od czego by tu zaczac?

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Post N wrz 14, 2008 11:32 am

od czego by tu zaczac?

Wlasnie..
Dotąd tylko zabawy z OOBE wg. wskazowek z cudownyportal.pl
kusi mnie, zeby sprobowac jakiegos wspomagacza.
Zamowilem 5gr. Suszu Salvii ale tak sie zastanawiam.. jakby nie zadzialala (wkoncu to "tylko?" najtanszy susz..) kupic cos innego? Calea?
Aa.. i nie pale.
Avatar użytkownika

Posty: 626

Dołączył(a): N maja 11, 2008 4:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post N wrz 14, 2008 4:44 pm

Re: od czego by tu zaczac?

Salvia w żaden sposób nie pomoże Ci w wyjściu. To dwie różne rzeczy. za to calea (lub np. african dream root) jak najbardziej - o ile zniesiesz jej gorzki smak przez tydzień (tyle trwa ''kuracja''). Pomoże w osiągnięciu świadomych snów a stąd prosta droga do oobe. Zresztą oobe i ld to praktycznie to samo. Różny jest tylko sposób opuszczenia ciała.
Odnośnie calei chciałbym podkreślić słowo "pomoże". Warto wcześniej poćwiczyć jakieś metody osiągania świadomych snów. Choćby technikę rąk czy testów rzeczywistości.
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post Pn wrz 29, 2008 10:34 pm

Re: od czego by tu zaczac?

salvia a oobe stary różnica jest ogromna oobe bez psychodelicznych wspomagaczy ćwicz
psychodeliki to inna bajka (też warta zainteresowania ;]) - rozdeptanie ego glanem ;]

Post Wt wrz 30, 2008 10:34 am

Re: od czego by tu zaczac?

mi matka zabrała około 40 g suszu! a miałęm zrobić wkońcu mocny ekstrakt a tak to robiłem słabe i jeszcze ten płyn mi sie wylewał

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle