OBE Reiki...

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post So lis 01, 2008 8:21 am

OBE Reiki...

Ma ktoś chęć spróbować? Dostałem ten system jakiś rok temu od pewnej mistrzyni Reiki z Holandii, niestety nigdy mi się wyjść nie udało świadomie, więc tu także spotakał mnie podobny los. Zresztą to chyba tak właśnie działa, nie wyciąga, a tylko wspomaga. I tak jak na innych polach i tu są ludzie którzy się tym cieszą, i ci drudzy... Być może każdy ma swój sposób na OBE, ja swojego jeszcze nie odkryłem, choć przymierzam się do zrobienia tego w medytacji... jak ktoś chce, możemy umówić się na przekaz... Zaszkodzić nie zaszkodzi, ale czy pomoże? :)
Ostatnio edytowano So lis 01, 2008 6:20 pm przez Bodhisattva, łącznie edytowano 1 raz

Post So lis 01, 2008 12:43 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

ale o co dokładnie chodzi? bo mogę być chetna :P

Post So lis 01, 2008 2:11 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

Przypomniałem sobie właśnie o tym systemie, dostałem go rok temu w prezencie. Nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Energia przyjemna, miła, ciepła, jednym pomaga osiągnąć OBE, innym nie. Jeśli komuś pomoże i będzie miał chęć się tego nauczyć, pomogę. Jak to działa? Przykład: dziś, koło 9 wykonałem sobie 15 minutowy przekaz na godzinę 11 i przed 11 położyłem się z planem odebrania tego przekazu, rozluźniłem się i szybko odpłynąłem w rodzaj lekkiego snu, w którego trakcie przebudziłem się i czułem fajny ciepły przekaz, byłem w czymś co przypominało LD. Jeśli ktoś jest chętny na doświadczenie proszę o prive.
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post So lis 01, 2008 4:41 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

Jestem chętny, proszę też o rozwinięcie :)
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post So lis 01, 2008 5:43 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

Wykonałem przekaz w taki sposób, by był dostępny dla każdego, kto wyrazi intencję jego przyjęcia w ciągu najbliższych siedmiu dni od tej chwili (1-7.11.2008), godzina i ilość przekazów nie ma znaczenia o ile zawiera się w podanym zakresie dni. Wysłałem go do wszystkich wyrażonych intencji w tym czasie.

By odebrać przekaz należy wyrazić intencję jego przyjęcia powołując sie na ten post, można prośbę wysłać do własnego WJ/MTJ, prosząc o ten przekaz. Wcześniej można poprosić o opiekę np. istoty wyższe/aniołów/Boga/WJ/MTJ - kto jak woli czy lub i wierzy :)

Przekaz można przyjąć w dowolnej chwili w medytacji, lub poprosić by rozpoczął się w najlepszej dla nas chwili podczas snu, drzemki, czuwania (by przykładowo wzmocnić technikę 4+1)... przekaz rozpocznie się automatycznie w chwili wyrażenia intencji lub samoistnie w najbardziej dogodnym momencie, gdy odpowiednia intencja wyrażona zostanie wcześniej.
Ostatnio edytowano So lis 01, 2008 5:50 pm przez Bodhisattva, łącznie edytowano 1 raz

Post So lis 01, 2008 5:49 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

ale co to za przekaz :?:

Post So lis 01, 2008 6:04 pm

Re: Przekaz OBE Reiki...

Mówiąc o Reiki mam na myśli energię światła, miłości. Reiki to droga serca, dla jednych sztuka uzdrawiania, dla innych droga pracy ze sobą, czy sposobem życia, podobnie zresztą jest z Tai-Chi, Qi-Gong, Jogą, OBE, LD, itd... tak mi się przynajmniej wydaje. Na forum o OBE nie będę zbytnio rozwijał tego tematu, tym bardziej, że o samym Reiki napisano już sporo i w necie można to znaleźć, jeśli kogoś to zainteresuje to odsyłam do http://www.google.pl. O samym OBE Reiki już tak wiele nie ma.
Avatar użytkownika

Podróżnik z bagażem doświadczeń

Posty: 233

Dołączył(a): So lut 23, 2008 5:54 pm

Lokalizacja: Londek Zdrój

Post N lis 02, 2008 12:46 am

Re: OBE Reiki...

Reiki swietnie wspomaga dalekie fazy...jak na promieniu swiatla mozna wédrowac z Energiá w cieple obszary. Na poczatku pracy z Reiki robilem sobie taki auto-zabieg i odplywalem w swiadomy sen jak mówisz Bodhisattva...wtedy jeszcze nic o obe nie wiedzialem. Przy inicjacjach wiele osób pierwszy raz spotyka sié ze swoim przewodnikiem, zwlaszcza po drugim stopniu puszcza wiele blokad i sie zaczyna dziac. Moze jakis eksperymencik z Reiki rozpoczniemy?
"Free Your Mind And Your Ass Will Follow"

Blog: http://lamir11.blogspot.com/

Post N lis 02, 2008 11:39 am

Re: OBE Reiki...

No właśnie miałem chęć na wykonanie niewielkiego eksperymentu i przekaz poszedł w świat. Teraz jak na to patrzę, to mam mieszane uczucia względem tego, zaczynam dostrzegać, czemu zbyt wiele na sieci nie ma na ten temat, zresztą dla reikowców OBE nie jest tak istotną sprawą. Życiem można cieszyć się na wiele różnych sposobów. Można wychodzić z ciała jak to robią OBE-Maniacy i spotykać się z własną boskością TAM, lub zapraszać boskość do TU... jak to robią przykładowo Reikowcy. Troszkę tak zobaczyłem ten aspekt, czytając Twoje słowa o wędrowaniu na promieniu Reiki Aloha, a spotkałem się już wcześniej (Huna, Szamanizm, Śnienie opowiadane piórem Castanedy), gdzie wychodzenie na zewnątrz w jaki kolwiek sposób - zaczyna się wyrażać po jakimś czasie na planie fizycznym, Darek także opisał kilka przykładów. Wszystko zdaje się mówić, że u każdego wyraża się to w bardzo indywidualny sposób. Słyszałem także o reikowcach mających głębokie OBE...

Właściwie przyszedłem tu by w końcu samemu wyjść, hehe, śmieję się, bo widzi mi si, że mój WJ robi dokładnie to samo co ja, tylko odwrotny kierunek, ja próbuję wyjść, zaś On wejść, wcielić się jeszcze bardziej. Mam poczucie, że to dużo istotniejsze dla mnie jest, niż OBE do którego dąży pewna część mojego ludzkiego Ja :)

------------
Ja Mu się nie dziwię, fajnie tu jest, właściwie to tu jest wszystko :)

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle