Nietypowy strach

Potrzebujesz wsparcia? Wiedz, że nie jesteś sam. Wyrzuć to z siebie. Jesteśmy z Tobą.

Moderator: Opiekunowie

Post So mar 24, 2012 9:03 pm

Nietypowy strach

Mam pewien problem.
Podczas zasypiania zaczynam slyszec glosy szepty itp, o ile z tym sie pogodzilem troszke bo wiem ze to tylko wymysl mozgu ktory zasypia. Ale dzieja mi sie coraz bardziej dziwne rzeczy, o ile wyczowanie obecnosci kogos obok,bezposrednich szeptow do ucha , da rade jakos zniesc to czasami dzieja sie gorsze rzeczy. Osatnio gdy przychodzily wibracje najzwyczajniej w swiecie czulem bol fizyczny, normalny bol tak mocny ze chcialem sie poprawic na lozku bo myslalem ze noge sobie jakos moglem skrecic czy cos. Tak samo wibracje u mnie sa w troche chyba zbyt agresywnej formie, bo czuje sie wtedy jakby wielki pies mnie wzial w pysk i szarpal. Tak samo krzyki kobiety w srodku nocy tez niezbyt w tym pomagaja, szczegolnie ze mieszkam z matka i jak takie cos uslysze to odrazu sie zrywam jak glupi zeby sprawdzic co sie dzieje.Czasami tez slysze smiechy a najgorsze co moze byc to jak czuje ze ktos mnie dotyka albo slysze ze moje zamkniete dzwi sie otwieraja.Wiem ze trzeba o tym dobrze myslec, ze wszystko tam mnie kocha wszystko bedzie dobrze itp, naprawde wierze w to ale jednak gdy tylko przychodzi moment wibracji odrazu dzieja sie wlasnie takie rzeczy. Nie mam pojecia co musze zrobic zeby czegos takiego nie bylo. Odrazu moge powiedziec ze caly dzien przebiega mi bezproblemowo, klade sie spac tez bez zadnego strachu ani nic. Po prostu od zawsze mialem te dziwne rzeczy przy probach z LD i OOBE ale coraz to nowsze formy te zjawiska przybieraja i to zaczyna mi przeszkadzac.

Post Wt mar 27, 2012 6:52 am

Re: Nietypowy strach

Rzeczywiście nie masz lekko, być może kiedyś naczytałeś się tych pierdół o tym że LD/OOBE to samo zło i sztuczka szatana, bądź innych "ostrzeżeń" i to zapadło głęboko w Twojej podświadomości. Co do bólu fizycznego to mi się też czasami zdarza w prawym udzie, jednak mimo ostrego bólu cieszę się, bo w 95% przypadku gdy mnie napieprza udo udaje się wydostać z kleszczy i mogę głosić swoją prawdę w LD ;)
Nie zapominaj o tym, że podczas wibracji nie jesteś zdany tylko na podświadomość, ale i na swoją świadomość.
Możesz zmniejszyć natężenie wibracji jak i zwiększyć, ba... możesz nawet "puścić" sobie ulubioną muzykę, by zagrzała Cię do walki, a szepty jęki znikną i nie wrócą. W tym momencie cały czas się nakręcasz, wiesz co Cię czeka gdy będziesz miał wibracje, zmień to.
Stosuj afirmacje przed snem, wyobraź sobie ten moment gdy wibracje przychodzą, a ty z łatwością
regulujesz moc wibracji, słyszysz swoją ulubioną muzykę, odgłosy natury czy po prostu sam dźwięk wibracji i z szerokim uśmiechem podnosisz się z wyra.
Pamiętaj - ty jesteś panem własnego umysłu. Nie musisz się zgadzać na to co podsuwa podświadomość. Przejmij stery :P
Sam miałem parę takich sytuacji... np. podczas wibracji słyszałem syki, głos który wulgarnymi słowami zwracał na siebie uwagę, a ja jak głupi wdawałem się w sprzeczkę sam ze sobą, co kończyło się na tym, że krzyknąlem w realu "Ty K****"
co mnie oczywiście wybudziło.
Gdy już ochłonąłem stanowczo powiedziałem sobie w myślach "Nie podoba mi się to. Nie chcę więcej doświadczać takich sytuacji."
I nie doświadczyłem :)
Znajdź sposób na twój problem. Nie musisz korzystać z tych metod co napisałem jeśli Ci nie pasują. Wiedz jedynie, że
twoja świadomość może dojść do głosu podczas wibracji tworząc przy tym idealne warunki do wyjścia.

Powodzenia!

Opiekun

Pochwały: 1

Post Śr mar 28, 2012 10:26 pm

Re: Nietypowy strach

To nie jest raczej kwestia świadomości czy tam podświadomości czy jeszcze jakichś innych świadomości, co zwał jak zwał.
Taka aktywność kojarzy mi się z działaniem niezależnego bytu, który dolepił się do Ciebie. Nie jest raczej groźny, bo nic specjalnego poza jakimś tam wystraszeniem nie robi, co świadczy o nim jako o "prymitywnym gadzie" karmiącym się jakąś tam energią :)
Zajmij się medytacją, spróbuj dotrzeć do źródła sytuacji, nie daj mu powodu żeby się kręcił koło Ciebie.
W skrócie, powinieneś się wzmocnić.

Powrót do Pomocy-Help!