Parę pytań do...

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr wrz 21, 2011 11:32 pm

Parę pytań do...

Siemano.

Mam parę pytań bo jestem nowy.

Mianowicie:
-Czymże, jest te OBE, podróż astralna i inne...
oraz
-PO CO ? co to daje? co można w ten sposób osiągnąć?
-Jak to wpływa na człowieka, co w nim zmienia?
- Jak wygląda świat, otoczenie po wyjściu? Całkiem normalnie, rzeczywiście, w normalnych barwach itp
Czy coś ulega zmianie?

Chciałem zadać kilka pytań, ale póki co te mi zdają się być najważniejsze.

Opiekun

Pochwały: 1

Post N wrz 25, 2011 9:39 pm

Re: Parę pytań do...

Zadajesz pytania które są zbyt obszerne i w sporej mierze będące tylko związane z subiektywnym odczuciem doświadczającego.
Jednak....
Na pierwsze pytanie mogę Ci odpowiedzieć w ten sposób, że nie mam najmniejszego pojęcia czym jest to zjawisko, wiem jednak, że jest.
Drugie pytanie jest zbyt ogólne, gdyż na każdego może wpłynąć inaczej. Jeden poszukuje wrażeń czysto przyziemnych, drugi duchowych doświadczeń. Co to daje, co można osiągnąć? ano intensywnie wpływa na doświadczających ów zjawiska, najczęściej w pozytywny sposób. Na pewno zmienia perspektywę patrzenia na samego siebie oraz na otoczenie i napotykane doświadczenia lub zjawiska.
Ostatnie pytaniem ostatnia odpowiedź :). Jeden widzi jakieś zniekształcenia, inny widzi swoje ciało, kolejny go nie widzi. Na pewno znaczący czynnik stanowią swoje własne wyobrażenia na ten temat. Perspektywa postrzegania zależy od "dostrojenia", czyli tak jakby zakotwiczenia świadomości i stopnia przejrzystości tego co doświadczamy. Czasem gdy dostrojenie jest słabsze to i obraz jest słabszy i świadomość nie jest w pełni "wciśnięta", ogólnie jakieś takie niedomagania ;P
Zdarza się jednak często, że wszystko do złudzenia jest tak realne, że trzeba sprawdzać, czy to przypadkiem nie "real".

Póki co tyle powinno wystarczyć, jako podwalina do kolejnych pytań.
Pozdro.

Powrót do Pomocy-Help!