katolicka sekta-nietolerancja

W tym miejscu piszemy wszystkie argumenty za i przeciw istnieniu zjawiska OOBE/LD. Z racji, że dział dość śliski jest, pamiętajmy by trzymać swoje emocje pod kontrolą, by z intelektualnej burzy mózgów nie uczynić spamu. Zapraszamy do dyskusji.

Moderator: Opiekunowie

Post So mar 28, 2009 5:01 pm

katolicka sekta-nietolerancja

http://krolowa-pokoju.com.pl/newage/

nie wytrzymuje już. patrze i nie dowierzam
Nie wiem gdzie tego posta napisać więc piszę tu.
Taka nietolerancja. U mnie we wsi rozprowadzane są te plakaty.....
Czy komentarze są zbędne?

Post So mar 28, 2009 5:12 pm

Re: katolicka sekta-nietolerancja

Bez komentarza :D:D:D

Patrz na plusy - można się przy tym uśmiać :D

Post So mar 28, 2009 7:27 pm

młodzi ezoterycy przez takie coś miewają wątpliwości, wyrzuty sumienia.. ale to przechodzi :)
my sie możemy z tego tylko śmiać (zamiast płakać-śmiej sie)
robi się ludziom wode z mózgu i utwierdza w fanatyźmie - możemy się cieszyć że sami nie damy sobą manipulować i możemy uświadamiać bliskich, znajomych
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post So mar 28, 2009 8:41 pm

Takie Coś było i będzie niestety :D

Ależ się uśmiałem. Zwłaszcza czytając jak to pewna osoba uprawiając jogę , trafiła do piekła :P

Post N mar 29, 2009 8:08 am

HEHEHE TEN SAM WPIS ZROBILEM NA NASZEJ KLASIE http://nasza-klasa.pl/profile/2343435/gallery/52

Post N mar 29, 2009 5:55 pm

Czego Ci katolicy się boją. Strach głównie przez nich przemawia, że takie akcje wyczyniają. Rozumiem, że tępią jakieś wróżki czy okultyzm, ale SITA to już przesada ... Kiedyś się rozpadnie ten ... jak to się nazywa - kościół ? Chyba tak :)

Post N mar 29, 2009 6:21 pm

Ponoć planują wprowadzić podatek religijny (tak jak w Niemczech) niby na cele kościelne itd, ale chyba raczej dlatego, że wiernych z roku na rok mniej, a pokolenie moherów wymiera (ci co głównie kościół zasilają o $$). Podatku religijnego z kolei można uniknąć wypisując się z kościoła.

Post N mar 29, 2009 7:15 pm

"Kościół katolicki w Niemczech odnotował rekordowe wpływy z podatku kościelnego za rok 2008. Jak poinformowała niemiecka agencja KNA 27 diecezji otrzymało z tego tytułu 5,066 mld euro, co w porównaniu z rokiem 2007 oznacza wzrost o 8,8 proc. W bieżącym roku Kościół spodziewa się znaczącego spadku dochodów z podatku, co jest spowodowane recesją.

Kościół w Niemczech trzeci z kolei rok odnotowuje wzrost wpływów z podatku kościelnego. W 2007 r. uzyskał z tego tytułu 4,657 mld a rok wcześniej 4,252 mld. Wzrost dochodów eksperci finansowi tłumaczą dobrą koniunkturą w pierwszych miesiącach 2008 r. Ponadto, w dwóch krajach związkowych, Bawarii i Badeni-Wirtemberdze, podatek kościelny pobierany od dochodów podatnika został podwyższony z 8 do 9 proc.

http://serwisy.gazeta.pl/kosciol/1,6483 ... lnego.html

W 2009 przewodniczący Konferencji Biskupów Niemiec abp Robert Zollitsch oczekuje spadku dochodów o 5 do 10 proc. ,,Musimy przygotować się na ciężkie czasy" - powiedział arcybiskup Fryburga. Finansowi eksperci zwracają uwagę, że Kościół będzie musiał przyjąć program oszczędnościowy.

W Niemczech osoby, które deklarują się jako wierzące, płacą obowiązkowy podatek kościelny, będący częścią (8-9 proc.) podatku dochodowego."

Jaka część tych pieniędzy przeznaczona jest na cele dobroczynne, a jaka na faktyczne potrzeby utrzymania instytucji kościelnych ? Na co innego można by przeznaczyć taką sumę? Myślę, że finansowanie np działań proekologicznych przyniosłoby ludziom więcej pożytku

Post Pn mar 30, 2009 9:28 am

Jesli przejmujesz sie tym co sadzi o oobe ta twoja pseudo religia to idz do ksiedza sie wyspowiadac i lepiej odpusc sobie bo nie wroze niczego dobrego twojemu zdrowiu psychicznemu :lol:

Post Pn mar 30, 2009 10:26 am

Wow techno też? I nawet tatuaże a joga to wogle samo zło .
Kurcze brak słów...

Post Pn mar 30, 2009 11:46 am

Zadna nietolerancja- to poprostu strategiczne podejscie do konkurencji...
Swiety biznes pada a new age przejmuje paleczké wiéc ci pierwsi walczá o ostatnich stalych klientów...Ja bym dopisal: "strzez sie balwochwalstwa i kupuj nasze rozance i wode swieconá w promocji"

"...bo tylko jedna jest racja, i to swieta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niz twojsza..."

Post Pn mar 30, 2009 3:14 pm

ad. poruszanego tematu :
''Jak pan myśli, co jest w dzisiejszych czasach większym problemem: niewiedza czy obojętność?
- Nie wiem. Nie obchodzi mnie to.''

Post Pn mar 30, 2009 5:19 pm

Harry Potter :D

Techno :D
:mrgreen:

Post Pn mar 30, 2009 5:45 pm

Jesli przejmujesz sie tym co sadzi o oobe ta twoja pseudo religia to idz do ksiedza sie wyspowiadac i lepiej odpusc sobie bo nie wroze niczego dobrego twojemu zdrowiu psychicznemu :lol:

Czy to było do mnie???
Jak tak to sory ale nie jestem katoliczką ani chrześcijanką ni gównem do tego podobnym.
Odpuściłam sobie, ale nie chciałabym nowego pokolenia moherów

Post Pn mar 30, 2009 8:48 pm

Oh nie... tam są dzwonki feng-shui :P Ręce opadają... hipnoza jest przeklęta? Czy to znaczy że co 4 psychiatra jest potępiony? Niby religia oparta na miłości ... a tu normalnie strach się bać :roll:

Ps: Ale o OBE nic nie ma :D
Temet nosce.
Następna strona

Powrót do Rozważania za/przeciw OOBE