Post Pn sie 23, 2010 5:23 pm

biometryczny skaning społeczeństwa !!!

Skoro takie coś weszło w życie w wolnym państwie Meksyk to powinniśmy zacząć się bać. Cenzura, sztuczne kryzysy, globalne ocipienie, depopulacja GMO, szczepionkami, ataki na prywatność pod pozorem walki z Talibami i zboczeńcami, obietnice czipowania. Założę się, że część z was nawet nie wie, że ustawowo od końca 2009 roku policja czyta nasze maile, sms-y i nagrywa wszystkie rozmowy telefoniczne. A teraz stały monitoring obywateli na odległość w Meksyku. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do NWO?

Wyobraź sobie biometryczny skaner oczu, który potrafi zidentyfikować 50 poruszających się osób w minutę. Science-fiction? A nie, bo rządowy projekt, który już działa w jednym z meksykańskich miast.

Pamiętasz film Raport Mniejszości? W jednej ze scen pokazane było jak działa targetowanie reklam w przyszłości. Setki skanerów siatkówki oka pracuje non-stop, by odpowiedniej osobie wyświetlić na pobliskim ekranie odpowiednią reklamę. W filmie z mechanizmu korzystały również siły policyjne. Czy to nie przerażająca wizja? Stały monitoring obywateli, 24 godziny na dobę. Jak to dobrze, że to tylko film science-fiction… czyżby?

Taki sam system już działa. I nawet nie kryje swojego przeznaczenia jakimś wyświetlaniem reklam. Całe miasto Leon ma już zamontowane takie skanery. Projekt jest prowadzony przez rząd i firmę Global Rainmakers, której skanery biometryczne oczu są w stanie rozpoznać 50 ruszających się osób na minutę. Skanery znajdują się wszędzie. W autobusach, pociągach, na przystankach, na ulicach. Mają za zadanie „pomóc w walce z przestępczością”.http://www.chip.pl/news/wydarzenia/praw ... rywatnosci