Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 2:13 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 2:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Prawie wyszłam? Przeczytajcie i skomentujcie PLS!
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 9:02 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2008 9:22 pm
Posty: 11
Od jakiegoś czasu o niczym innym nie myśle, tylko o LD i OB. Chcę tego stanu bardziej niz wszystkiego a jednak mi sie dotad nie udalo mimo usilnych prob. Myśle ze teraz bylam juz blisko i ze jeden krok dzieli mnie od OB a przynajmniej LD. A oto co mnie spotkało.

Położyłam się około północy, oczywiście nie zasnęłam od razu, zawsze najpierw sie relaksuje, oddechy skupienie i inne pierdoły, bo myślę, ze akurat może to jest dzień w którym wszystko sie zmieni. Poleżałam tak jakiś czas myślę ze z pół godziny przynajmniej, skupiając sie i relaksując i doszłam do wniosku ze nic z tego i sprobuje nad ranem, dałam sobie sugestie żeby sie obudzić o 3 w nocy ( wyobraziłam sobie zegar, było coś takiego w nagraniach bytofa), położyłam sie na boku bo to moja pozycja do spania i lulu. Nie wiem nawet kiedy zasnęłam bo odkąd stosuje te wszystkie techniki, skupiania oddychania i relaksacji to zasypiam jak burza, i obudziłam sie gdy robiło sie już jasno. była 3.00 plus/minus 10 minut ( no punktualniejszy ten mój zegarek biologiczny ode mnie). Wstałam,poszłam do kibla, umyłam zęby, przeczytałam kilka kawałów i jakiś krótki artykuł w gazecie po czym stwierdziłam, że nie będę czekać pół godziny bo jestem przytomna jak jasna cholera. Wróciłam do łóżka a na uszy słuchawki z dźwiękami WILD. No i tak leżałam bez ruchu i probowałam spać a sygnały mnie tylko wkurzały ale sie nie poddawałam. przeleżałam tak ze 2 godziny, (wiem na pewno bo ojciec o 5 do roboty wstaje). wreszcie dałam sobie spokój włożyłam stopery do uszu i dalej leżałam starając sie zachować świadomość a jednocześnie zasypiać no i nie wiem nawet kiedy zasnęłam:)
I pierwszy raz sobie uświadomiłam, że TO JEST SEN (tu brawa). Tak się podnieciłam faktem, że mi się udało, że od razu ze snu wyleciałam ale nie do końca w pełną świadomość bo oto usłyszałam taki wibrujący świdrujący dźwięk tylko to nie były piski jak to niektórzy opisują tylko takie wibracje ale w tonacji raczej wysokiej, nie do końca nieprzyjemne i poczułam jak mnie wypycha z ciała!!!!!!!! normalnie wyłaziłam z siebie. miałam zamknięte oczy i nic nie widziałam (a wy widzicie jak wyłazicie)? ale czułam, że wiszę nad swoim ciałem, i tak wisiałam i pomyślałam jak teraz wyjść dalej? mogłabym sie ręka podeprzec ale bez sensu podpierać sie o siebie sama (zapomniałam o wytaczaniu sie) i w tym momencie jak to pomyślałam cofnęło mnie. Alez byłam zła! leżałam bez ruchu i sie skupiałam na tym żeby mi sie jeszcze udało i czułam lekkie wibracje ale figa.
Myślicie ze prawie wyszłam czy to mi sie przyśniło. Tylko ze to było tak realne ze nie wierze ze mogl byc to sen:) Z każdą nocą jestem coraz bliżej swojego upragnionego celu:) Tak przynajmniej myślę:)

_________________
"Czucie i wiara silniej mówi do mnie niżmędrca szkiełko i oko"
A.Mickiewicz


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Prawie wyszłam? Przeczytajcie i skomentujcie PLS!
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 8:50 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 61
Ja wogole przed dowiedzeniem sie czym wlasciwie oobe jest mialem wiele epizodow nocnych, ktore moznaby roznie interpretowac.
Budzenie sie w paralizu to byla czestosc. Raz bedac w nim probowalem na chama wstac i czulem jak odrywam sie od ciala, a raz, ze wypadam z niego na podloge. To byly uczucia, ktorych nie da sie z niczym innym porownac, a mimo wszystko uwazam je za zadne doswiadczenia.
Kiedy wyjdziesz naprawde swiadomie to nie bedziesz sie musiala pytac czy wyszlas bo w jaki sposob ktos mialby ci to powiedziec? Sama bedziesz wiedziala. Na 100%

Mi samemu udawalo sie juz 'wstac swiadomoscia' i wiem dokladnie, ze tak bylo choc pamietam jak przez mgle z powodu tej calej obowej amnezji 8-)
Dlatego nie uwazam, zebym calkiem swiadomie wyszedl juz choc raz z ciala, ale jezeli to sie stanie to bede wiedzial, ze to moje pierwsze porzadne oobe. Jak juz mowilem ty takze bedziesz wiedziala. Bo niby dlaczego mialabys nie wiedziec?

POZDRAWIAM


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Prawie wyszłam? Przeczytajcie i skomentujcie PLS!
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 8:54 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 12:16 pm
Posty: 94
Miejscowość: Mazury
Prawie pół roku temu miałem podobne doświadczenie ze świdrującym dźwiękiem i szarpnięciem z ciała, tylko, że ja od razu trafiłem w dziwne miejsce jakieś a nie do mojego pokoju. Nie wiem co to było, bo trwało 5 sekund:) Myślę, że miałaś fazę, a co za różnica czy to był sen czy tzw. OBE? Radzę przespać się teraz ze dwie noce normalnie i spróbować jeszcze raz tak samo jak to przytrafiło Ci się ostatnio.

_________________
Fluorescencyjne samochodziki skaczą po horyzontach


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO