Melatonina

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post Śr cze 25, 2008 8:24 am

Melatonina

Chcę zapytać czy ktoś z was próbował "melatoniny" jako środka pomagającego.

Edit: Nie ten dział. Temat przeniesiony

Posty: 40

Dołączył(a): So maja 10, 2008 1:41 pm

Post Śr cze 25, 2008 11:20 am

Re: Melatonina

Ja próbowałem, oprócz tego że drogie, to powoduje jeszcze że szybciej zasypiasz(bo reguluje zegar biologiczny). Jak będziesz to brał po południu to zaczniesz zasypiał po południu, a budził się w nocy(jak nietoperz heh). Ja jak to wziąłem to po prostu szybko zasnąłem, nie udało mi się utrzymać świadomości.

nrg

Post Pn sie 04, 2008 8:58 pm

Re: Melatonina

Ja rowniez probowalem. Wiecej info znajdziesz na dreamviews forum.
W moim przypadku sen byl bardzo gleboki tak ze nie bylem w stanie uzyskac swiadomosci. Jednakze wiele ludzi donosi, ze pomoglo im to w doznaniu LD.
Avatar użytkownika

Posty: 32

Dołączył(a): N lut 24, 2008 5:17 pm

Lokalizacja: wies obok cieszyna

Post Pn sie 04, 2008 9:49 pm

Re: Melatonina

Jesli mnie pamiec nie myli, zakupilem specjalne tabletki z tym srodkiem. (jesli nie byly wymieszane z czyms jescze, a w glownej mierze znajdowal sie wlasnie ten skladnik).

Zadnych LD nie uswiadczylem, czy tez "poprawy snow". Smialo moge stwierdzic, ze jedzenie bananow (u mnie) nie przyczyni sie do jakosci, swiadomosci, czy poprawienie zapamietania snu.
Ale banany jedzcie, poniewaz na pewno przyczynia sie do poprawy jakosci zdrowia - jak kazdy owoc ;)

Ps. Zapomnialem dodac. Do "poprawy snow" na pewno przyczyni sie metoda "6+1", ktora stosuje od paru dni. Pamietam sen z kazdej nocy, a jak bylem pijany, to sie nawet automatycznie obudzilem :)
Metoda w glownej mierze jest na LD, ale mi sie nie chce wstac nigdy, wiec zasypiam ponownie.
I, i, i Shot the Sheriff

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle