katolicka sekta-nietolerancja

W tym miejscu piszemy wszystkie argumenty za i przeciw istnieniu zjawiska OOBE/LD. Z racji, że dział dość śliski jest, pamiętajmy by trzymać swoje emocje pod kontrolą, by z intelektualnej burzy mózgów nie uczynić spamu. Zapraszamy do dyskusji.

Moderator: Opiekunowie

Post So kwi 11, 2009 10:51 pm

Re: obemaniacy - bójcie się boga!

To ja już chyba całkiem potępiony będę, ale jakoś mnie to nie martwi. Jeśli szatan jest odpowiedzialny za tyle dobrych rzeczy, to z przyjemnością spędzę z nim troszkę czasu :twisted: :D . Z tymi pokemonami to ich nieźle poniosło :lol: . Nawet techno się pojawiło na plakacie, choć bardziej bym się spodziewał metalu.
Ciekawe jak autor plakatu wytłumaczy się z bałwochwalstwa, jakim jest zamieszczenie obrazków obok tekstu. No i jeszcze kwestia tego, że przecież Jezus też uzdrawiał i czynił cuda, to czemu my "stworzeni na obraz i podobieństwo Boga" nie możemy tego robić? Wydaje mi się, że Jezus chciał nas właśnie tego nauczyć. Niech mi ktoś udowodni, że korzystam z mocy Szatana, a nie Boga. Ludzie wszystko wypaczają i przeinaczają. :(.
Takie plakaty propagują nietolerancję dla innych poglądów. Dobrze, że nie wszyscy takie coś traktują serio, bo byśmy mieli kolejną krucjatę.

Post Pn kwi 13, 2009 1:09 am

propo tego cytatu z pisma kosciol KAT. w swoim wydaniu bibli (a konkretnie w przypisach) pisze, ze mamona odnosi sie do bogactw a szczegolnie pienedzy. Nie dosc, ze sekciarze jakich malo w stolicy potrafia rozdawac ulotki z cytatami tak wyjetymi z kontekstu to kosciol KAT. w cale gorszy byc nie chce i robi to samo :P.

ktos kiedys powiedzial: "moze i w Niebie jest spokuj ale za to w piekle jest wiecej znajomych". A od siebie powiem, ze szanuje egzorcystow bo jesli sie przyjrzycie takim smiesznym akcjom oraz temu jak kosciol poza takimi akcjami wstydzi sie egzorcyzmow (a rzadko sa juz odprawiane) to widac jak oni maja ciezkie zycie. No i sily z ktorymi walcza... naprawde podziwiam ich.
Pozdrawiam

Post Pn kwi 13, 2009 10:56 am

mam w dupie takiego boga ;)

Post Pn kwi 13, 2009 7:15 pm

Re: katolicka sekta-nietolerancja

Post Pn kwi 13, 2009 9:10 pm

Fajny plakacik. Podoba mi się. Propaguje wiele ciekawych rzeczy i zjawisk :D
Szkoda, że o Hunie nic tam nie napisali, ale nie czytałem do końca.
Jakby znali choć podstawy Huny to by wiedzieli, jaki efekt taki plakat spowoduje, tak więc lepiej, że nie znają i tym sposobem pomagają propagować cenną wiedzę :D

Post So kwi 18, 2009 1:53 am

W niesamowitej rozgłośni radio maryja nadawali ostatnio audycję o sektach. No a że bliska mi osoba karmi się tymi falami, tak więc niejako przez przypadek wywiedziałem się co w trawie piszczy. Jakiś uczony ksiądz doktor prowadzący wrzucał na co tylko się dało, często przy tym używając magicznego słowa rzekomo. A to, że w Polsce istnieją szkoły, w których już na pierwszym roku otwiera się studentom czakry, co jest bardzo niebezpieczne. Wrzucał też na szkoły waldorfskie.
Co to jest szkoła waldorfska:http://www.fundacjaantropos.eu/pytania_i_odpowiedzi.php
A wrzucania nie było końca, nawet takie rzeczy nie pozostały suche:
NLP - neurolingwistyczne programowanie http://www.nlp.pl/firma,1,nlp.html,
kinezjologia edukacyjna http://www.kinezjologia.com.pl/metoda_dennisona_kinezjologia-ometodzie.html.

Dr. prowadzący był bardzo przeciwny, nie mówiąc już o wywoływaniu transu i zmienianiu świadomości, wszelkim technikom relaksacyjnym, które doń mogą prowadzić. Ów zmienianie świadomości miało by być bardzo szkodliwe, szczególnie dla wyznawanych wartości jednostki jak i jej całego światopoglądu; no i w ogóle szatan tu macza ręce. Z drugiej jednak strony nie miał by pewnie nic przeciwko rezurekcji i skupianiu tej myśli na "Bogu", klęcząc przez czery bite godziny. No więc proponuję by zakazać tego jak również mantry:misericordias Domini in aeternum cantabo śpiewanej nierzadko na antenie radia jak i pielgrzymkach gdy deszcz pada.

Opiekun

Post N cze 14, 2009 12:15 am

Każdy zazdrośnie strzeże swojego rewiru i chce mieć monopol ;)
Obemaniacy też często oburzają się, gdy powie się coś niezgodnego z ich punktem widzenia więc...
Życzmy sobie więcej otwartości.

To że KrK tolerancyjny nie jest, nie jest także nowością, wystarczy przyjrzeć się uważnie historii tej organizacji.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

Post Pn lip 20, 2009 1:29 pm

cóż od dawna wiadomo iż polska jest krajem sprzeczności, jednak wciąż nie przestaje mnie zaskakiwać.
ostatnio rozmawiałem przez gg ze znajomym. gościa znam od lat, choć tylko przez internet, na oczy go nie widziałem, zapalony etnobotanik amator, człowiek po wielu przeżyciach (tak, slowo przeżycie dobrze tu pasuje) psychodelicznych - m.in. salvia, grzyby. rozmowa przeszła na temat OOBE. okazała się iż gościu nei jest zwolennikiem oobe ponieważ kłóci się to z jego religią i jak wiadomo od oobe to już tylko krok do spirytyzmu.
spytałem czy pasja i drugi się nie kłócą z religią i czy miłość doświadczana w oobe to takie zuo. odpowiedział iż podczas tripów doświadczył stanów czystaj miłości , wiedzy , złączenia z przodkami ale potrafi odróżnić iż wiele z tych rzeczy jako iluzję wytworzoną przez szatana.
do tego usłyszałem iż alkohol też jest narkotykiem papierosy też i kościół ich nie potępia
cóż nie ma to jak oryginalność i różnorodność.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

MSA

Post Pn lip 20, 2009 4:56 pm

"Iluzja wytworzona przez Szatana" to czad :). Panie Szatan, wpadnę na trochę to sobie potworzymy razem... Mam nadzieję że akurat jakieś ciekawe nastolatki wezmą coś na odlot :). Będzie się działo :).

Post Pn lip 20, 2009 8:17 pm

pewnieśmy na czarnej liście paru kościołów z tymi naszymi praktykami i teoriami 'czarnoksięskimi' hehe

Post Cz lip 23, 2009 3:44 pm

Dreamcather napisał(a):do tego usłyszałem iż alkohol też jest narkotykiem papierosy też i kościół ich nie potępia
cóż nie ma to jak oryginalność i różnorodność.

ma racje ;D
swoja droga my jestesmy zbyt wolni z naszym OBE/LD :)
ja naprzyklad ostatnio mialem rozkoszny seks w LD bez zadnych pozniejszych konsekwencji. I nie mam wyrzutow sumienia, chociaz tak naprawde gwalcilem atrape kolezanki z ktora uczylem sie w podstawowce w jednej klasie....
to jest wolnosc, na mysl o ktorej kosciol sie zegna i odsyla do egzorcysty :)

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Post Cz lip 23, 2009 4:00 pm

Jedna wielka paranoja. Bóg dał wolną wolę, a kościół nam ją odbiera :) Często powtarzam jest dobrze jak jest, jestem świadom, mam swoje poglądy i niczego więcej do szczęścia mi nie potrzeba. :)

"Posłuchajcie i zważcie u siebie, że według Bożego rozkazu, kto za życia choć raz był w niebie, ten po śmierci nie trafi od razu."

Post Cz lip 23, 2009 8:03 pm

i jest oki doki :D
:)
kto nie rozumie, ze kosciol manipuluje umyslami mas, jeszcze sie nie wydostal z tej klatki.

Post Cz lip 23, 2009 8:49 pm

dreamer napisał(a):i jest oki doki :D
:)
kto nie rozumie, ze kosciol manipuluje umyslami mas, jeszcze sie nie wydostal z tej klatki.

Taa... myślę, że kolega ma racje.
Na szczęście z tej klatki można się z łatwością wydostać ;-)
Nikt tam nikogo siłą nie trzyma.

Post Pt lip 24, 2009 2:04 pm

figielka to wcale nielatwe ;]
pozatym uciekajac z jednej klatki zazwyczaj wpadamy w druga i z tej drugiej to juz malo kto sie wydostanie, przekonany ze jest wolny i szczesliwszy od katola ;)

pozdro ;**
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozważania za/przeciw OOBE