partia polityczna oobe


Czyli o osławionym systemie, walce ze schematami, teoriach spiskowych i nie tylko!

Moderator: Opiekunowie

Post Pt wrz 18, 2009 9:41 pm

partia polityczna oobe

Chciałbym założyć partie polityczną potrzeba 3 głównych 15 członków minimum i 1000 podpisów i oczywiście program partii, podpisy najprostsza sprawa, szukam członków, może inaczej...

Czy ktokolwiek z was chciałby by w Polsce rządziła mądra odpowiedzialna partia która będzie przede wszystkim inwestowała w wiedzę wyższą człowieka i jego coraz większą szczęśliwość życia? Czy chcielibyście w dalekiej przyszłości za nic nie płacić i pracować społecznie bez wynagrodzenia? Czy Świat nie byłby piękniejszy gdyby transport był darmowy gdyby wszyscy na Ziemi mówili by w jednym języku... marzenia, ale coś musi być początkiem rebeli którą zaczął Darek (i nie skończy...)

Chce założyć partie polityczną o nazwie oobe by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało, a gdy ktoś już pozna oobe to nie ma możliwości by nie przyłączył by się do takiej parti ludzi myślących kreatywnych i Tworzących nowy system z innymi wartościami itp. (w miejscu "itp" umieszczam czakrę energii wiedzy jak to będzie jak mi wyjdzie:))

Chce to zacząć na masową skalę, w internecie czyta się to co interesuje, ponad 90% Polaków nie zetknęła się z czymś takim jak oobe, (wcześniej 99,9%) poprzez internet około 3 miliony polaków wie co to oobe a tylko mała garstka ćwiczy medytacje koncentracje i ma już tą energię tą wiedzę, tą nie do opisania słowami coś co ja wiem i Ty wiesz ale inni nie mają o tym pojęcia i są uśpieni. Poprzez partie polityczną która w przyszłości i to myśle niedalekiej będzie miała ponad 80% poparcia ludzie dowiedzą się o tym skąd są i jaki jest cel człowieka w fizycznym świecie czyli podstawy których nie uczy rodzic ani żaden nauczyciel w szkole.

Chce kategorycznie zmienić system przekonań, chce debaty telewizyjnej na żywo z biskupem,,,

Nie żartuje. Wkurwia mnie to że nie da sięz nikim pogadać, mam paru kumpli od oobe a od tych niewiedzących się odsówam bo uważam ich niestety za szare gówno które tylko żyje dla samego przeżycia a nie z chęci poznania. Chciałbym móc odezwać się na głos w autobusie do ludzi i ich wyzwać od debili, ignorantów i tym myśleniem sam siebie niszcze i buduje ego (niepotrzebnie)

a nie będe pisać więcej bo się wkurzyłem i mógłbym za wiele napisać...

robić tą partie, bawić się w to? zmieniać Polskę, ludzkie myślenie? Czy dać sobie spokój i przeżyć życie kształcąc siebie tylko i coraz bardziej i szybciej oddalając się od innych? (co już jest męczące)
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post So wrz 19, 2009 7:50 am

Re: partia polityczna oobe

jeśli w statucie będziesz mniał wyzwolenie konopii i innych ciekawych roślinek to się piszę :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Posty: 270

Dołączył(a): N lut 24, 2008 9:21 am

Post So wrz 19, 2009 9:45 am

Re: partia polityczna oobe

taaa, konopii ci się zachciewa - ludzie mniej konserwatywni i przeciwnicy takich 'sekt' od razu by się czepili, że te obe całe itd to halucynacje po grzybach
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post So wrz 19, 2009 2:14 pm

Re: partia polityczna oobe

połowa forum uważa iż OOBE to halucynancje dziejące się tylko w ich łepetynach.
nawet jeśli - to jakie piękne :)
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post N wrz 20, 2009 12:59 pm

Re: partia polityczna oobe

przepiękne marzenie :)
można wypłakać wiele nocy na takimi marzeniami.
Ale to chyba zupełnie nierealne ; ) chyba że zorganizujemy ruch podobny do neo hipisowskiego :) to wymaga charyzmatycznych, inteligentnych przywódców, muzyków, pisarzy itd.
wymaga też czasu i dobrych kontaktów na górze, żeby się przebić z tekstami i utworami.

OBE dla ludzi jest urojeniem, można by było jednak przekonać do tego, ale jak napisałem wyżej, nie takie to proste ;)

Post N wrz 20, 2009 3:02 pm

Re: partia polityczna oobe

dla mnie jest to realne i to bardzo, nie mówie że jest proste o gdybym tak twierdził można by mnie okrzyknąć po prostu idiotą, mam plan, plan rozwoju i zmian, mam mega ochote na to mam energię do tego potrzebną, można odnaleźć Darka...

Zaczął bym od pozwolenia na przemarsz po Warszawie z transparentami, zorganizować to dość dobrze i prosić o rozmowe z kimś wyższym, na spokojnie i w gronie osób pełnoletnich uzgodnić wszystko podopinać, napisać nakreślić plan działania, sponsor by się przydał ale jeśli partia była by zalegalizowana można sięgnąć do kasy państwa, wszystko kuźwa można zrobić czemu czekać na co czekać? aż ktoś inny się za to weźmie? czemu nie moge być to ja? chce rewolucji jeszcze bardziej niż Darek a nie mam nikogo do pomocy, 3 kolegów oobujących ale cóż we 4 zrobimy... umówmy się po prostu na przemarsz po warszawie z transparentami albo okupacje jakiegoś miejsca przez pare dni z namiotami od razu się media zbiorą i zaczną pytać o co nam właściwie chodzi a my przedstawimy to do wiadomości publicznej i poprosuimy o człowieka który ma kase a trafia do niego to co mówimy, na pewno ktoś taki się znajdzie, znudzony życiem i interesami...
do dupy jest obecny system i wierzenia, nie chce mi się wierzyć że ludzie potrafią być tak ignoranccy w stosunku do wyższych częstotliwości czyli do boga czyli do Ja, jak można myśleć w sposób ziemski, czemu bleble tyle osób jest uśpionych, to trzeba na masową skale zrobić
iść do mam talent i powiedzieć że się ma talent że się myśli i rozumie nie wiem, iść do mam marzenie z marzeniem by jednego dnia we wszystkich Państwach świata przeczytali krótki text budząco motywujący nie wiem tyle jest możliwości, nie ma już granic można prawie z każdym porozmawiać
chce być Lutrem naszych czasów tylko potrzeba mi ludzi!

Post N wrz 20, 2009 8:56 pm

Re: partia polityczna oobe

Trzebaby mieć technikę, dzięki której każdy człowiek mógłby łatwo osiągnąć OBE (ludzie muszą się przekonać "na własnej skórze" o istnieniu czegoś dla nich nowego), tzn. bez wysiłku lub z małym tylko wysiłkiem. Wtedy pewnie wielu by spróbowało i się przekonało, i poszłoby lawinowo na wszystkich.
Może namów jakieś laboratorium lub koncern farmaceutyczny, aby opracowali tabletki, po zażyciu których ciało fizyczne zaśnie, ale umysł będzie aktywny i da się wyłazić z ciała i przebywać w POZA tak długo jak tabletka będzie działać na ciało. Myślę, że coś takiego jest realne, tylko jeszcze nikt z laboratoriów farmaceutycznych nie wpadł na pomysł, aby coś takiego opracować, bo po co, bo nie słyszał nigdy o OBE lub nie wie jakie zjawiska muszą zajść w organizmie człowieka, aby doszło do OBE.
Trzeba takim fachowcom od tabletek po prostu powiedzieć o tym, naświetlić temat i niech zrobią co trzeba, szczególnie, że zarobią pewnie na tym sporo, a to dziś jeszcze spora motywacja. Ja już się ustawiam w kolejce po taką tabletkę (cena nie gra roli) :)
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post N wrz 20, 2009 9:06 pm

Re: partia polityczna oobe

Są. np. DXM. w aptece jest jako lek na suchy kaszel - syrop i tabletki. w dawkach przekraczających te terapeutyczne podnosi ciśnienie, powoduje OOBE, rzadziej depersonalizację.
są i inne. ta zawodna pamięć. ale jest internet i pewne fora. idzie znaleźć info odpowiednie.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Pn wrz 21, 2009 5:32 pm

Re: partia polityczna oobe

Przede wszystkim dla mnie program tej partii za bardzo smierdzi socjalizmem w dodatku totalnie utopijnym. Nie realnym jest stan rzeczy , że wszystko jest za darmo! Opisujesz metody , które prowadziły by do nowej władzy i to dużo wiekszej niż aktualna władza na świecie.Dodatkowo ludzie na różnych stanowiskach wykorzystywali by swoje pozycje , co by prowadziło do totalnej dyktatury. Zresztą taki system nie ma prawa dobrze funkcjonować.
Pozbywając się władzy centralnej , tworząc jakies kolektywy , czy syndykaty było by jescze gorzej. Jeden by pracował , drugi sie opieprzał i co?! Zresztą nieważne. Twoja deklaracja brzmi jak deklaracja młodego buntownika , powiedzmy studenta i niby jest pełna żywiołu , ale jest zajebiście stereotypowa! Z tego wszystkiego bije tak sztucznością , że nie można wytrzymać! Dlaczego jak młody człowiek sie buntuje , to musi to iść w strone socjalizmu!? Po prostu moda to wymusza , jest to fałsz oparty na zwykłym szpanowaniu , że jest sie takim true i wogóle. W swoich poglądach stworzyłeś idealną kopię typowego studenta komuszka.
Ja wiem , że trzeba jakoś zachęcić ludzi , ale to wszystko brzmi tak totalnie zwyczajnie , że ludzie słyszeli teksty tego typu już miliony razy , dodatkowo to wszystko brzmi tak komicznie , że ludzie uznali by nas za idiotów. Całość zalatuje także , przez to wszystko tanim populizmem i to nie w stylu "normalnych" partii politycznych , ale w stylu słynnego andrzeja. Nie wyobrażam sobie obemaniaków , chodzących w garniturach i mizdrzących się do społeczeństwa. Całe środowisko może się zepsuć , ponieważ każdy bedzie się kłócić o stanowiska , obowiązki itp . Ludzie zaczną myśleć o karierze i pieniądzach. Nawet jak sie by dostało kilku człownków do parlamentu , to będą oni przedewszystkim starać się tam utrzymać.
Dlatego powinno powstać co najwyżej jakieś stowarzyszenie , które mogłoby robić jakieś manify. No i przedwszystkim powinnismy dążyć do tego , żeby powstał jakis ruch , właśnie jak pisał dreamer coś na kształt
kontrkultury hipisowskiej , tylko oczywiście sporo zmienionej , żeby to było wkońcu coś innego , nowego , by tworzyła się nowa historia. I nie bądz Lutrem naszych czasów a Luter był jeden , ty jesteś sobą i twórz całkiem nową , unikalną , prawdziwą postać , byś mógł wpisać się do historii jako naprawdę wybitna jednostka , tworząca swój inwidualny autorytet , tylko na swoich własnych zasadach. Wtedy naprawdę wprowadzisz jakiś , powiew , jakąś nowość otwierającą nowy rozdział w erze ludzkiej.

Post Wt wrz 22, 2009 1:28 pm

Re: partia polityczna oobe

Brawo, brawo, brawo pomysł z założeniem partii jest krokiem do przodu. Partia musi być inna niż wszystkie, jej głównym celem powinno być szerzenie Miłości i wolności, o oobe raczej bym nie wspominał.

W moich marzeniach na pierwszym miejscu jest człowiek wolny, samodzielny, mający swoja własną przestrzeń życiową, o którą dba, jest to człowiek kochający, mający rodzinę, która może żyć w czystym środowisku. Już czas aby zmienić ten świat i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, to prawda, ale nie zrobią tego specjalnie powołane do tego służby i nie stanie się to na skutek zachęcania innych aby praktykowali oobe.

Potrzeba jest ludzi, którzy zaczną żyć w zgodzie z Naturą i blisko Natury. Człowiek staje się wolny wtedy kiedy ma swoją własną przestrzeń życiową i kształtuje ją odpowiednio do swoich potrzeb, a nie wtedy kiedy większość dnia jest rozdzielony od rodziny, ukochanej, dzieci, i spędza ten czas w korkach ulicznych, w pracy dla systemu, a wieczorem goni do supermarketu po niskiej jakości żywność i w konsekwencji zasypia przed TV. To są faktyczne problemy, które usypiają człowieka i nie pozwalają mu się zastanowić nad sensem istnienia - i to należy zmienić. Nie można wciskać komuś własnych idei lecz stworzyć warunki takie aby zamiast chwastów rosły pożyteczne rośliny, nie można specjalnie brnąć w konflikt i manifestować ad hoc, aby tylko się pokazać i rozzłościć obecne systemy wierzeń. Trzeba wykorzystywać to wszystko co istnieje tak, aby działało na potrzeby realizacji planu, którym jest Królestwo Miłości.

A oto klucz do zmian na podstawie, którego należy napisać program partii:

Inna [lepsza] partia = inna [lepsza] mentalność = inne [lepsze] sposoby działania = inny [lepszy] świat

[lepszy] = zamiana energii strachu na energię Miłości ---> i to jest to czego ludzie doświadczający oobe są świadomi

strach = niskie, gęste wibracje = zniewolenie, ruina, ból, cierpienie, itp.
Miłość = wysokie ciepłe wibracje = cudowne uczucia, szczęście, radość, światło, tworzenie, piękno, itd.

I najważniejsza kwestia
energia Miłości nie może istnieć jednocześnie z energią strachu

Pozdrawiam, i służę pomocą przy realizacji planów Miłości :)
Avatar użytkownika

Posty: 624

Dołączył(a): N maja 11, 2008 6:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post Wt wrz 22, 2009 2:21 pm

Re: partia polityczna oobe

była kiedyś fajna inicjatywa. Polska Partia Przyjaciół Piwa. po wyborach z 1991 r. mieli 16 posłów. potem ludzie porozchodzili się do innych, większych partii, wciągnęła ich polityka i wszystko się rozpadło.
chcemy zmienić świat: zmieńmy siebie i swoje bezpośrednie otoczenie najpierw.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Wt wrz 22, 2009 3:12 pm

Re: partia polityczna oobe

Dreamcather dex czyli sławny w kręgu młodzieży accodin jest narkotykiem i wywołuje stan halucynogenno podróżniczy ale nie ma to nic wspólnego z oobe, po accodinie się jest ućpanym a nie "umiłowanym" wiem bo próbowałem, jest ciekawe ale oddala od sukcesu a nie przybliża.

dzeyson669 dziękuje za krytykę, mam 24 lata i jestem studentem:) może zabrałem się od tego od dupy strony ale wiem że sam tego nie zrobie i nie wymyśle i dlatego poddałem temat pod dyskusję ażeby właśnie dojść do tego w jaki sposób należy nakreślić plan działania na najbliższy czas, bo chyba każdy się zgodzi że należało by coś jednak dla innych zrobić, czyli zmienić energetykę Ziemi na bardziej białą czystą każdy wie o co chodzi

Partia to tylko pomysł który dałby bardzo szybkie rezultaty ale pewnie nie takie jak sobie planuje, stowarzyszenie za mało, nowy kościół... kolejne brnięcie w to samo z innej strony,,, to co? może coroczne manifestacje, może zbieranie pieniędzy jak Owsiak albo zamiast zbiórki kasy zbiórka czegoś np. wykonanych przez siebie serc cokolwiek co choć w jednym dniu dało by sporą energię miłości, nie wiem myślmy dalej w tym temacie

Myślę także że można by w to wkręcić Darka Sugiera, nie wiem czemu tak rzucił to wszystko, tzn pokazywanie się w necie radiu tv... Darku rodzina? nie możesz im Twym Paniom wytłumaczyć że to jest silniejsze od Ciebie? wróć:P
myślmy dalej bo jednak chce coś z tym zrobić nawet to stowarzyszenie które będzie jakoś działać coś właśnie na kształt ruchu hipisowskiego ale zmienione pod kątem naszych czasów możliwości i mentalności ludzi XXI wieku.

Post Wt wrz 22, 2009 3:39 pm

Re: partia polityczna oobe

Może i pppp to była fajna inicjatywa, aczkolwiek co to ma do rzeczy? Jeśli poważnie podchodzisz do zagadnienia to z takich itp przykładów wyciągniesz wnioski aby nie popełniać błędów, które popełnili inni. Siedzenie na tyłku i mówienie, że wszystko już było i nic z tego nie wyszło, albo - co ma być to i tak będzie - zsuwa Cię do pozycji w której decydują za Ciebie inni.
Jest myśl - jest pomysł - są ludzie - jest realizacja.
Z kolei realizacja pomysłu tez nie powinna się opierać na tym, że ktoś (np. Darek) to wykona. On odwalił juz kawał dobrej roboty, miał pomysł zrealizował go, zebrał jakiś tam plon i już. Myślmy samodzielnie, nie powielajmy myśli innych i nie zrzucajmy odpowiedzialności na innych.

Post Wt wrz 22, 2009 3:53 pm

Re: partia polityczna oobe

no to chyba nie zrozumiałeś albo tak dziwnie napisałem, jestem mega indywidualistą, ale jak sam będę chciał cokolwiek zrobić to nic nie da, dlatego musi być jakaś grupa ludzi. Nie kopiuje niczego chce czegoś nowego. Co do Darka wiem że kawał roboty już zrobił i dlatego byłby może choć troche rozpoznawalny dla polaków, ale wcale jeśli nie chce nie musi się w to pisać, ja po prostu wiem i czuje że jeśli bym byśmy zrobili coś w stylu "kolejna rewolucja " czy jakkolwiek to nazwać to aż pałał by w środku by w tym uczestniczyć.

Post Wt wrz 22, 2009 4:09 pm

Re: partia polityczna oobe

ja tak samo uważam , że Darek by mógł wrócić jakby zobaczył , że sami ruszyliśmy. Darek jest potrzebny chociażby dlatego , że jest w odpowiednim wieku na przywódce , albo jednego z przywódców ruchu. My jesteśmy za młodzi , ludzie by nas nie traktowali poważnie. Wiele osób by się przyłączyło , gdyby zobaczyło , że wyciągneliśmy Darka.
Następna strona

Powrót do Rewolucja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO