dowcip ,bo co innego


W tym miejscu piszemy wszystkie argumenty za i przeciw istnieniu zjawiska OOBE/LD. Z racji, że dział dość śliski jest, pamiętajmy by trzymać swoje emocje pod kontrolą, by z intelektualnej burzy mózgów nie uczynić spamu. Zapraszamy do dyskusji.

Moderator: Opiekunowie

Post N lut 14, 2010 2:28 am

dowcip ,bo co innego

no a to?to juz chyba lekka przeginka,no ,wiem nic nie jest doskonale,nawet
wszechwiedzacy :)

byt nie byt :)

no ale nie wiadomo,czy smiac sie czy plakac
sami przeczytajcie"W momencie zmiany biegunów odbywa się Wielkie Przejście. Nawet istoty z niższych światów dostają możliwość podniesienia się do światów wyższych. Wnoszą one do naszego świata przemoc, zabójstwa, strach, kradzieże, symbolikę śmierci (na przykład: rysunki na ubraniach, obuwie w kształcie kopyt). Właśnie dlatego na obecnym etapie na poziomie fizycznym w sposób jaskrawy przejawia się degradacja ludzkości. Wzrasta liczba przestępstw, 1pojawiają się piosenkarze niskiej próby, ludzie propagujący amoralny tryb życia, wzywający do amoralnych postępków. Jeżeli mądrzy ludzie (będzie im dana szansa stania się 2Bogo-człowiekiem) nie uczynią wszystkiego, co w ich mocy, aby nauczyć te istoty postępowania zgodnie z prawami pozytywnej przestrzeni, to sami mogą stać się ich ofiarami."Boskim Planem ewolucji Ziemi

jest jakiś boski plan ewolucji ziemi ??
hmm pierwsze slysze


Zmieni się wygląd ludzi. Zewnętrzne rysy zostaną zachowane, ale przybiorą taką doskonałość, o której obecnie nie mamy pojęcia. Nowi ludzie będą piękni pięknem idealnym. Wszyscy, którzy przejdą transformację, będą młodsi.

Starsi ludzie odmłodnieją o około 20-30 lat. Pojawią się również możliwości nieśmiertelności. Ludzie odkryją w sobie niezwykłe zdolności i talenty, które obecnie posiadają tylko nieliczni. Każdy człowiek będzie genialny.


1:pierwsze zejscie
2:drugie zejscie

to ogolny wyraz przkazu w stanie obe

absurd ? zatracil sie ?czy poprostu braklo komus wyobrazni ?
:twisted:

Post Pn lut 15, 2010 12:08 am

Re: dowcip ,bo co innego

Nie wiem co myśleć o niektórych z tych informacji ,ale prawdą jest wzmianka o przyspieszonej ewolucji gatunków na Ziemi w tym ludzkiego i jest to udowodnione naukowo .Proces ten zchodzi co 26 tysięcy lat i właśnie teraz znajdujemy się przy końcu tego cyklu.
Prawdopodobnie ma się zmienić budowa naszego DNA co da nam niezwykłe umiejętności : jak np.lewitacja,jasnowidzenie czy telekineza.
Nie ma co narzekać bo fajnie się zapowiada :D

Powrót do Rozważania za/przeciw OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO