Ostatnia wizyta: Czw Wrz 03, 2009 12:03 am Obecny czas: Czw Wrz 03, 2009 12:03 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Technika magiczna, zaawansowana autosugestia.
PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 9:21 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
Zaczerpnięta z książki o magii ch/sr/xaosu i zmodyfikowana.

Moja wolą jest ujrzeć w najbliższym śnie różowy zegarek, na widok którego odzyskam świadomośc i będę kontrolował i kontynuował swój sen ŚWIADOMIE w duchu odwiecznych praw mądrości, radości, miłości i prawdy oraz harmonii. Pragnę odkryć nieodkryte możliwości i zaspokoić niezaspokojone pragnienia. <blabla> Niech tak się stanie! Zakreślić pentagram, wchłonąć go trzecim okiem/głową/twarzą/tyłkiem. Zmodyfikować do swojego umysłu. Powtórzyć.

* odpisywać tylko gdy się uda, albo gdy macie jakies zastrzeżenia/pomysły/specjalne modyfikacje.

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Technika magiczna, zaawansowana autosugestia.
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 3:48 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
i inna: powtarzanie w myślach, można dodać pentagramy, ale nie za dużo:

Moją wolą...
moją wolą jest...
moja wolą jest abym...
moją wolą jest abym podczas snu...
moją wolą jest abym podczas snu zobaczył...
moją wolą jest abym podczas snu zobaczył różowy przedmiot...
moją wolą jest abym podczas snu zobaczył różowy przedmiot, dzięki któremu odzyskam...
moją wolą jest abym podczas snu zobaczył różowy przedmiot, dzięki któremu odzyskam ŚWIADOMOŚĆ...
moją wolą jest abym podczas snu zobaczył różowy przedmiot, dzięki któremu odzyskam ŚWIADOMOŚĆ i będę kontynuował...

itd. :Dnie uczyć się na pamięć mojej formułki, wymyślać najwygodniejszą dla siebie :P

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Technika magiczna, zaawansowana autosugestia.
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 10:09 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
raz próbowałem i dziś spróbuję drugi raz <rofl>

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO