będziesz wiedział czego używać, zamiast tego rozwijaj własną metodę.

Następnym razem jak będziesz próbował rób to na luzie z podejściem prawie olewającym efekty - wtedy nie ma napięcia, że coś muszę zrobić. Rób podobnie jak wtedy kiedy Ci się udało ale nie trzymaj się zbyt sztywno tego co wtedy robiłeś(to również zapewni luz :P - mniej napięć i głębszy relaks).

Pamiętaj tylko o dwóch rzeczach:
- Nic na siłę - wszystko na luzie, bo wtedy mniej napięć jest w ciele i łatwiejsza relaksacja
- Nie zaniżaj wartości tego co doświadczasz - doceniaj wszystkie doświadczenia a wtedy podświadomość będzie podsyłać więcej takich przeżyć.

To tyle z mojej strony. Pozdrawiam i Powodzenia !!
Temet nosce.

Post Pt sty 15, 2010 5:48 pm

Witam kolejnego obe maniaka na forum:)

Post Pn sty 18, 2010 5:30 pm

Ciesze się że zostałem tak miło przyjęty póki co zajmuje się rozwojem duchowym i nauką czysto teoretyczną nie tylko na temat Obe ale tez czakr i metod medytacji pomagającej osiągnąć odpowiedni stan umysłu jak i rozwój duchowy ;)

Post Wt sty 19, 2010 9:34 pm

Witam Cię serdecznie :)

Powrót do Archwium Powitań