OBE Dźwięki


Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post Pt mar 21, 2008 2:19 pm

Re: OBE Dźwięki

Na mnie natomiast działa niesamowicie muzyka Edwarda Shearmura z filmu K-Pax, po prostu odlot :)

Post So mar 22, 2008 12:10 am

Re: OBE Dźwięki

Journeys Out Of The Body - Condition A Jakie mam doświadczenia z tym utworem?
Którejś nocy podczas odsłuchu niezauważalnie nastąpił przeskok świadomości znalazłem się w OP Na wstępie doznałem lekkich wibracji nieco zalały mnie hipnagogi dźwiękowe, po chwili mogłem ruszać niefizycznymi rękami oraz zacząłem je dostrzegać. Nadal nie moglem wstać unieść się postanowiłem na do energetyzowanie 3ognisk energetycznych - podstawy, korony i serca, stymulując je. Następnie przeniosłem świadomość na wibracje nie wiem do końca jak ale gdy tylko się na nich skupiałem natężenie rosło aż energii wytworzyłem na tyle dużo ze starczyło na połowiczne oddzielenie. Balansowała moja świadomość dużo mniejsza część jej była nadal w CF. Dostrojenie jednak było niezłe, przypominało mi to nieco rwany świadomy sen. Powoli zaczynałem zatracać świadomość co ciekawe po jakimś czasie eksploracji słyszę dźwięk który jest umieszczony w tym nagraniu HS pojawia się po ok.20 min i ok 40 mni. krótki różniący się od całości nagrania służy jako lekki rozbudzacz, zdał swoją role znakomicie bo kiedy odpływałem w sen dzwięk przywracał moją świadomość do OP po czym ponownie się skupiałem na wibracjach i heja dalej w Poza. HS świetnie wprowadziły mnie w strefę OP Także w tym utworze Bob coś mówi go również słyszałem ale bardziej zawarty w tym nagraniu inny rodzaj dźwięku przywracał moją świadomość odpływającą w nieświadomość. Dodam ze nie zawsze tak spektakularnie ten utwór działa wiec nie spodziewajmy się cudu za każdym razem.

Hemi-Sync - Dane Spotts - Ultra Meditation III - Awareness.
Dobre do medytacji, szybko wprowadza w stan głębokiego alfa z opcją pojawienia się lekkich wibracji.

Yoga - Sleeping Through The Rain
Ta kompozycja już jest nie złe znana, działa podobnie jak Dane Spotts - Ultra Meditation III z tym ze bardziej usypia jest trudno utrzymać koncentracje, kilka razy udało mi się za pomocą tego utworu wkroczyć w upojny stan transu, warto pracować z tym utworem.

biorecharge #3 - body rejuvenator (delta) - grasshopper enterprises hemi-sync.
W fazie testu, wprowadza fajnie w stan głębokiego relaksu prócz dudnień jest zawarty dźwięk który powoduje pewien rodzaj skupienia świadomości. Tak jak pisałem utwór w trakcie testów wiec więcej się nie rozpisze.

White Noise - Hemi-Sync - Hypnosis - Theta.
kilka razy odpalałem ten utwór bardzo trudno utrzymać świadomość zazwyczaj zasypiam na 2h ale co ciekawe budzę się wypoczęty i zrelaksowany.

Wave Hemi Sync - Mind Food - Super Sleep
Podobnie jak White Noise jak jesteś zmęczony/na dobrze usypia i regeneruje zmęczenie.

OBE DZWIEKI Jeszcze bez testów, w najbielszym palnie realizacji, dziękuje za udostępnienie.

Są to moje spostrzeżenia podczas odsłuchu powyższych utworów, jeśli ktoś ma doświadczenia z innymi lub tymi samymi HS wpisujcie, jak działają, na co zwracać uwagę, do czego dany utwór jest przeznaczony itp. Niech płynie źródło inf. dla początkujących i zaawansowanych.
Spadek jaki otrzymaliśmy w postaci dźwięków HS są pomocne w dążeniu do odmiennych stanów świadomości. Niebawem wpadnie mi niezła kolekcja HS toteż zrobię kilka wpisów, moich spostrzeżeń możne kilkanaście. Warto aby dany utwór nie był opisywany poprzez jedno wysłuchanie tylko po kilkukrotnym, wówczas mamy większą możliwość oceny jego skuteczności.

Post N mar 23, 2008 10:31 am

Re: OBE Dźwięki

OBE Dźwięki z downloadu niestety wcale na mnie nie podziałały. :(
Przesłuchałem ich do końca, po czym byłem rozdrażniony i przez jakiś czas nie mogłem zasnąć.
Chyba jakiś debil jestem i nie nadaje się do tego.

Post N mar 23, 2008 8:32 pm

Re: OBE Dźwięki

sporo ostatnio wojuję z Hemi-Sync głównie Gateway Experience a już szczególnie nagranie z 1 fali - exploration sleep

W nagraniu tym Monroe mówi żeby zasnąć po doliczeniu do 20 zwykłym snem a wcześniej programuje nas aby obracać się jak kłoda na wodzie i płynąć do góry.

Oto jedna z moich sesji:
Byłem dosyć zmęczony, leżałem na plecach. Monroe zaczyna liczyć do 20 doszedłem do 19 i przysnąłem nieświadomie. Rozbudziło mnie drugie nagranie (leciałem z cd tam są po dwa nagrania na płycie). Otworzyłem oczy a tu obraz dziwny taki niby mój pokój ale rozmazany. Patrzę na ręce a one same się poruszają jakbym płynął po wodzie albo latał - rytmicznie machały. Pod tymi rękami spoczywały ręce fizyczne... Nagle nagranie w słuchawkach się rozkręciło na dobre i całkowicie się rozbudziłem w CF.

dwa dni temu wziąłem się za nową 7 falę tam 3 pierwsze nagrania są do odczuwania drugiego ciała i wychodzenia nim.
wczoraj odpaliłem przed snem nagranie Wave VII - Odyssey 2 - Expansion In Locale 1
W tym nagraniu trzeba odczuć wibracje drugiego ciała i następnie w focus 12 unieść się nim ponad CF. Zrobiłem tak odczuwałem lekkość potem unoszenie się ale jakoś bez większych rezultatów było. Byłem zmęczony po nagraniu i zasnąć próbowałem ale co już zasypiałem to czułem wibracje i odrywanie się ciała ale coś mnie wciągało spowrotem jak sprężyna trochę i tak kilkukrotnie aż zmęczony niesamowicie zasnąłem nieświadomie.

Post N mar 23, 2008 9:45 pm

Re: OBE Dźwięki

Silver napisał(a):OBE Dźwięki z downloadu niestety wcale na mnie nie podziałały. :(
Przesłuchałem ich do końca, po czym byłem rozdrażniony i przez jakiś czas nie mogłem zasnąć.
Chyba jakiś debil jestem i nie nadaje się do tego.


Nie spodziewaj się od razu cudu i wiedz ze dźwięki to narzędzie pomagające w osiągnięciu OBE gdyż m.in. izoluje wspaniale dźwięki rozpraszające z zewnątrz, ale przede wszystkim przyspiesza wprowadzić w inny stan świadomości, stan odprężenia relaksu.
Jak zaczynałem przygodę z dziękami HS to przeważnie zasypiałem i nic się nie działo, umysł w jakimś stopniu musi przyswoić taką kombinacje synchronizacji które w naturze praktycznie nie występują. Musisz jednak w tym czasie się odprężać utrzymywać świadomość balansować miedzy snem a jawą a wówczas czeka cię nagroda błogi trans lub finałowa, opuszczenie ciała. Dźwięki HS czy też OBE Dźwięki pozwalają dużo szybciej wkroczyć w stań balansu jawa-sen. Ale niestety bez treningu niema efektów tak to już jest niemal ze wszystkim. Wiec nie ma co się podawać trenuj dalej. Jak już zaczniesz mieć efekty wiedz ze będzie ich coraz więcej i więcej.

@rychu
Gateway Experience to świetny program co prawda nie skńczyłem go ale w pierwszych lekcjach Bob nauczył mnie podstaw relaksacji tworzenia balonu energii gdzieś do połowy dobrnąłem, odstawiłem bo miałem obiecujące wyniki już w OBE/LD. Zapewne drugą powie w dalszym czasie przerobie. Kurcze musimy też zwrócić uwagę na pewien fakt Jak dobrze pamiętam Instytut Monroe wyposażył kabiny w łóżka wodne co sprzyja w rozróżnieniu, ale oczywiście nie załatwia to wszystkiego:)

Post N mar 23, 2008 10:07 pm

Re: OBE Dźwięki

To prawda warunki w jakich słuchamy mają ogromne znaczenie też trzeba pod uwagę wziąć czynnik losowy trochę, oczekiwania po udanych rezultatach, euforię itd. Dzisiaj spróbuje przed nagraniem z Gatewaya przesłuchać trening relaksacyjny jacobsona.

Wykliknięcia zdarzały mi się kiedyś bardzo często ale poznałem dobrze te stany oraz dalsze i już zachowywałem świadomość podczas nagrania.

The Gateway Experience to najpotężniejsze nagrania jakie kiedykolwiek słuchałem. Ostatnia fala prowadzona werbalnie przez kobietę, bo Bob wtedy już nie żył, całkiem różni się i jest bardzo nowoczesna (nawet nie ma balonu energii) u mnie nazywa się jako Wave 7 ale oryginalnie to jest Wave 6. Do dzisiaj w pamięci mam eksplorację z Focus 21 której zapis dawałem kiedyś na starym forum.

Oto on może kogoś zachęci do odkrywania i zabawy z DOW.

gdzieś luty 2007

Tym razem poszło nagranie Wave VII - Odyssey 5 - Movement to Locale Two Intro Focus 21 czyli pierwsze spotkanie ze stanem Focus 21.

Focus 21 to już są inne systemy energetyczne jak kiedyś próbowałem tego nagrania to miałem tzw. wykliknęcie czyli traciłem świadomość którą odzyskiwałem dopiero pod koniec nagrania wtedy kiedy jesteśmy już w niższych focusach. Tym razem z F12 za głosem z nagrania udałem się do F21. Różnica ogromna była, ciało dostało bardzo leciutkich wibracji i czuło się energię tak jakby ktoś nas włożył do wanny wypełnionej energią. Pojawiły się przed oczami jasne plamy które zmieniały swoje położenie (hipnagogi choć nie wiem czy tutaj to jest trafne określenie). Leżałem spokojnie i obserwowałem. Głos w nagraniu mi powiedział żebym eksplorował i badał jasne światła. Wezwałem przewodnika przybył ale nic nie robił tylko stał w oddali i dał mi wolną rękę żebym sam wszystko zbadał bez jego pomocy. Podszedłem do jednego źródła światła okazała się że jest to taka świetlista galareta. Dotknąłem jej wydała wibrujący dźwięk w miejscu dotknięcia pojawiły się na jej powierzchni fale. W inna galaretę, zaznaczam ze one ruszały się, włożyłem dłoń a potem całą rękę. Potem cały wszedłem do niej i płynąłem do góry bo była ona dosyć wysoka. Wyszedłem z niej na jakby innym poziomie. Rozpędziłem się i zrobiłem wślizg na jednej płasko leżące galarecie wystrzeliła mnie do góry i wylądowałem miękko na innej galarecie z energii. Tak sobie próbowałem różnych możliwości. Poprosiłem przewodnika o wskazówkę, wziął fragment energetycznej galarety i utworzył z niej kulkę. Umieścił mi ją na głowie na czakrze korony. kulka weszła do środka ale głos z nagrania kazał mi już wracać. To było by na tyle :).
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 176

Dołączył(a): N lut 24, 2008 8:03 pm

Lokalizacja: w drodze

Post Pn mar 24, 2008 10:30 am

Re: OBE Dźwięki

rychu napisał(a):(...) kulka weszła do środka ale głos z nagrania kazał mi już wracać. To było by na tyle :).


No właśnie! Dla mnie główna wadą hemi sync jest to że nagrania są za krótkie. Nim zdążę się wstrzelić kończy się wave :roll:

Ostatnio testuje nagrania o których wspomina rychu - wave VII Odyssey.
To że działają wnioskuję po kilku ciekawych stanach jakie udało mi się osiągnąć przeważenie w porach wczesnopopołudniowych, wieczorem zawsze wychodzi lepiej. Więc strach pomyśleć co się stanie nad ranem :)
http://www.zdrogi.blogspot.com L i b e r t é _ t o u j o u r s

Post Pn mar 24, 2008 1:32 pm

Re: OBE Dźwięki

W nagraniach z serii Support for Journeys out of Body masz aż godzinę czasu na zabawę to też jest z instytutu Monroe więc jakoś ta sama co Gateway ;].

Post Pn mar 24, 2008 3:33 pm

Re: OBE Dźwięki

Wszystkie inne dzwieki moge sciagnac ale obedzwiekow nie da rady. Czy macie jakiegos zewnetrznego linka do nich? Z gory wielkie dzieki.

Post Cz mar 27, 2008 12:26 am

Re: OBE Dźwięki

pierniko napisał(a):Wszystkie inne dzwieki moge sciagnac ale obedzwiekow nie da rady. Czy macie jakiegos zewnetrznego linka do nich? Z gory wielkie dzieki.

Wchodzisz na http://www.obemaniak.pl następnie do zakładki "download" gdzie znajdują się na pierwszej stronie ściągarki :), klikasz na "OBE Dźwięki i zasysasz na kompa :)
Powinno wszystko dobrze działać, a jak by nie to wal do VETO lub Agamila, oni są bardziej kumaci w tych sprawach ode mnie, ale po liczniku ściągnięć widać, że ludziska ciągną ile mogą i jakoś se radzą z zasysaniem hehehe...
Jak ja lubię sprawiać radość :D
Pozdr
DS

Post Cz mar 27, 2008 12:40 am

Re: OBE Dźwięki

Silver napisał(a):OBE Dźwięki z downloadu niestety wcale na mnie nie podziałały. :(
Przesłuchałem ich do końca, po czym byłem rozdrażniony i przez jakiś czas nie mogłem zasnąć.
Chyba jakiś debil jestem i nie nadaje się do tego.

Wiesz jaka jest inna nazwa OBE/LD? Nie zgadniesz. Otóż słowem tym jest CIERPLIWOŚĆ.
Hej, nie od razu Rzym zbudowano. Nie przypalaj się tak. Gdyby OBE-Dźwięki wysadzały od razu z ciała, to by mnie w pierdlu usadzili momentalnie. Są niezmiernie pomocne, ale to nie są jakieś anestetyko-narkotyki dźwiękowe, tylko suplement OBE-Diety :)
Za którymś razem Ci wyjdzie, tzn. Ty wyjdziesz hehehe
Powodzenia! Jesteśmy z Tobą :)
DS

Post Cz mar 27, 2008 8:23 am

Re: OBE Dźwięki

No, w koncu sciagnalem obedzwieki. Zeby nie wyjsc na jakiegos calkowitego antytalenta co nie umie znalezc guzika z napisem "download" to powiem ze scianalem dzwieki bez problemu kiedy uzylem przegladarke internet explorer natomiast firefox - ktorego uzywam na codzien - nie mogl sciagnac obedzwiekow ino zaraz sie przelaczal na ich odtwarzanie. No to czas je wyprobowac. :mrgreen:
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 10:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post Cz mar 27, 2008 8:34 am

Re: OBE Dźwięki

Ja powiem o innych OBE-dźwiękach. Program, który mam specjalne programy z "szumami" do OOBE/LD i wielu, naprawde wielu innych doznań jest i-doser. Serdecznie wszystkim polecam.
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King

Post Pt kwi 25, 2008 8:49 pm

Re: OBE Dźwięki

jeden z OBE-Nowicjuszy pyta. dobre pytanie, więc zapodaję je tutaj i walę czym prędzej z odpowiedzią:
Mam do Pana pytanie. Podczas gdy sobie zapodałem na leżaka obedźwięki, w pewnym momencie wlaczyl mi sie kawalek jakiejs muzyki metalowej, czy tam rockowej. Tak ma być czy to żart? Wiadomo, wtedy od razu usiadłem nie wiedząc co się dzieje, ale w ciele zostałem :P.
to nie metal. w nagraniu OBE-Dźwięków nic innego nie ma jak tylko mocny synchro-dźwięk, taki szumo-pisk. to co usłyszałeś było przesunięciem fazy zmysłu słuchu na Twój pierwszy plan OSPUO, czyli wylazłeś słucham na pierwszy obszar projekcji astralnej. Brawo! coś się zaczyna dziać! :D

DS
------------edit-------------
OBSERWUJ... uważnie obserwuj...

Post Cz maja 15, 2008 3:16 pm

Re: OBE Dźwięki

Obe dźwięki są pozytywnymi dźwiękami :) ponieważ w moim przypadku nie zdaje egzaminu nagranie w którym lektor ''wspomaga ''swoim prowadzeniem. Od razu przychodzą mi do głowy różne myśli spowodowane jego słowami .
Wolę czyste-nieskażone niczym nuty ...
Apropo - które z utworów HS Monroe są bez prowadzenia wokalnego ?
Możliwe ,że tu chodzi o "Monroe Audio Track 1, 2 "
zetknął się ktos z tym ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


cron


Śnienie - rozwój - warsztaty

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO