Ostatnia wizyta: Pon Cze 22, 2009 1:55 pm Obecny czas: Pon Cze 22, 2009 1:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 5:20 pm 
Pamiętam, moje 4 wyjście było dośc dziwne, po opuszczeniu ciała znalazłem się w białym pokoju, bez drzwi ani okien, nie było nic.. nic oprócz krzesła które też było białe, próbowałem do niego podejść ale coś mnie trzymało, nie wiedziałem co się dzieje, trochę sie przestraszyłem, myślałem wtedy że już nigdy nie powrócę do ciała, że coś mnie zatrzymało na zawsze :D, próbowałem na chama ruszyć sie w którąkolwiek stronę ale nic się nie działo, szarpałem się aż w końcu ,,pyk", coś puściło i mogłem się już poruszać. Ruszyłem do tego krzesła powoli, gdy już byłem blisko nagle błysk i cofka do ciała...
do dziś się zastanawiam co ten pokój oznaczał...


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 10:38 am 
ja przy pierwszym OOBE miałem cały biały pokoj z tym ze mial normalnie oknia itp a najlepsze jest to ze teraz podczas LD ktorych juz nie wykrozystuje by miec oobe tylko chce bezposrednio dostac sie do parku niestety z mizernym skutkiem mam ciagle wszedzie biel. Nawet jak mi sie sni noc to na niebie jest taka wielka droga mleczna do ktorej jak kiedys wleciałem to mi cos pizdlo w uszach i sie obudziłem


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 12:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:04 am
Posty: 39
Miejscowość: Częstochowa
Ten biały pokój , to "poczekalnia " .Jeżeli nie jesteś jeszcze gotowy do pełnoprawnych wyjść lądujesz w podobnych miejscach , czyli OSPUO .

_________________
Jedna z teorii spiskowych głosi, że drzewa wcale nie dają cienia , one ... zabierają słońce .


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 15, 2008 1:35 pm 
czyli ze mam blisko do Parku?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 7:41 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 61
Czyli, ze masz do niego cholernie daleko.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:01 pm 
czyli to zywkle LD zwykle OSPUO?!


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:31 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 61
Wg tego co napisal Sorrow to po prostu w poczatkowych probach nie zostajesz jeszcze rzucony na gleboka wode, a trafiasz do takiego swojego prywatnego astrala, gdzie nikt poza toba nie ma wstepu. Jest to po prostu twoja przestrzen. Z tym, ze mimo wszystko poza cialem.

POZDRO


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:37 pm 
tak to zwykłe LD tez na tym polega


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 8:47 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 61
Ale w tym przypadku mozesz zabrac ze soba duzo wiecej swiadomosci (jak to przy oobe) co czyni to mimo wszystko nie tak zwyklym LD.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 10:21 am 
czyli to takie wyzsze LD?! A jak np widze biał pokoj z oknami ktory przypomina pokoj z mojego dawnego domu to to tez moze byc ta poczekalnia?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 2:24 pm 
i to ise tez tym rozni ze pdoczas zwyklego Ld moze ktos przyjsc np inny obemaniak a do tej poczekalni nie moze?


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 6:29 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Kwi 27, 2008 8:56 am
Posty: 61
Po pierwsze. Napisze Ci, ze sam powinienes wszystko zrozumiec kiedy juz bedziesz na miejscu.

Co do tych odwiedzin, to powolujac sie na Darka Sugier mowie, ze w OSPUO nikt nieproszony nie ma prawa cie odwiedzic bez twojego zezwolenstwa ;)

Eksploruj, a dowiesz sie wszystkiego. Ja sam nie jestem nawet powyzej stopnia poczatkujacego, zeby byc kompetentym do udzielania ci rzetelnej wiedzy.

POZDRO


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Wto Maj 20, 2008 9:43 pm 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 191
Miejscowość: Częstochowa
oobe to nie tylko podróżowanie do parku czy próbowanie dostrojenia się w ŚF to także OSPUO....to też wyjście tyle ze do świata w którym rzeczywistość jest twoimi myślami...a LD to płytka faza ...mało zebranej świadomości po prostu.... bardzo wielu początkujących myśli ze oobe to tylko wyjście do ŚF lub parku czy innych tego typu miejsc ...po prostu do miejsc gdzie już coś zostało stworzone przez kogoś innego....OSPUO to też rzeczywistość bo jest tyle ze tworzona przez umysł obserwatora....to rzeczywistość oparta na takich właśnie zasadach i dlatego moim zdaniem bardzo interesująca bo można pobawić się w Boga hehe


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Śro Maj 21, 2008 10:52 am 
ja kiedys tak miałem , że chciałem sie dostać do parku wiec leciałem do gory do swiatła. Leciałem leciałęm i nagle jestem cał w jakimś białm obszarze. CZułęm ze tak jakby się w tym zatracam. Czułem ze mogłem tak jakby sie w tym zatracic wniknac do tego ale sie bałem i sie obudziłem


Góra
  
 
 Temat postu: Re: Biały Pokój
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 7:22 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 10:04 am
Posty: 39
Miejscowość: Częstochowa
R32 napisał(a):
Wg tego co napisal Sorrow to po prostu w poczatkowych probach nie zostajesz jeszcze rzucony na gleboka wode, a trafiasz do takiego swojego prywatnego astrala, gdzie nikt poza toba nie ma wstepu. Jest to po prostu twoja przestrzen. Z tym, ze mimo wszystko poza cialem.

POZDRO

W sumie, to Darka cytowałem :)
Ja nie jestem jeszcze tak doświadczony ,żeby rozgraniczać OOBE-LD.Dla mnie to jedno. Wszystko rozgrywa się w moim umyśle, a nie poza nim .Świad kreowany przez mój mózg jest kopią świata realnego - nigdy nie jest oryginałem.

_________________
Jedna z teorii spiskowych głosi, że drzewa wcale nie dają cienia , one ... zabierają słońce .


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Alexa [Bot] oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO