Ostatnia wizyta: Pon Mar 02, 2009 9:06 pm Obecny czas: Pon Mar 02, 2009 9:06 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Słownik pojęć związanych z doświadczeniami poza ciałem
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 2:26 am 
Offline
Twórca OBE FORUM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 20, 2008 2:21 pm
Posty: 149
Miejscowość: Piaseczno
CF - Ciało Fizyczne - jest to normalne ciało w którym właśnie się znajdujesz czytając ten temat

CA - Ciało Astralne którym poruszasz się po w astralu (Zbyszek wiem że masz inną teorię :))

OB lub OBE lub OOBE - (Out Of Body Experience) - Doświadczenia poza ciałem (fizycznym)

MTJ - Moja Totalna Jaźń - zwana też wyższą jaźnią lub jaźnią totalną. Składają się na nią wszystkie twoje inkarnacje. Często pomaga ci w POZA, możesz ją przywołać, zadawać pytania oraz prośby pokierowania eksterioryzacją. Jednak nie bój się jej - bo to ty sam, tylko rozwinięty!

POZA - poza ciałem

NP - Niefizyczni Przyjaciele - często pomagają przy wyjściu oraz podczas podróży astralnych

OSPUO - Obszar Stworzony Przez Umysł Obserwatora - jest to miejsce które sam stworzyłeś (wykreowałeś). Można to miejsce nazwać LD

LD - Lucid dream - świadomy sen (jasny sen) - sen w którym odzyskujesz świadomość i możesz robić co tylko zechcesz :)

NG-C - Naelektryzowane Gumo-Ciasto - Jest to masa energii która ściąga cię do ciała podczas podróży, najczęściej występuje w OP

OP - Obszar Przycielesny - po wyjściu z ciała często trafiasz do tego obszaru, jest to miejsce przy twoim ciele fizycznym.

PARK - centrum przyjęć, poczekalnia - kreacja stworzona przez ludzką cywilizację zamieszkującą Ziemię wiele tysięcy lat temu; stacja przesiadkowa mająca na celu złagodzenie szoku pośmiertnego; cechuje się autonomicznością, a jedynym występującym tu uczuciem jest MIŁOŚĆ.

Rota - jest to kulka informacji, relacji, zdarzeń, wiedza którą możesz odebrać w astralu. Możesz też ją wysłać komuś innemu.

Ciałka - termin stworzony przez Zbyszka, tym terminem nazywa on wszystkie ciała jakie posiada człowiek (nie wiem jakie to ciała bo różnie z tym bywało - Zbycho pomóż ). Każde z nich posiada różnego rodzaju cechy.

Dymensja - jest to połączenie przynajmniej dwóch ciałek niefizycznych (tych Zbyszkowych)




Z biegiem czasu uzupełnię ten skromny słowniczek :)Jeżeli masz jakieś sugestie co do tego posta, pisz śmiało niżej. Dodaj też te hasła których ja nie dodałem!

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Słownik pojęć związanych z doświadczeniami poza ciałem
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 4:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 62
Miejscowość: Wrocław
CBM - Czysta Bezwarunkowa Miłość
Cytuj:
Lusz – hipotetyczna substancja, która jest rzekomo produkowana przez każdą żywą istotę na Ziemi oraz przez rośliny. Wytwarzanie luszu ma być związane z ruchami wibracyjnymi w systemie węglowo-tlenowym. Wibracje te związane są z emocjami, uczuciami, różnymi doznaniami. Szczyt produkcji znajduje się w momencie śmierci organizmu. Najczystszą formą luszu jest miłość.

Cytuj:
EMITER – nazwa zaczerpnięta z Trylogii A.R.Monroe stanowiąca synonim kosmicznego źródła, stwórcę emitującego i podtrzymującego przy istnieniu wszystko co materialne i niematerialne we wszechświecie, przenikająca i wszechobecna kosmiczna jaźń.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Słownik pojęć związanych z doświadczeniami poza ciałem
PostWysłany: Wto Sty 06, 2009 9:41 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Lis 19, 2008 7:24 pm
Posty: 179
Miejscowość: p-ń
COFKA- powrót do ciała. Spowodowany może być zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz- np. przez silne emocje/ naruszenie rytmu oddechu/ zamierzony ruch jednego mięśnia (np. palca)

taka moja definicja, oczywiście nieprofesjonalna :P

pozdro :)

_________________
poszukuję Prawdy.
w googlu nie było.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
monitoring • Samochody • Mustela • Zdjęcia • meble ogrodowe • Ciąża • lokaty • Pirotechnika • Darmowe Randki Internetowe • kawa • Imprezy integracyjne • Opisy • sterowniki • Okulary przeciwsłoneczne • Bóle
phpBB SEO