Ostatnia wizyta: Pon Mar 02, 2009 9:06 pm Obecny czas: Pon Mar 02, 2009 9:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 6:36 pm 
czy ktoś z was próbował kiedyś podczas OOBE przesuwać przedmioty,rozwalać itp.
czy da się podczas OOBE np.polecieć do domu jakiegoś kolesia i zdemolować mu dom?
czyli inaczej mówiąc czy da się oddziaływać na materię podczas OOBE?
czy komuś z was udało się dostroić do świata fizycznego?
czy trzeba mieć czyste intencje żeby móc wychodzić z ciała?
zastanawiam się
czy ktoś z was próbował poprosić MTJ o to żeby np.powiedział lub pokazał lub..... jakie numery zostaną wylosowane w najbliższym losowaniu dużego lotka?jeśli tak to czy wam się udało?
czy prosiliście kiedyś MTJ o zostanie w astralu na zawsze(nie powrócenie do ciała fizycznego)?
czy prosiliście MTJ o to żeby np.sprawił że w realu będziemy mieć jakieś zdolności parapsychologiczne np.telekineza itp.....
czy prosiliście o coś kiedyś MTJ?chodzi o zmiany w realu...
itp.itd.???czekam na odpowiedzi
wiem że dużo tych pytań,ale liczę na odpowiedzi


Góra
  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 8:04 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 328
Miejscowość: Jelenia Góra
Nie próbowałam przesuwać przedmiotów.
Nie próbowałam demolować nikomu domu.
Nie próbowałam wpływać na fizyczną rzeczywistość, będąc w Poza, bo zazwyczaj ląduję w astralu, a tam można wszystko, w przeciwieństwie do reala.
Dostroić do reala udało mi się z parę razy, ale na krótko.
Nie trzeba mieć czystych intencji, żeby wychodzić, ale to na pewno pomaga i to bardzo.
Darek chciał, żeby mu liczby pokazać, ale wyszło z tego to, że spotkał gościa w piwnicy, który straszy obemianiaków wszczepianiem lokatorów.
Nie prosiłam o zostanie w astralu ani w ogóle w Poza, bo i tak wiem, że bym nie została. Każdemu bowiem przypisany jest dokładny dzień śmierci, a zostanie Tam byłoby, moim zdaniem, podobne samobójstwu.
Nie prosiłam o zdolności, ale może warto by było chociaż o to MTJ zapytać, czy tak można je od ręki dostać.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Pon Mar 10, 2008 4:20 pm 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 191
Miejscowość: Z Ojca
Cytuj:
czy ktoś z was próbował kiedyś podczas OOBE przesuwać przedmioty,rozwalać itp.

Tak, przesuwałem przedmioty kiedyś nawet miałem bardzo dziwną przygodę z pomarańczą (albo to była brzoskwinia).
Cytuj:
czy da się podczas OOBE np.polecieć do domu jakiegoś kolesia i zdemolować mu dom?
Nie wiem
Cytuj:
czyli inaczej mówiąc czy da się oddziaływać na materię podczas OOBE?

Myślę ze w jakimś stopniu można, nie wierze ani wierze, jednak nie sądzę by było to niemożliwe :)
Cytuj:
czy komuś z was udało się dostroić do świata fizycznego?
Cokolwiek to oznacza, nie. W obe podróżujemy po przestrzeni astralnej, jeśli chcesz wpływać bezpośrednio na fizyczny świat to sie obudź. Jeśli nawet uda CI sie dostroić z poziomu obe do świata fizycznego, to myślę ze w takim samym jak ty oddziałujesz ludzie będą mogli na Ciebie oddziaływać. Jeśłi chodzi o dostrojenie się do sf w tym sensie, ze można spostrzegać co sie dzieje tu i teraz, to jest to jak najbardziej mozliwe :).
Cytuj:
czy ktoś z was próbował poprosić MTJ o to żeby np.powiedział lub pokazał lub..... jakie numery zostaną wylosowane w najbliższym losowaniu dużego lotka?jeśli tak to czy wam się udało?
Nie, chocby nawet, jezeli amsz złe intencje to mtj CI nie da tych numerków, ponieważ jest on doskonalszy do Ciebie i wie ze możesz źle wykorzystać pieniądze, nawet jeśli ty sam tego nie wiesz. Jesli chcesz mieć bezpośrednio kontakt z mtj i otrzymywać od niego to co chcesz to musisz sie pozbyc, albo raczej uświadomić sobie swoje podświadome pragnienia i kontrolować je.
Cytuj:
czy prosiliście kiedyś MTJ o zostanie w astralu na zawsze(nie powrócenie do ciała fizycznego)?

NIe
Cytuj:
czy prosiliście MTJ o to żeby np.sprawił że w realu będziemy mieć jakieś zdolności parapsychologiczne np.telekineza itp.....

Nie, poza tym sam kontakt ze swoim wyższym ja sprawia, że automatycznie się rozwija nasza percepcja pozazmysłowa.
Cytuj:
czy prosiliście o coś kiedyś MTJ?chodzi o zmiany w realu...
Nie


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Sob Mar 15, 2008 10:53 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lut 21, 2008 5:12 pm
Posty: 406
Miejscowość: OBE-Maniakowo
Zet2X5 pyta:
Cytuj:
czy ktoś z was próbował kiedyś podczas OOBE przesuwać przedmioty,rozwalać itp.
czy da się podczas OOBE np.polecieć do domu jakiegoś kolesia i zdemolować mu dom?

OBE Maniak odpowiada:
Generalnie nie mam ciągot destrukcyjnych do rozwalania i demolowania czegokolwiek, obstaje na czymś zdecydowanie odwrotnym, o niebo trudniejszym i dającym o 1000razy większą satysfakcję. Rozwalanie, demolka? A fe! Budowanie, kreowanie? yes, yes, yes!
Czy można koledze w OBE zdemolować dom? - ja pierniczę z reszto mam gdzieś odpowiedź na bardzo podobne pytanie, czekaj, chyba w faq, na stronce obemaniaka, koleś pytał czy może w poza wpierniczyć koledze, oto co mu wówczas odpowiedziałem, trochę mocniej i do słuchu, więc nie przeraź się, to taki swojego rodzaju tekst pisany w kosmos bez konkretnego adresata:
Cytuj:
Czy ja dobrze słyszę? Pytasz czy można komuś wpierdolić w poza? Jeżeli sięgasz po tak cudowną rzecz jak uprawianie OBE Nautyki i myślisz o tak plugawych rzeczach jak najebanie komuś w Poza, to proponuję Ci dać se spokój z tą zacną dziedziną rozwoju duchowego, bo tylko ją profanujesz swoimi głupawymi pytaniami! Albo jesteś czub, albo pisałeś pytanie najebany, ewentualnie, masz osobowość aspołeczną, lub po prostu nie dojrzałeś do OBE! Nie odpowiem Ci na to pytanie, ale jak chcesz mogę sprawdzić na Tobie, czy można komuś wpierdolić w OBE !!!

Tak mu wówczas odpowiedziałem. Dla mnie OBE to swego rodzaju sanktuarium i jest wielką profanacją wychodzić z ciała po to by dać upust swoim destrukcyjnym siłom.
Pytasz dalej:
Cytuj:
czy trzeba mieć czyste intencje żeby móc wychodzić z ciała?

Nie, nie trzeba. Możesz być wybitnie przesiąknięty złymi intencjami i wyjdziesz, ale faza na którą trafisz po wyjściu, delikatnie mówiąc będzie nie do pozazdroszczenia. Krzywa, lękowa, pełna agresji z zewnątrz, ciemna, zimna z twoimi demonami, a jak wrócisz z takiej wojaży pozim twojego lęku w realu może być nie do zniesienia i pomocy będziesz szukał u specjalisty. Mówię poważnie. Ostrzegam: jeżeli ktoś z was bierze się za OBE i zaczyna to mylić lub wkręcać w to ciemną okutę, niskowibracyjne ceremonie i intencje, to z mojej strony wyrazy współczucia. Daje mu góra 3lat i po jego strukturze energetycznej. Rozsypie się cały po astralu, w ciele będzie go całe "gie" i zrobi się z niego zombi. W najlepszym wypadku skończy łykając psychotropy, tudzież wieszając się.
Wcale nie straszę. W OBE Nautyce, podobnie jak i w życiu należy kierować się miłością.... ale to już było, 1000-ce razy mówione, przez 1000-ce lat... tylko MIŁOŚĆ zmienia świat...

DS

_________________
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Śro Sty 21, 2009 11:32 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lis 16, 2008 12:09 pm
Posty: 97
Miejscowość: okolice wrocka
pięknie napisane darek :)
sam kiedyś nie miałem do końca czystych intencji,teraz jest już zdecydowanie lepiej,myślę że dlatego że mi nie wychodziło obe,postanowiłem się zmienić ;),muszę napisać że nadal mam problemy z wyjściem,ale zacząłem medytować,rozwijać czakry,dzięki czemu zmiany następują tu w realu,w moim wnętrzu ;),nie no ale na serio,nawet ze złymi intencjami można wyjść?
skąd o tym wiesz?ja jakoś nie słyszałem żeby ktoś wyszedł mając złe intencje ;)


Cytuj:
tylko MIŁOŚĆ zmienia świat...

jak najbardziej ;)

_________________
dose "lucid dream"-bardzo fajny dose,poprawia znacznie pamięć snów,a i LD po nim można mieć,gorąco polecam!
gruz :),Rasiak :),Astralny błazen :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Śro Sty 21, 2009 12:38 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Sty 09, 2009 1:58 pm
Posty: 138
mam do Ciebie 3 pytania, Darku :D

1. gdzie jesteś?
2. jak się miewasz?
3. spotkamy się kiedyś?

:D;)

_________________
http://obe0story.wordpress.com/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Śro Sty 21, 2009 8:32 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 01, 2008 5:25 pm
Posty: 32
nie mam pojecia jak rozumiec ten post....jeden mowi "tak", drugi mowi "nie" - zdecydujcie sie!

Dreamer - radze na jakies spotkanie organizowane sie wybrac


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 6:45 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 305
Czytam odpowiedz Darka i boki zrywam ze śmiechu. Ha ha . Darek , no choć już wielkoludzie, starczy ci tej diety i popisz coś.

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: pytania do Darka Sugiera jak i innych oobemaniaków
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 11:19 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 328
Miejscowość: Jelenia Góra
StaryCzłowiekIMorze napisał(a):
nie mam pojecia jak rozumiec ten post....jeden mowi "tak", drugi mowi "nie" - zdecydujcie sie!


Muszisz sam poszukać odpowiedzi. To niestety taka dziedzina, że nic nie jest jednoznaczne i tak naprawdę odkryte.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
gry java • kaseton • Hotele Lublin • Mp3 • milionerzy • Linux • Klimatyzacja Kraków • pryszcze • Mapa Ipswich • Hodowla Królików • warsaw • Wyprzedaż Laptopów • Kotły • drukarnia • Białaczka
phpBB SEO