nagranie wywolujace swiadomy sen

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post Pn paź 27, 2008 8:30 pm

nagranie wywolujace swiadomy sen

http://odsiebie.com/pokaz/90110---6e89.html

trwa 10 minut cos w stylu i - doser tylko inne co mogę o nim powiedzieć znalazłem je w necie słuchałem tylko 5 minut nagrania bo rodzice weszli do pokoju ale powiem wam ze miałem ld tylko dziwne nie rozkminiam tego znalazłem się w swoim domu było tak szaro bardzo nie wyraźnie i jak wyskakiwałem przez okno to znowu wracałem do swojego pokoju i tak z 3 razy nie wiem czy miałem lekki sen czy co ze nie moglem w pełni nacieszyć się ld czy miałem słaby sen ze tak się określę ,,, jak zwiększyć kontrast snu żeby moje sny były bardzo wyraźne i żebym ld pamiętał w 100 % bo mam z tym problem raz miałem 2 ld jednej nocy i jak sie obudziłem to prawie nic nie pamiętałem co robiłem a wiem tyle ze ludzią zadawałem pytania i latałem , : ( pomóżcie

Post Pn paź 27, 2008 10:12 pm

Re: nagranie wywolujace swiadomy sen

Hmmm w ciągu 5 minut wtopiłeś się świadomie w sen , czy zasnąłeś?
o ile nie ściemniasz to RESPECT.
A co tych ''cofek'' to może zbyt małe dostrojenie ,powinienes utwierdzić się w Świadomym Śnie poprzez:
- Głosne krzyczenie: ŚWIADOMOŚĆ,OSTROŚĆ,JESTEM ŚWIADOMY!
-RT- Reality Check ( chyba nie musze tłumaczyć :roll:)
- Wirowaniu wokół własnej Osi ( poprawia Prepercje )
-No albo ostatecznie czymś sie zając wpatrzeć sie w jakiś kolor, spróbować poczuc nawet jego zapach smak , zeby twoj mózg mocno pracował , musi sie dziać jakaś akcja.
Pozdrawiam :)

Post Wt paź 28, 2008 8:37 pm

Re: nagranie wywolujace swiadomy sen

nie w ciągu 5 minut w sen tylko odsłuchałem nagranie wyłączyłem komputer poszedłem spać i miałem ld niewyraźne itp mam pytanie czy palenie salvi przed snem pomoże w ld lub picie melisy

Post Wt paź 28, 2008 9:24 pm

Re: nagranie wywolujace swiadomy sen

Hmmm... na każdego przez Ciebie wymienione ''wspomagacze'' róznie działają, i też w pewnym sensie jest to kwestia wiary/autosugestii.
Kiedyś zrobiłem sobie herbate z melisy ( wrzucilem 6 torebek ) parzyłem dość długo i wypiłem. Mniam mniam to dziś będe miał LD...
pfff 2 noo , mozna powiedzieć dość długie i ciekawe sny...
Salvi nie probowałem , ale z tego co czytałem rezultaty są naprawde nieżłe.
Osobiscie polecam samemu dojsc do sukcesu czy to LD bądź OOBE.
Nie jedź na Dopalaczach , sam wytrenuj nawyk,afirmuj i UDA SIE!
pzdr.

Post Śr paź 29, 2008 2:27 pm

Re: nagranie wywolujace swiadomy sen

po salvi to jest bardzo specyficzne oobe o ile tak mozna poweidziec

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle