Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE


Jak zmienił się twój światopogląd od praktykowania podróży poza ciałem lub innych zjawisk parapsychologicznych.

Moderator: Opiekunowie

Post So lut 23, 2008 1:12 am

Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Zmiany w cechach charakteru pod wpływem uprawiania OBE Nautyki,

W moim przypadku, zmiany nastąpiły w całej strukturze osobowości. Jestem całkowicie innym człowiekiem, niż tym z przed uprawiania OBE Nautyki. Nastąpiła całkowita wymiana jaźni. Owszem pewne, rdzenne i pierwotne cech zachowałem, ale mam świadomość, że jestem zupełnie innym człowiekiem i stale się zmieniam. Stwierdzam to na podstawie samoobserwacji, prowadzonych od lat dzienników, oraz bazując na sugestiach osób mi bliskich, a przede wszystkim tych dalekich, których widuję się raz na parę lat. Zmieniłem się kolosalnie. Niektórzy nie poznają mnie. Od strony fizycznej, jak i psychicznej. Mówią, że mam inną twarz i oczy, a w ich głosie słychać pozytywne zaskoczenie. Najbardziej zadowolony jestem z subiektywnego, wewnętrznie odczuwanego szczęścia. Może nie jestem jeszcze do końca szczęśliwy, ale pamiętam, że kiedyś byłem bardzo nieszczęśliwy. Bardzo. Poza tym mój poziom lęku, który kiedyś był dość znaczny, obniżył się i to diametralnie, a mówiąc szczerze, aż do trochę niebezpiecznej granicy, gdyż niekiedy świadomie wystawiam się na niebezpieczeństwa. Jestem w pełni zadowolony z tego, że uprawiam OBE. Sprawia mi to olbrzymią radość i satysfakcję...

DS

Posty: 51

Dołączył(a): So lut 23, 2008 9:46 pm

Post N lut 24, 2008 1:52 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

co sie zmieniło we mnie z powodu uprawiania OBE... hmm wszystko a zarazem nic... jestem dalej sobą, jednak od kiedy pierwszy raz poczułem tą wolność jaka panuje w OOBE, przeniosła sie i to w dużej mierze w Realu...
Nienawidziłem Ludzi - teraz ich kocham
Bałem sie życia - teraz czerpie z niego jak najwiecej
byłem ostrożny - teraz uwielbiam niebezpieczeństwo
a co najważniejsze zawsze to było we mnie, nie zmieniłem sie.... po prostu to ze mnie wypłynęło z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc coraz więcej tej pozytywnej energii jest we mnie... poprzez rozmyślanie o OBE i w skutek własnych doświadczeń
Pomiędzy snem a jawą, między jawą a snem
jest cicha kraina, tam się wszystko zaczyna.
Tam udaję się w ciszy, by zagłębić się w sobie
Dobędę tam słów, ofiaruję je tobie.
Stąd płyną natchnienia, spośród jawy snu
Z ciszy pomiędzy tym, co tam, a co tu

Post N lut 24, 2008 3:50 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Doświadczenia wynikłe na skutek eksploracji innych rzeczywistości wniosły w moja osobę wiele pozytywnych zmian, o 360 stopni zmieniło sie to co i jak postrzegam do okoła mnie w tu i teraz, jestem bardziej świadomy, gry emocjonalne juz mnie nie wciągają jak kiedyś ale przede wszystkim dzięki nowemu wglądowi nauczyłem sie pełniej postrzegać i wyrażać MIŁOŚĆ i ze wszystkich doświadczeń z poza te związane z CBM wryły sie dosłownie w moja osobę odmieniając i dopełniając ja.
Wielkie Wyrazy Szacunku, Podziękowania, Ciepła Miłości, Radości Dla Wszystkich Niefizycznych Świetlistych Istot, które wspierają nas w naszych Doświadczeniach w tu i w tam Kocham Was ;)

Post N lut 24, 2008 4:16 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Zastanawiałam się przez chwilę, czy OBE jakoś zmieniło moje życie. Można powiedzieć, że zmieniło percepcję, spojrzenie na pewne sprawy. I ciągle w głowie słyszę, jako wspomnienie, słowa MTJ (który przebrał się za Billa Murraya) - możesz być kim chcesz. I nawet jeśli te słowa zostały wypowiedziane przez moją podświadomość używającą wyobraźni jako narzędzia, to mają wielką wartość, bo podświadomość sama posiada siłę, aby nami kierować - więc jeśli ona mówi, że mogę być kim chcę, to tak jest. Wiara w te słowa pozwala mi przeć w życiu do przodu i dążyć do celu.
Właśnie - OBE uczy mnie cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu.

Post N lut 24, 2008 10:43 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Dzięki OBE usunąłem sporą część swoich lęków. Grzebałem w swojej psychice będąc w POZA i teraz jestem bardziej "rozluźniony" pozbawiony strachu. Poza tym nauczyłem się twórczo wykorzystywać noc. W ciągu 24'ro godzinnej doby powinno się spać ok. 8 godzin, czyli przesypiamy 1/3 swojego życia. A tak mogę zrobić coś pożytecznego w tym czasie, czy to się zabawić, czy to do rozwoju. Pośrednio dzięki OBE poznałem dużo osób, które się tym zajmują i mam z kim pójść na piwo. To taki bardziej przyziemny, aczkolwiek miły plus.

Post Śr lut 27, 2008 9:54 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

OOBE nie wpłynęło na mnie w jakiś stanowczy, kompletny sposób.

Owszem - zacząłem postrzegać świat inaczej. Czuję, że jestem bardziej spokojny, opanowany, a jednocześnie żywiołowy i kreatywny. Niewątpliwie na mnie, jako na człowieku, OOBE zagrało durowe funty.

Wyjścia traktuje głównie jako źródło wiedzy. Nie jestem aż tak doświadczonym podróżnikiem jak niektórzy z Was, ale mam nadzieję na poznanie w POZA odpowiedzi na fundamentalne, drążące we mnie jak larwy pytania. Chcę jak najczęściej doznawać miłości absolutnej. Ciekawią mnie również *jakby nie było* naukowe aspekty opuszczania ciała, choć na obecnym poziomie wiedzy ogółu ciężko o jakikolwiek sensowny opis.

Poza tym przekonałem się, że śmierć nie istnieje.

Bo na dobrą sprawę, to umieramy dość często ;)

Post Cz lut 28, 2008 9:44 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Do momentu w który zetknąłem sie z OBE wiodłem zdrowe, wesołe życie. Praca, dom, rodzina i przyjaciele wypełniali mój czas. Można by powiedzieć że niczego mi nie brakowało.

Po zetknięciu sie z tematyką OBE wiele w moim życiu się zmieniło. Przede wszystkim zwolniłem tempo życia. Już tak nie pędzę ze wszystkimi nie wiadomo dokąd i za czym. Ciesze sie chwilą. Moją przyszłość i tak dogonię, więc skupiam sie na TU I TERAZ.
Zdecydowanie stałem sie bardziej opanowany i jest teraz ciężko mnie wciągnąć w jakieś bezsensowne sprzeczki. I tu ciekawe rzeczy zaobserwowałem. Gdy ludzie widzą że nie reaguje emocjonalnie na zaczepki to dosłownie wychodzą z siebie ( nie mylić z OBE :D ).
Moja samoocena zdecydowanie wzrosła. Wiem że mimo, że wielu ludziom wydaje sie nieistotnym trybikiem w "ich" ogromnej machinie/systemie, to moje skromne działania mają efekt motyla.
Tak wiele sie zmieniło w moim życiu, że nie jestem wstanie wszystkiego tu opisać.

Byłem pewny, że w moim życiu niczego nie brakuje, a okazało sie, że dopiero rozwój i samodoskonalenie wypełniają moje życie.Nadają sens mojej egzystencji.

Post N mar 02, 2008 2:07 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Przed poznaniem OOBE, słuchałam tylko moich rodziców, którzy zawsze powtarzają mi, że nauka, pieniądze i dobra praca są najważniejsze, a miłość i ogólnie rodzina na drugim miejscu. Wybili mi z głowy moje marzenie, bo mówili że na tym nie zarobię i to zupełnie nie możliwe. Załamałam się, miałam deprechę i wmawiałam sobie że tak musi być i nie mam innego wyboru niż skończyć jako maszynka do pieniędzy. Gdy zaczęłam praktykować OOBE, zmieniłam się. Teraz wiem, że powinnam bardziej korzystać, cieszyć się z życia i robić to na co mam ochotę. Zaczęłam powoli realizować swoje marzenie (choć jeszcze długa droga przede mną) i jestem szczęśliwa, że wreszcie coś zaczyna mi się udawać :)

Post Pn mar 03, 2008 3:48 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

U mnie tak naprawde to nic sie nie zmieniło, po kilkudziesięciu wyjściach jestem takim samym czlowiekiem jak dawniej.

Post Pn mar 03, 2008 3:59 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

A u mnie i tak i tak: rdzeń mnie jest wciąż ten sam, ale zewnętrzne warstwy osobowości zupełnie odmienione!

Post Pn mar 03, 2008 5:50 pm

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Po pierwsze zdałem sobie sprawe, ze życie nie konczy się tutaj, na fizycznym świecie. Juz to stwierdzenie wyzwoliło łańcuch wielu pozytywnych zmian.

Post N mar 16, 2008 4:24 am

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Pamietam jak po pierwszym swiadomie sprowokowanym obe poczulem sie na nowo Wolny.Zrozumialem w bardzo osobisty sposób,ze rzeczywiscie jestesmy duchowymi istotami chwilowo przebywajácymi w ciele,w fizycznosci.Do tego momentu odrzucalem bycie cialem,poniekád w zwiazku z pewna chorobá.Zaczál zmieniac sie mój swiatopoglád.Lék zaczál puszczac a zaczelo pojawiac sie coraz wiecej zaufania i ciekawosci.
OBE dalo mi swiadomosc,ze istanialem przed narodzinami i bedé istnial po smierci cialo-ciuszka no i ze wszystko jest mozliwe!
To nowe odniesienie-utozsamienie z tá magia,która sie wydarza sprawilo,ze zmienilem sie jako czlowiek-ZACZÁLEM UFAC ZYCIU :lol:

Post N mar 16, 2008 9:59 am

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Hheh... a ja to wam powiem, że przez tą całą ezo zmieniłem się totalnie...można by powiedzieć całkowicie. No charakter za dużo sie nie zmienił, ale moje myśli, moje spojrzenie na świat, moje zainteresowania i głownie moje wnętrze w ciągu ostatniego roku zostało zbudowane od nowa i w dalszym ciągu jest budowane:)) Naprawdę świetna sprawa. I ciesze się bo jestem coraz lepszy i doskonalszy... co chyba jest moim celem na ziemi;p

Pyzdra:*
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 10:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post Pn mar 31, 2008 8:29 am

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Mam za sobą trochę ponad dwa tygodnie ćwiczeń, jedno krótkie wyjście i rozmowę z Opiekunem. Dzięki otwarciu się także na niefizyczne aspekty człowieka, inaczej podchodzę do świata, do samego człowieka, do życia i do emocji... Można powiedzieć że to właśnie mój światopogląd i filozofia życiowa przechodzi największe zmiany.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

Post Cz kwi 10, 2008 8:17 am

Re: Zmiana osobowości wskutek uprawiania OBE

Od OBE to tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z rozwojem duchowym. Powiem szczerze że nigdy nie byłem przychylny żadnej wierze, nie miałem podstaw by w coś wierzyć, wszystko co robiłem wyjaśniałem naukowym bełkotem. Samo OBE przyszło dość łatwo, miewam częsty paraliż, więc musiałem się jedynie skupić na jakość wyjść (tak już poprawiam tą jakość od 1,5 roku heh).

Co do zmiany osobowość to taka, niewątpliwie nastąpiła. Stałem się bardziej otwarty na ludzi i otaczający świat, zdałem sobie sprawę z istnienia innej rzeczywistość, która jest podstawą mojego istnienia, taka świadomość pomaga mi niewątpliwie w życiu i w relacjach z innymi osobami. Dzięki OBE wiem, że mogę pozbyć się maski, za którą się chowam każdego dnia, oczywiście nie chodzi mi tu o jakiś psychologiczny ekshibicjonizm, ale bardziej o szczere i bezkompromisowe podejście do życia.
Następna strona

Powrót do Inna rzeczywistość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO