Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:07 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z wibracjami
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 7:26 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 414
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Nighter22 pisze:
Cytuj:
Witam wszystkich. mam pewien problem. kiedyś (jakieś 2 lata temu) zajmowałem się oobe. i do dziś dzień mam problem. a mianowicie. relaksuje się już czuje wibracje i nagle... wszystko słabnie:( nie wiem co z tym zrobić. pomóżcie

Wibracje,
Jest wiele sposobów by sobie pomóc w takiej sytuacji. Po pierwsze uświadomić sobie należy, że stan wibracji nie jest koniecznym preludium do eksterioryzacji. Występują one podczas wyłaniania bezpośredniego, w początkowym okresie treningów, ale to też nie jest regułą. Niektórzy w ogóle nie mają wibracji a wychodzą. Proponuje ci byś nie trzyma się tak kurczowo utartych schematów. U samego Monroe, w ostatnich etapach przygody z eksterioryzacją, wibracje zanikły, a na ich miejsce pojawiło się najpierw uczucie ciepła, a w następnej kolejności, to co on nazywał „szybkim przełączeniem” lub „kliknieciem”. Pewnie do Monreo ci jeszcze daleko, chociaż kto wie. Może u ciebie proces nauki cud-stanu przechodzić będzie szybciej.

Drugi sposób. Przyjmijmy, że uparłeś się przy swoim i nadal twierdzisz, że bez wibracji nie da rady niczego doświadczyć i tak głęboko to w tobie siedzi, że nie idzie tego przeskoczyć, wówczas, spróbuj przysnąć gdy tylko je poczujesz. By wibracje narosły należy uzyskać głębszy stan relaksu, czyli w tym wypadku lekko zasnąć, odpłynąć na chwilkę. Chwilowa utrata świadomości może w tym wypadku okazać się kluczem do wyjścia.

Powiem tak od siebie: że ja na twoim miejscu, następnym razem, gdyby mnie zaczęła ogarniać fala wibracji, po prostu bym powiedział sobie: zasypiam, tracę świadomość, odpływam… uwierz mi, że jest wówczas wysoce prawdopodobne, że za chwilę ockniesz się po drugiej stronie z pełną świadomością, ładnie pozbierany do kupy, dostrojony i na dalekiej fazie. Jak będziesz szarpał się z wibracjami, a one za cholerę nie będą chciały zwiększyć swej intensywności, lub poczujesz, że słabną, relaks uzyskany łagodnym przyśnięciem okaże się kluczem!

Jak już jesteśmy przy wibracjach, warto wspomnieć, że możesz je również spotkać po drugiej stronie. Po wyjściu z ciała znowu wibracje? Zapytasz. A tak. Występują one np. na stykach odmiennych częstotliwości różnych, że tak się wyrażę światów, przy wchłanianiu rote, lub jej wypluwaniu, podczas zbierania utraconych JA, przy wykluwaniu się z kolejnych ciał. Tak jest na początku, ale pewnie to też nie jest reguła. Nie wiem, czy u wszystkich tak jest. Mówię na podstawie własnych doświadczeń i błędem by było, gdyby ktokolwiek kurczowo się ich trzymał. Każdy z nas jest inny…

podsumowanie: przyśnij lekko by uzyskać głębszy stan relaksu, a wówczas wibracje powinny się zintensyfikować.

DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: problem z wibracjami
PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 6:57 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Lip 29, 2008 12:58 pm
Posty: 12
Miejscowość: Dęblin
A jeśli ktoś nie umie lekko przysnąć (jak ja :|) tylko od razu pada i śpi ?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: problem z wibracjami
PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:20 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Cze 01, 2008 4:47 pm
Posty: 51
Miejscowość: Przestrzeń Astralna
Matias14 napisał(a):
A jeśli ktoś nie umie lekko przysnąć (jak ja :|) tylko od razu pada i śpi ?


Dokładnie, mam tak samo, próbuje zasnąć świadomie, niestety budze sie rano wkurwiony że przespałem całą noc i obudziłem sie o 10 rano :/

Robi mi sie nawet jak słucham nagrań Adama Bytofa np nagranie z wielorybami, on w tym nagraniu kilka razu mówi "Czy teraz śnisz??" klika razy tak przeleci a ja sie budze rano, patrze na mp3 i okazuje sie że wyłączyłem mp3 kilka piosenek dalej, chociaż nawet tego nie pamietałem. Naprawde to wkurza

_________________
Image
OOBE: 0
LD: 5


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Żużel Filmiki • Robert Kubica • bramy • żaglownia • wczasy • Opisy • Internet • kajaki rospuda • nieruchomości warszawa • noclegi oświęcim • prezent na urodziny • suplement diety • teksty piosenek • stojaki z plexi • Detox Vision
phpBB SEO