Akupunktura w OBE

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 309

Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 5:12 pm

Lokalizacja: OBE-Maniakowo

Post Cz mar 20, 2008 7:38 pm

Akupunktura w OBE

Ostatnio wpadłem na dość szalony pomysł. Na pierwszy rzut oka wydawać się może dziwaczny i szarlatański, ale być może coś wniesie do dziedziny dozwolonego wspomagania. Otóż myślę, by spróbować fazować z wbitymi igłami. Jedną chcę ulokować na środku czoła, tuż nad oczami, w miejscu gdzie mnie często wierci i świdruje przy starcie i mocnym skupieniu, oraz kolejne dwie symetrycznie na skroniach, w rejonie w którym NP w poza mi wprowadzali rurki ostatnio. Myślę, że są to jakieś miejsca czakr lub drzwi do kanałów i warto by było wspomóc proces ich otwierania akupunkturą, tylko nie mam o niej zielonego pojęcia. Czy ktoś z was stosował akupunkturę i gdzie można kupić profesjonalne, sprawdzone igły. Podobno najlepsze są ze złota lub srebra. Nie wiem czy to prawda. Jakie jest wasze zdanie? Medycyna dalekowschodnia stosuje akupresurę od tysięcy lat, to coś w tym musi być. Co o tym sadzicie?
DS
PS: jest jeszcze jedno miejsce gdzie można ulokować igły, ale to tylko dla tych co fazują na brzuchu, mianowicie można je wtranżolić w okolicę guzka na potylicy... i tu mam kolejne pytanie do znających się na akupunkturze choćby z teorii: co to są za miejsca i za co odpowiadają wg. mamy akupunkturowej, bo podobno tak istnieje: skronie, środek czoła tuż nad linią oczu, oraz guzek na potylicy? Coś musi być w tych miejscach skora nagminnie mam je pobudzone przy starcie, lub coś mi w nie wstrzykują NP w poza. Ostatni ocknąłem się w płytkim Obszarze Przycielesnym (OP) z rurkami w głowie właśnie w tych miejscach. Może to być jakiś trop...
MIŁOŚĆ i WOLNOŚĆ Poza Ciałem i w Ciele, to światłe idee :D
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 233

Dołączył(a): So lut 23, 2008 5:54 pm

Lokalizacja: Londek Zdrój

Post So mar 22, 2008 7:48 am

Re: Akupunktura w OBE

O ile mi wiadomo igly wbija sie w punktach ala mini czakramy na lini meridianów czyli kanalów energetycznych aby odblokowac ich przeplyw.Zabieg odbywa sie w synchronizacji z resztá kanalów i czakramów zeby calosc pracowala jak w zegarku.Dobrze zeby to zrobila osoba z doswiadczeniem i fachowá wiedzá bo eksperymenty typu na chybil trafil-nawet jak juz trafisz w ten malusi wlasciwy punkcik moga spowodowac male tsunami energii ale próbuj- w imié nauki ;)

Kiedys tez tak próbowalem rozmasowywac pewne miejsca,w których przecinajá sie meridiany poczym wzdluz lewej réki od serca czulem fale prádu,problem w tym ze na czubku kciuka ten meridian sie konczyl a to miejsce nie bylo przygotowane na takie napiecie i mnie zaczelo tak palic,ze myslalem,ze bede mial zapalniczke z kciuka.Dopiero znajomy od Su dzok(lagodniejsza forma akupunktury) pomógl mi poprzez precyzyjne uciskanie wlasciwego miejsca uzywajác ostrego konca olówka.Moja rada-znajdz profesjonaliste lub pobaw sie Su Dzok,które jest nieco przystepniejsze dla zóltodziobów niz akupunktura.Aloha!

"SU DŻOK
Z połączenia wiedzy i doświadczenia mędrców Dalekiego Wschodu z zachodnia medycyna powstała metoda leczenia opracowana przez południowo - koreańskiego naukowca, prof. Park Jae Woo nazwana Onnuri Su Dok.
Ciało ludzkie zbudowane jest na zasadzie hologramu (kopii), czyli najmniejszej cząstce zawartej mamy informację i obraz całego organizmu. Poprzez stymulację odpowiednich punktów na dłoniach i stopach możemy szybko likwidować ból jak i przyczynę jego powstawania i stabilizować przepływ energii w chorym organie lub części ciała. Terapia Su Dżok po zastosowaniu bardzo prostych i bezpiecznych czynności takich jak: ogrzewanie, oddziaływanie kolorem, zastosowanie nasion, magnesów czy akupunkturę pozwala szybko przywrócić "Naturalny Porządek" w naszym organizmie."
"Free Your Mind And Your Ass Will Follow"

Blog: http://lamir11.blogspot.com/

Post Śr cze 25, 2008 10:20 am

Re: Akupunktura w OBE

Zgadzam się z moją przedmówczynią. Sam ostatnio korzystam z Su Dżok i jestem schwycony. Samo wbijanie igieł trochę boli i trzeba mieć mega doświadczenie aby to zrobić samemu. Po innych pacjentach widzę, że im bardziej boli to tym lepiej bo oznacza to idealne trafienie w punkt energetyczny a raczej w jego blokadę. Su dżok właściwie nie da się zaszkodzić w przeciwieństwie do tradycyjnej akupunktury - tam trzeba bardzo uważać aby nie narobić więcej szkody niż pożytku.
Nawiasem mówiąc Darku gdyby te magiczne igiełki pomagały osiągać ten "boski" stan to byłbym w siódmym niebie. Mi jeszcze sie nie udało nawet odrobinę odlecieć chociaż wzywam już wszystkich łącznie z UFO o pomoc. Pozdrawiam!

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle