Ostatnia wizyta: Nie Cze 22, 2008 4:33 pm Obecny czas: Nie Cze 22, 2008 4:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wahunka
PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 10:03 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 286
Miejscowość: złota kula nad światami
Wahunka znana jest głównie z książek Moena. Do tej pory nie udało mi się jej sensownie aktywować - jakoś nic się nie działo gdy koncentrowałam się na punkcie u podstawy czaszki. Do przedwczoraj :). Akurat leczyłam się niefizycznie wielopoziomowo, bo dorwało mnie osłabienie i chore zatoki, spacerowałam sobie świadomością po okolicach gardła i pach: aktywowało się! W moim wydaniu nie przypomina żadnego tunelu - coś jakby jakieś dodatkowe 3 oko, organ do widzenia przestrzennego 3-wymiarowego. Chociaż wcześniej oglądałam swoje własne ciałka, po wdepnięciu w wahunkę wybiło mnie w czerń i jakieś dziwne konstrukcje przestrzenne świetlne zaczęły migotać przede mną. Nie wiem, co to było, bo nie zdążyłam zbadać. Niczego to nie przypominało, może jakąś matrycę świetlną.

Jak to u Was wygląda? Próbował jeszcze ktoś eksperymentów z wahunką?

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wahunka
PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 11:38 am 
Offline

Dołączenie: Nie Lut 24, 2008 5:28 pm
Posty: 191
Jak dla mnie to duch jest ta niezwykla wachunka. Samo ciałko duchowe daje strzał przed siebie bez towarzystwa ciałek. A jeśli się ktoś uprze to zabiera ze sobą wtedy jakieś. Jesli Wachunka ma być takim odkryciem dla Brusa ,ze aż ja tak podziwiał , to będzie to niechybnie samo 7 ciałko- nasza samoświadomość . W głowie,- jeśli ktoś ma sznurek łączący ducha z dyskiem w głowie a jesli ma w piersiach ,to Wachunka będzie w sercu. Sama aktywna szyszynka nie powinna być tak silnym doznaniem . Co innego duch , ten gdy się rusza to daje się natychmiast rozpoznać. Jeśli strzela iskry tworząc poboczne ramiona swiadomosci to gania na zewnatrz siebie, np,. tworzące się aspekty, niekończące się duplikaty.
Gdzie w ciele siedzi nasz duch jest uzależnione od naszego trybu życia.

Wachunka dla mnie to nasz duch osobiście w akcji, ale pewności nie mam :))))

_________________
http://cialka.net/pl/


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Opisy Pionowe • Branzoletki Biżuteria • suplement diety • Horton słyszy Ktosia • teksty piosenek • Wypożyczalnia samochodów • wypożyczalnia samochodów • Lublin • filmy na literę s • stomatolog Szczecin • Kurs Uwodzenia • projekty domów • Informacje motoryzacyjne • Fryzury • Projekty domów
phpBB SEO