Ostatnia wizyta: Śro Wrz 17, 2008 2:07 pm Obecny czas: Śro Wrz 17, 2008 2:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Watpliwosci:D
PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 9:39 pm 
Offline

Dołączenie: Śro Sie 13, 2008 8:33 am
Posty: 1
Na poczatku sorry ze pisze bez polskich znakow, ale nie dziala mi o z kreska :D(nie wiem dlaczego) wiec sie odzwyczailem calkiem od pisania "polska czcionka"

1.Zaczalem cwiczyc oobe jakis czas temu. Juz na drugmi treningu mialem cos takiego: obudzilem sie w swoim lozku, cos ala swiadomy sen (odrazu mowie ze nie pamietam swoich snow przewaznie wcale), natomiast pierwsze co sobie pomyslalem to zeby sprobowac polatac:D no wiec z gracja przemknalem przez szybe, w sensie przelecialem przez nia i polecialem kawalek dalej, jak zobaczylem cos czego nie ma w swiecie realnym (budynek) obudzilem sie (wtedy jeszcze mialem mala wiedze o oobe i myslalem ze wychodzi sie tylko do swiata realnego). Cwiczylem oobe technika 4+1. Drgawek przed tym nie mialem zadnych. I nie jestem pewny czy to juz bylo oobe czy tylko swiadomy sen spowodowany cwiczeniami.


2. Ostatnio zmienilem technike cwiczen oobe. Cwicze przed pojsciem spac w nocy. Zapuszczam sobie muzyke relaksacyjna. Potem medytacyjna i przy niej cwicze wizualizacje (w medytacji mam wieksze doswiadczenie, przynajmniej tej zwiazanej z wizualizacja, jako ze zainteresowalem sie kursem samokontroli umyslu metoda Jose Silvy). I potem korzystalem z oobe dzwiekow. No i podczas jednego razu mialem cos takiego ze poczulem drgawki na calym ciele i takie wrazenie jakbym hmm wychodzil z siebie... nie wiem jak to opisac, cos jakby ruch wachadlowy na boki z tym ze jeszcze czuje sie jakbym byl w dwoch miejscach naraz:D Problem w tym ze wogole nie czulem sie senny... bylem mocno swiadomy, wiadomo mozg raczej pracowal w nizszych czestotliwosciach ale swiadomosc mialem zachowana. I teraz mam pytanie takie: czy te drgawki byly zwiazane z tym ze jestem blisko wyjscia z ciala, czy raczej oobe dzwieki (na mp3playerze) dzialaja jak i-doser i tylko dlatego sie tak czulem?

Z gory dziekuje za odpowiedz ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Watpliwosci:D
PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 10:42 am 
Offline

Dołączenie: Sob Mar 01, 2008 2:18 pm
Posty: 181
Miejscowość: Złote miasto
Te drgawki to być może wibracje, które częsta są przyczyną oderwania się od ciała :)


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Mieszkania z widokiem • projekty garaży • Dieta • Niteworks • bukmacherzy • kempingi • hale przenośne • Golf 3 • tapety krajobrazy • noworodek • Odzież ciążowa • euro • Wypożyczalnia limuzyn • Rozety • kredyt hipoteczny
phpBB SEO