Przywitaj się

Właśnie zarejestrowałeś się na forum ? Nikogo tu nie znasz ?? Opowiedz nam coś o sobie, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, czym się zajmujesz i interesujesz, cokolwiek tylko chcesz, wybór należy do ciebie. Z pewnością pomoże nam to lepiej się poznać.

Moderator: Opiekunowie

Pochwały: 1

Post Cz gru 13, 2012 8:44 pm

Re: Przywitaj się

Odpowiadam trochę nie w tej kolejności co trzeba, ale chciałem tylko napisać, że w końcu "Szydło" wyjdzie z worka ;) Witaj na forum. :D

q8p

Post Pn gru 24, 2012 12:50 pm

Witam Was wszystkich serdecznie i jako że dzisiaj nastał dzień w roku wyjątkowy życzę każdemu z osobna spokojnych świąt, lotów dalekich i osiągania celów:)

Pochwały: 1

Post Wt gru 25, 2012 6:31 pm

Witamy, witamy :) Do tych życzeń dodam, aby z każdym kolejnym doświadczeniem nasze umiejętności do lepszego i bezpiecznego latania ciągle wzrastały (wtedy to niebo przestanie być limitem, zresztą dla obemaniaków nigdy ono limitem nie było, kosmos i poza szczeline do niezbadanych terenów ;).

Post Pn mar 25, 2013 3:54 pm

Czesc Wam.
Chętnie dołączę do sympatycznego grona. Pozdrawiam.

Post Cz mar 28, 2013 1:20 am

Cześć. To forum już prawie martwe jest... osoby które tu zaglądają da się policzyć na palcach jednej ręki :P Jedyne co można, to poczytać posty które już są w temacie który jest dla Ciebie interesujący.

Pozdrawiam
Temet nosce.

Post Śr lis 06, 2013 3:22 pm

Aloha !

" W odległą przestrzeń wstęga czerni.
Napięta do punktu, gdzie nie ma odwrotu.
Przed fantastycznym lotem na polach wiatru.
Stoję samotnie a me zmysły wirują.
Zgubne przyciąganie trzyma mnie mocno.
Jak mam uciec z tego porywającego uchwytu?

Nie mogę oderwać oczu od kołującego nieba.
Oniemiała.
Zakręcona.
Do ziemi niepasująca ja.

Dusza w napięciu to nauka latAnia."
" The most beautifull emotion we can experience is the mystical. Is the power of all true art and science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer wonder and stand wrapt in awe, is as good as dead... "
- A.E.

Cogito

Post Wt lis 19, 2013 4:15 pm

Witam.

Bardzo szkoda, ze tak jak piszesz Raven, forum jest już praktycznie martwe, ciekawi mnie dlaczego tak się stało.

Trochę o mnie - trafiłem tutaj, ponieważ znalazłem na youtube film "nauka na ziemi" gdzie Bob Monroe opowiada o tym, co tu robimy i jaki jest cel naszej egzystencji. Podchodzę do wielu rzeczy bardzo sceptycznie, ale tak się składa, że to co mówi Monroe na tym filmie dokładnie pasuje do tego jakie miałem odczucia po psylocybinie (grzybkach)... 15 lat temu.
Było to tak głębokie doświadczenie, ze często do niego wracam, a teraz okazuje się, że nie tylko mnie to spotkało :)

Tak więc jestem i czytam, chcę więcej :)

Pozdrawiam.
--

Post Wt gru 10, 2013 8:32 pm

Cześć
Przywitam się, zgodnie ze zwyczajem.
Bartek, lat niebawem 23.
Dlaczego tu jestem? Ciężko powiedzieć jednoznacznie, poza tym nie jestem fanem odkrywania i opowiadania o swoich życiowych drogach. Odpowiedzią dlaczego tu jestem jest sama moja obecność tutaj ;)
Jestem pod wrażeniem ilości treści i przydatnych rzeczy na tym forum, szkoda, że aktualnie jest tak mały ruch tutaj, aczkolwiek... może to co miało zostać powiedziane/zapisane, już zostało? ;)
Niemniej, korzystam i jestem wdzięczny za to.
Dziękuję
Pozdrawiam
B

Post Wt maja 06, 2014 2:09 pm

Witajcie:) Nazywam się Kamil i chciałbym rozpocząć przygodę podróży astralnych.
Jestem do nich przekonany ale w zasadzie nie wiem do końca jak odpowiednio zacząć;)
mam 28 lat, pracuję, mam żonę. Jednak ciągle czegoś mi w życiu brakuje i myślę że to jest to.
Mam nadzieję że znajdę tu pomocne posty jak i dłoń;)

jestem z okolic Warszawy.
pozdrawiam
Kamil;)

Post So maja 10, 2014 6:58 pm

Witam wszystkich Krzysztof lat 41 zam Norwegia dużo pracy i trochę wolnego czasu .
Od wielu lat brak zapamiętanych snów więc zacząłem nad tym pracować i efekty są w postaci
zapamiętanych snów lub ich części :D , moim celem jest oobe jest ciężko ale się nie poddaję ,
pozdrawiam obenautów .

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post So maja 10, 2014 11:47 pm

Witaj.

Niestety gdy się dużo pracuje i jest się zmęczonym trudno jest uzyskać obe, sam się o tym boleśnie przekonałem.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Pn lip 07, 2014 11:34 am

Przywitaj się

Dzień dobry! To moje pierwsze konto na tego typu portalu,Doświadczenia innego stanu świadomosci są dla mnie bardzo ciekawym zjawiskiem.Od zawsze było we mnie coś co kierowało mnie ku szerszemu poznaniu rzeczywistosci wewnętrznej i jej reakcji na rzeczywistosc zewnętrzną,w gruncie rzeczy wszystko sprowadza sie do jednego (Oświecenie),mam nadzieję ze uda się nam(wszystkim )tam dotrzec.doswiadczenia poza ciałem miałem kilkanascie razy,czasem swiadomie wywołane czasem spontanicznie,zawsze towarzyszył mi lęk ale daje rade.Pozdrawiam Serdecznie!Namaste!

Post Wt lip 08, 2014 12:09 pm

Witajcie!
Widzę, że forum już powoli obumarło, ale mimo wszystko sie przedstawię.
Nazywam się Ewelina i mam 21. Jestem z Warszawy. Od bardzo dawna interesuje się oobe, ale jeszcze nie tego nie praktykowałam. Oprócz tego uwielbiam czytać książki, od czasu do czasu coś narysuję lub napisze..

Zastanawiam się czy ktoś tu jeszcze zagląda. Bo jeżeli tak to może udałby się reaktywować forum z tą garstką odwiedzających. Może spróbować założyć nowe forum lub po prostu odświeżyć te.
Co o tym myślicie?

ka

Opiekun

Pochwały: 6

Post Śr lip 09, 2014 12:47 am

To forum jako miejsce do debatowania jest martwe, natomiast nadal zawiera ono wystarczająco dużo informacji dla każdego kto chce praktykować świadome śnienie.
Angielskojęzyczna strona o Nagualizmie(+polskie tłumaczenie) http://nagual.yuku.com/

Post Pn wrz 15, 2014 12:50 am

Witam i pozdrawiam Uczestników forum!
Od kilku miesięcy przeszukuję sieć pod kątem stron poświęconych duchowości, snom, filozofii i teologii, a także eksterioryzacji, która jest jednym z zagadnień wchodzących w skład moich zainteresowań pobocznych. Z przyjaciółmi prowadzimy forum poświęcone duchowości (Malach Tov), choć lepiej byłoby napisać - zamierzamy prowadzić. Wciąż nie udało się przenieść wszystkich naszych artykułów, wykładów, wpisów z blogów... Nie wiemy też, czy odbiorcy chcą teorii czy praktyki? Dlatego nie tylko sami tworzymy naszego forum, ale i liczymy na pomoc innych, przyszłych odbiorców czy po prostu ludzi dobrej woli, którzy mają pomysł i chcą się nim z nami podzielić.
Zauważyłam, że Wasze forum (pomimo mniejszej aktywności) to zbiór teorii i doświadczeń, dlatego chcemy umieścić na naszym forum reklamę tego miejsca, by twórcy i czytelnicy naszego forum mogli zapoznać się bliżej z tematem OOBE itp.
Jeśli prowadzicie blogi, strony, inne fora poświęcone zagadnieniom, o których wspomniałam, to również zapraszam do zostawiania linków na naszym forum.
A co o mnie? Jestem filozofem i teologiem, takie też są moje zainteresowania główne. Specjalizuję się w neoplatonizmie i angelologii oraz myśli starożytnej (teozofia, gnostycyzm) i średniowiecznej, a także historii i kulturze bliskowschodniej (judaizm, judeochrześcijaństwo); staram się pogłębiać wiedzę z zakresu spirytyzmu oraz współczesnego podejścia do duchowości, które mnie i fascynuje, i przeraża.
Raz jeszcze pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstaw się