Z LD do OBE albo nie wiem co?

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr gru 21, 2011 11:12 pm

Z LD do OBE albo nie wiem co?

Podobny schemat przydażył mi się już kilkakrotnie. Wygląda to tak, że stosuje metode 4+1, po rozbudzeniu (okolo 45min) rozluxniam się i staram się utrzymać świadomość "samodzielnie" albo za pomocą dźwięków ze strony lucidology.com. Czy tak czy tak efekt jest podobny. Zasypiam. Ale w pewnym momencie pojawia sie świadomośc że to sen. Wtedy , choć z trudem, zmieniam "scenariusz" snu. Nastepnie zaczynam ruszać się, tzn machać rękoma, podskakiwać i ten ruch powoduje że budzą mnie wibracje. Wibracje trwaja jakąś minutę, niekiedy dłużej wtedy gdy próbuję je podtrzymać, ale ostatecznie mijają i jestem obudzony w świecie fizycznym. I dalej nic. Przekręcam się na bok i wtedy zasypiam na dobre do rana.
I teraz pytania. Co robic? Którędy pójść? Jak wyjść?
Porady typu ćwicz i walcz o faze tez przyjmuję ale wolalbym bardziej szczegółowe.

RAB

Pochwały: 1

Post Cz gru 22, 2011 1:00 am

Re: Z LD do OBE albo nie wiem co?

Jak już się obudzisz po tych wibracjach to w ogóle się nie ruszaj(żadnego przewracania na bok- nic), nawet oczami i pozostań tak czujny. Najłatwiej o obe zaraz po obe :D.

Powrót do Pas startowy