Problem z powrotem :/

Dział któremu nie nadano znaczenia z czasem okaże się co z tego wyniknie jakie znaczenie przypiszą mu użytkownicy forum, lecz jedno jest pewne będzie dotyczył podróży astralnych.

Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Pt maja 01, 2009 9:52 am

Problem z powrotem :/

Witajcie,
Dawno tutaj nie zaglądałem. Wiecie matura w poniedziałek...
No ale tej nocy postanowiłem opuścić swoje ciało. Zastosowałem się do znanej już metody 4+1 z małą modyfikacją.
Udało mi się oczywiście opuścić ciało, ale podczas podróży miałem dwa problemy. Nie mogłem przenieść się dalej niż parę metrów poza obręb swojego mieszkania, jakby mnie coś blokowało..... Po drugie powrót... Wróciłem do ciała i leżałem w paraliżu. Wystraszyłem się, nie mogłem fizycznych oczu otworzyć, dopiero po dłuższej chwili. Zacząłem kląć, zachowywać sę jak ostatni desperat.... Nie potrafiłem nic zrobić...
No ale jednak po czasie się udało, straciłem an chwilę świadomość i obudziłem się fizycznie... Macie jakieś rady?

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."

Post So maja 02, 2009 4:34 pm

Re: Problem z powrotem :/

miałem taką akcje :)
musisz się wyluzować, takie bad tripy kończą się po minucie albo dwoch ;)

Opiekun

Pochwały: 1

Post N maja 03, 2009 12:07 pm

Jak wróciłeś i byłeś w paraliżu to było wychodzic znowu :)

Post Pn maja 04, 2009 4:43 pm

peeewnie gray... gdyby to zawsze było takie proste ;]

Opiekun

Pochwały: 1

Post Pn maja 04, 2009 10:19 pm

W moim przypadku akurat tak ;P na kilka razy jak wróciłem do paraliżu, za każdym razem mogłem, no ale to akurat ja inni może nie mogą :/

Post Pn maja 18, 2009 12:50 am

A ja wam powiem, że niepotrzebnie narzekacie. Macie problem z powrotem?.... to po co wychodzicie?...żeby zajrzeć przez próg i nic nie zobaczyć?. Po co chciałeś wracać? Ja bym korzystał z każdej chwili i oglądał wszystko wokół. Osobiście jestem na etapie pokonywania paraliżu i narazie nie potrafię go pokonać. Więc mówię....zazdroszczę Wam. Sam chciałbym przeżyć nawet dłuższą niemoc powrotu do ciała. Wychodzimy tam się uczyć a nie od razu speniać i uciekać. Moja rada... dan spokój z powrotem. I tak cię nawet gdybyś nie chciał do niego wrzuci więc nie bój żaby i poznawaj 2-gi świat.

Post So maja 23, 2009 9:35 pm

Hmmm, jeżeli opuszczanie ciała troche trwa to może powrót też musi trochę potrwać zanim znów dostroimy się do reala ? 8-)

Powrót do Przestrzeń astralna