Ostatnia wizyta: Nie Cze 14, 2009 8:04 am Obecny czas: Nie Cze 14, 2009 8:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: SNY
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 3:28 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2008 6:25 pm
Posty: 76
Miejscowość: Kraków
Proponuję aby OBE-Maniacy wpisywali tutaj swoje sny.
Nie wiem, jak duży związek ma to z moją aktywnością duchową, ale od zawsze mam mnóstwo snów, po kilka każdej nocy i o dziwo wszystkie dokładnie pamiętam, również te z baardzo bardzo dawna. Jak wiemy, sen jest niejako odzwierciedleniem naszego stanu psychicznego, ale również zupełnie odmienną płaszczyzną doznań aniżeli nasza ziemska rzeczywistość:) Także zapraszam do zwierzeń i analiz :geek:

Na początek przytoczę mój ostatni sen ( w wielkim skrócie, pomijając niepotrzebne, długaśne drobnostki)

A więc szłam sobie alejką koło mojego miejsca zamieszkania, którą zazwyczaj spaceruję, gdy odczuwam potrzebę wyciszenia się w samotności, poukładania myśli, zrozumienia czegoś itd. Idę sobie idę, całkowicie zrelaksowana, czyste niebo z gwizdami..i nagle, około 100 metrów przede mną, wyrasta wielki kłąb brunatnego dymu, który zaczyna piąć się w górę, w niebo i nagle na samym szczycie tej dymnej wieży, zauważam ..hmm..jakby to ująć...Rozwścieczonego( nie było tego po nim widać, jedynie rozglądał się, jakby coś kontrolował, ale czułam podświadomie jego agresję, coś jakby był strażnikiem?), dymnego giganta, który wyglądał jak bardzo muskularny, wielki mężczyzna. Postać nie miała nóg, wyglądało to dosłownie jak taka wielka wieża brudnego dymu, zwieńczona torsem jakiegoś wściekłego, potężnego mężczyzny. W moim odczuciu w tym śnie był to ktoś na miarę Boga, anyway ktoś o wielkiej władzy i mocy. Miałam wrażenie, że nikt poza mną nie zauważa tego zjawiska..nagle gdy Dymny Kolega spostrzegł, że jestem w stanie go zobaczyć, wpadł w niesamowity szał, zlazł z tego dymu i zaczął mnie gonić!!!! Potem pamiętam tylko tłumy ludzi uciekających przed nim, w tym tłumie byłam ja i moja mama. Na końcu drogi, którą uciekaliśmy stały na nas podstawione autobusy, które cały czas nadjeżdżały aby zabrać nas wszystkich. Istotnym elementem może być tez to, ze cały czas bałam się, że zgubię mamę w tym tłumie.


Sama nie wiem jak tłumaczyć ten sen... być może ma to związek z moimi obawami o to, że zabawa z OOBE jest wkraczaniem na terytoria, które są dla nas-ludzi teoretycznie zabronione?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 4:04 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 34
Ja miewam sny bardzo rzadko jak już mam jakiś sen to bardzo dobrze mi on wchodzi w głowę. Jakiś tydzień temu miałem sen że idę z tatą koło mojego bloku jest noc gwiezdziste niebo nagle zauważam na niebie kometę, Tata się zemną zgadza że to kometa. Ale nagle ona zawraca i całkowicie zmienia kształt okazało się że to UFO i na tym sen się skończył.
Jest jeden sen, który pamiętam z dziecinstwa, który bardzo mnie dręczy ponieważ mając ten sen się w nim popłakałem. Opowiada on o mojej mamie która zagineła, ja stałem koło dziwacznego domu przypominającego bardzo duże i dziwne drzewo. Nagle podjeżdża Blaszane łóżko na którym zobaczyłem ciało mojej mamy które było poćwiartowane/pokrojone ale najdziwniejsze było to w tym że głowa Mamy zemną rozmawiała i prosiła abym złożył jej ciało na tym się skończył sen.
Pamiętam także dokładnie moje LD, na razie miałem tylko dwa. Jedno opowiadało o drodze na mój własny pogrzeb a drugie było o tym że spodkałem dziewczynę w której się zakochałem.
POZDRAWIAM;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 4:36 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2008 6:25 pm
Posty: 76
Miejscowość: Kraków
Jeśli chodzi o takie "specjalne" sny, które czujemy, że są wyjątkowo ważne to również mam dwa... Jeden jest sprzed 10 lat około i w mojej głowie obecnie widnieje jako pocztówka albo coś w tym stylu :?. Chodiz o to, ze sen nie miał w zasadzie akcji :!:Był to swojego rodzaju obrazek który wyglądał tak: Była noc, niebo w kolorze bardzo, bardzo intensywnego granatu i na nim błyszczące gwiazdy. Znajdowałam sie na cmentarzu, albo po prostu koło nagrobka, w każdym razie po mojej lewej stronie miałam grób. Ja siedziałam na żyznej, jakby torfowej glebie, tuż przede mną i przed grobem była zielona ławeczka i wielkie, grube drzewo. Pamiętam że byłam jakby małą dziewczynką, która zbierała z tej żyznej, torfowej gleby, duże, okrągłe monety, wykonane z bardzo błyszczącego złota. W sumie sen jak sen, ale uderzające było w nim nasycenie kolorów i to, ze do dzisiaj jak o tym pomyśle to staje mi właśnie taki nasycony, dokładny obraz przed oczami.

Drugi sen był w prosektorium, na stole leżała kobieta, humanoid, ciężarna. Martwa. Widziałam jej rozcięty brzuch i gnijące dziecko w środku :x
Okropny sen, również bardzo nasycony barwami i szczegółami ale oszczędzę wam tego i nie będę przytaczać. Sen ten miałam w bardzo trudnym okresie mojego życia, powiedzmy przełomowo-kryzysowym.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 7:54 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 10:14 am
Posty: 129
Ostatnio właśnie mialam taki wazny sen nie będę go tutaj wklejać gdyz jest zbyt dlugi .Zainteresowanych zaprasam na mojego bloga:
http://krainasnow.wordpress.com/

_________________
http://www.krainasnow.wordpress.com
Prześwietlone oczy,prześwietlone neonami łby,tęczowe włosy,prześwietlony byt ,Ultrafioletowe łzy i My jak prześwietlony film...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 6:51 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Wrz 23, 2008 8:06 pm
Posty: 37
Miejscowość: Paryz (niestety -.-) / Strzyzow Podkarpacki w okresie wakacji :)
Cytuj:
Sama nie wiem jak tłumaczyć ten sen... być może ma to związek z moimi obawami o to, że zabawa z OOBE jest wkraczaniem na terytoria, które są dla nas-ludzi teoretycznie zabronione?

A niby czemu zabronione? :DBotow sie boisz? Miloscia ich potraktuj :DUmrzesz? Buh, ciagle oobe albo restart dostaniesz :Dbuhuhuhu :D

co do snow ... od 3 dni : co 3 ldki na noc. Co wiecej : dzisiaj 2 ld w dzien, swiadome wejscie, swiadome snienie, swiadomy powrot. Pelna kontrola.
A jak juz sie sen zdarza to lube czasem go smodyfikowac, czasem po prostu ogladac jak film leci...
Ostatni "normalny" sen : uniwerek, wszyscy kumple co mieli isc na medycyne w tej samej klasie co ja. Lekcja psychologi. Nauczycielka od francuzkiego ktora mialem 6 lat temu wyklada. Slysze jak mowi "a wiec OOBE sa niemozliwe! Fizycznie NIEMOZLIWE!!!".
No to ja wstaje, i sie smieje "Buahahaha juz lepiej nie mogliscie mi wyslac na zaprzestanie oobe'owania, naprawde?!"
Wszyscy wokolo w smiech. Takie cieplo sie zrobilo, poczulem jak jekies delikatne, lekkie rece mnie obejmuja zza plecow "milo ze znowu jestes..." Odwracam glowe. Niebieskie, sliczne zielone oczy sie we mnie wpatruja "my sie nie znamy prawda?"
"nie... to znaczy, znamy, ale ty nie pamietasz"
"a z jakiej to okazji?"
"bo ... normalnie wygladam inaczej"
Sen sie urywa. Jestem lekko wnerwiony, aczkolwiek niezle ubawiony tym, ze nie poznalem najlepszej przyjaciolki z Francji xD

_________________
Spiraling right to the ending
We may just go where no one's been
Spiral out, keep going...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 7:05 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 11, 2008 4:21 pm
Posty: 425
Miejscowość: Sanok
Wolus napisał(a):
Niebieskie, sliczne zielone oczy
mmm w końcu jaki kolor?

_________________
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
golden guide of hallucinogen plants polskie tumaczenie
KOCHAM WAS :)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: SNY
PostWysłany: Nie Paź 26, 2008 8:03 pm 
#-----[ EOM ]------------------------------------------
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Wrz 23, 2008 8:06 pm
Posty: 37
Miejscowość: Paryz (niestety -.-) / Strzyzow Podkarpacki w okresie wakacji :)
Nie potrafie pokazac na zadnym obrazku jak to wygladalo ><"
Jakby niebieska zielen. Cos ... kurde xD
Ciemny niebieski, i ciemny zielony naraz...
We snie to po prostu bylo, ale opisac nie sposob =/ dlatego tak dziko to opisalem :/

_________________
Spiraling right to the ending
We may just go where no one's been
Spiral out, keep going...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO