Pytania które mnie dręczą...

Dział dla początkujących dopiero co stawiających swoje pierwsze kroki w tej fascynującej dziedzinie. Możesz zadawać tu najbardziej trywialne pytania, lecz uważaj bacznie prześledź ten dział czy podobne pytanie jakie chcesz zadać nie uzyskało już swojej odpowiedzi.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr lut 15, 2012 12:26 pm

Pytania które mnie dręczą...

Witam, 2 razy probowałem oobe metodą 4+1 z takimi skutkami:

Leże, nie czuje nog, rak itd.. Nastepnie czuje (dla mnie lekkie) wibracje nog, co chwila czuje jakby z mojego ciała wypływało coś, czuje to praktycznie cały czas, nastepnie czułem jakby moje nogi astralne sie unosiły, chwile potem czułem wirowanie jak na karuzeli- no i własnie pozniej wirowanie mineło i na tym sie skonczylo ;/

1.Co robie źle?
2.Czemu odczuwam wibracje tylko i wyłącznie nog a nie całego ciała?
3.Czemu nie moge wywolac paralizu sennego? tzn. nie czuje nog i rąk ale byłem pewien ze jakbym chcial to moglbym ruszyc sie kiedy chce.
4.Co powinienem zrobic gdy czuje jak mi sie unoszą juz nogi? czemu nie całe ciało?
5.czytałem że należe w ktoryms momenci poruszac recami astralnymi, jak to zrobic jak porusze reka to zawsze ruszam cialem fizycznym ;/?

Chyba na tyle jak cos mi sie przypomnii to napisze ;)

A i prosze by wypowiadaly sie osoby ktore juz mialy oobe po kilka razy :)

Post N lut 19, 2012 4:11 pm

Re: Pytania które mnie dręczą...

Użyłeś metody 4+1 tylko dwa razy. Nie oczekuj, że od razu wyskoczysz z ciała. Wykorzystuj luźniejsze noce, aby spróbować tej techniki, ale rób to systematycznie. Poczytaj dokładnie forum - znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Powrót do Pas startowy