Powrot w real po latach-walka o faze w rzeczywistości


Odwróć fazę do środka, sam zobaczysz efekty. W tym dziale autorzy tematów właśnie to zrobili sam zobacz co to spowodowało.

Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N maja 18, 2008 2:23 pm

Powrot w real po latach-walka o faze w rzeczywistości

Ostatnio ćwiczę się w otwieraniu na zewnatrz. Ciągle mnie zciaga do środka.Przez kilkanascie lat oobeowego szaleństwa przefazowalem się w życiu chyba na stale,-hm.
Walcze o real dalej z zaciętością realomaniaka.. Zacząłem od postrzegania znaków drogowych w czasie jazdy i oglądaniu krajobrazu na spacerze.. Gdy już wydaje mi się ,ze czuje w pełni, komplecie wielodymensyjnie , coś wciąga mnie w rozmyślania i staje się ślepy na cudowności warstwy w realu. Faza w rzeczywistości fizycznej trwa u mnie niespotykanie krotko. Co robić ,jak pogłębić fazę w realu,- miałem na myśli śnienie w realu ,- śnienie bo ten pyszny real tez jest snem.
Czy już po mnie a ja przecież chce jeszcze pożyć!!!
:))))rzeczywistości
Ostatnio edytowano N maja 18, 2008 3:47 pm przez Zbyszek, łącznie edytowano 1 raz
cialka.net

Post N maja 18, 2008 3:06 pm

Re: Powrot do reala po latach fazowania do srodka.-walka o faze

Zbyszku musialbys zapomniec o stanie oobe. ja 4 lata obekuje i zauwazylam ze wszystko jest kwestia pamieci stanu. Wiec musialbys sie uwolnic od pamieci tego stanu by zaprzestac OOBE i na stale w tu i teraz. A mysle ze smierc jeszcze nie nastapi- przeciez mozna istniec i tu i tu.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post N maja 18, 2008 3:36 pm

Re: Powrot do reala po latach fazowania do srodka.-walka o faze

. 80 % czasu w życiu spędzam na fazach do wewnątrz. Sprzyja temu moja praca i zamiłowania do gimnastyki w wyobraźni.Wyrobiło to we mnie tak silne nawyki wypierania ciałek do miejsc postrzeganych przedmiotów lub rozgrywających się myśli, ze moje normalne pomyślunki są niefizycznym uczestniczeniem w wydarzeniach rzeczywistych. Najmniejsze przypominanie sobie czegoś jest związane u mnie z natychmiastowym połączeniem się z miejscem lub osoba wydarzenia (niskie fazy). Astralnie lub mentalnie. Nie narzekam ,tylko się uśmiecham nad nasza daleka przyszłością. Połączeni wspólnie w umyśle w realu a ślepi jak zmarli po śmierci . Co za wizja przyszłości .Ha ha to nie wizja, tak będzie za jakiś czas na ziemi.
Kiedyś przerobiliśmy ten temat z Np-kami na wypadek gdy by zaszalały gwiazdy. Parę latek to nam zajęło. . M energia,- nie znalem wtedy tego określenia ale wiedziałem już ze nasza planetka się ździebko przekręci w sosie galaktycznym.
Trochę rozmawiałem z Brusem o tej M energii i następstwach . Jak nas przefazuje do środka i jak będziemy się wtedy zachowywać. Np-cy przypalali mnie energia i patrzyłem co mi się robi. Odlot totalny. Szlak trafi sporo naszych upodobań , bo ludzie będą się koncentrować na niefizycznośći zostawiając ciała fizyczne gdzie popadnie. Hm,-
a może to coś zboczy z kursu i przypali sąsiadów, pozostawiając nas naszemu powolnemu rozwojowi.
cialka.net

Post Śr maja 21, 2008 7:31 pm

Re: Powrot w real po latach-walka o faze w rzeczywistości

Zbyszek piszesz o ciekawych rzeczach. Podobne odczucia miałem po lekturze książek Leszka Ządło.

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 544

Dołączył(a): N lut 24, 2008 7:28 pm

Post Cz cze 05, 2008 12:26 am

Re: Powrot w real po latach-walka o faze w rzeczywistości

Czy dostane JOBLA ?
Gdy normalny człowiek sobie coś myśli to jego myślom towarzyszy ruch ciała mentalnego. Kołysze się niepostrzegalnie i niewidoczne dla nas .

Gdy ten normalny człowiek się trochę przefazuje to jest w stanie, przy wyobrażaniu sobie czegoś rosząc się w ciele astralnym, bez wychodzenia z ciała świadomością- duchem . Rusza wtedy najczęściej częściami ciała a przeważająca jego cześć jest zsynchronizowana z ciałem fizycznym. Czuje się to trochę dyskomfortowo, gdyż odczuwanie ruchu ciałem astralnym w ciele fizycznym utrudnia myślenie odciągając nasza uwagę na boki.. Części abstrakcyjne- myślenie przebiega bez zakłóceń ale gdy chce coś sobie człowiek z bliska zobaczyć to pcha najczęściej zaraz łapy astralne do przedmiotu ,by go przyciągnąć i zobaczyć pod nosem. Stan ten osiągamy przed wyjściem w astral gdy ciało astralne zaczyna się odklejać.Miałem kiedyś rok takiego ciągłego grzania całego ciała fizycznego ze to durnowate ruszanie się ciała astralnego towarzyszyło mi przez rok . Gdy by to było wszystko, to może bym przetrzymał bez jęków, ale przefazowało mnie jeszcze mocniej aż w ciałko eteryczne. Miałem wtedy wyobrażanie na 3 sposoby. W mentalnym jak się mi poszczęściło , w astralnym przy dobrym humorze a jak miałem pecha to w ciele eterycznym.To wyobrażanie w eterycznym było o wiele żywsze niż normalnie w świecie fizycznym. Musiałem strasznie uważać by nie plątać go z ruchami w ciele fizycznym.
Zdarzało mi się ze się zasiedziałem w eterycznym nie mogąc się doszukać ciała fizycznego.Wtedy była bieda na całego , bo mówiłem również w eterycznymi a widziałem rożnie przemiennie w dymensjach..Szukałem latami takiego cudaka jak ja po książkach i nie spotkałem się jeszcze z takim czymś. Albo oni wszyscy poumierali od tego dziwu albo ich przekręciło na jobla.
Przeglądałem teraz bloga Darka i dziwiłem się trochę komentarzom dotyczącym kontaktów w niskich fazach. Wygląda ze je ignoruje oczekując w pełni świadomych spotkań.. Mnie się latami potwierdzały kontakty i cale swoje badania ciałek oparłem na tych potwierdzeniach.Wyglądają one może trochę inaczej niż można by sobie życzyć ale są możliwe i nawet odbywają się ciągle , na okrągło , w każdej chwili i z każdym kogo znamy.Chyba przeczekam jeszcze trochę z moimi objaśnieniami całkowymi. Szykowałem się w tym miesiącu ale postrzegłem masę nowych i ciekawych powiązań miedzy nami,-
cialka.net

Powrót do Exploracje do wewnatrz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO