piwo maryśkowe

Dział ten jest poświęcony wszelkim "wspomagaczom" ułatwiającym osiagniecie stanu poza ciałem. Programy komputerowe, dźwięki, zioła i inne.

Moderator: Opiekunowie

Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 463

Dołączył(a): So lut 23, 2008 3:46 pm

Lokalizacja: z Ducha

Post Śr maja 14, 2008 2:22 pm

piwo maryśkowe

Piliście już może tajemnicze piwo z ekstraktem z kwiatu maryśki? Nazwa: Hemp Valley Beer z pięknym zdjęciem konopii indyjskich na etykiecie:). Może wkleję zdjęcie jak zrobię... :)
Oby wszystkie istoty osiągnęły szczęście i przyczyny szczęścia
Avatar użytkownika

Posty: 130

Dołączył(a): So mar 01, 2008 10:20 am

Lokalizacja: Podkarpacie

Post Śr maja 14, 2008 8:06 pm

Re: piwo maryśkowe

Oo ciekaweXD Do polskie doszlo już to coś? :roll:

Kumpela miała wódkę na bazie marihuany na ognichu, przynajmniej tak mówiła. Nie wiem czy to była na serio tak zrobiona,jakimś sposobem wódka i nie pamiętam ich po spożyciu...bo mało z tego ognicha pamiętam:))
"Jedno jest tylko życie, które wkrótce mnie,
tylko to co zrobione z miłością nigdy nie zginie"
AVE ANARCHY & COME CLARITY!!
Avatar użytkownika

Opiekun

Posty: 359

Dołączył(a): Wt mar 25, 2008 8:43 pm

Lokalizacja: Łódź

Post Śr maja 14, 2008 8:08 pm

Re: piwo maryśkowe

W Czechach sprzedają likier Cannabis, na nasionkach Maryśki. Świetny produkt ^^
"Pozytywne działanie nie może ulec zniszczeniu, podczas gdy negatywność nieuchronnie niszczy sama siebie." - Budda Siakjamuni
"Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy."
- Martin Luther King
Avatar użytkownika

Posty: 626

Dołączył(a): N maja 11, 2008 4:21 pm

Lokalizacja: Sanok

Post So maja 24, 2008 5:34 pm

Re: piwo maryśkowe

piwo z nasion? pewno smaczne. ale jak ktoś się czymś takim nachachać to tylko za sprawą alkoholu. w nasionkach konopii THC (substancji halucynogennej) praktycznie nie ma. A co do tego piwa Conchity - podejrzewam, że więcej jest tam marketingu niż tego co etykietka pokazuje.
Ostatnio edytowano So maja 24, 2008 7:58 pm przez Dreamcather, łącznie edytowano 1 raz
...:::dać się ponieść i wylądować na drugim brzegu rzeki świadomości:::... wędrowiec do świtu
http://www.obemania.pl/
KOCHAM WAS :)

Post So maja 24, 2008 6:49 pm

Re: piwo maryśkowe

Heh czego to nie wymysla :P
Avatar użytkownika

Posty: 67

Dołączył(a): N lut 24, 2008 12:06 pm

Lokalizacja: Puławy

Post Pt maja 30, 2008 9:00 am

Re: piwo maryśkowe

tak pewnie mówicie o piwie Cannabia które dostepne jest nawet w polskich sklepach od dłuzszego czasu :)np w delikatesach koło mnie były za pare złotych ;)

Obrazek

"Cannabia, czyli piwo konopne (z tych konopi indyjskich), na etykiecie ma charakterystyczny zielony listek. Ale raczej w celach marketingowych. To coś jak puszczanie oka; żeby się młodym zbuntowanym wydawało, że dostają towar zakazany. Odurzyć się tym piwem nie można. Upić – owszem, jak każdym. Smak ma piwny, tylko zapach świeżo ściętej marihuany."

"Tak naprawdę nowy napój ma więcej wspólnego z tradycyjnym piwem niż z miękkimi narkotykami. Gustowna etykieta, gęsto upstrzona pięcioramiennymi listkami konopi i minimalna zawartość THC mają zaciekawić, przyciągnąć klientów do produktu, wokół którego unosi się aura zakazanego owocu.
Trunek ma piwny smak, a charakterystyczny słodki aromat rozpoznają tylko prawdziwi koneserzy. Rozczarują się również ci, którzy spodziewają się odlotu po kilku butelkach. Co najwyżej czeka ich ciężki kac, bo trunek zawiera 5 proc. alkoholu."
..I'll see you on the dark side of the moon..

Post Pt maja 30, 2008 9:07 am

Re: piwo maryśkowe

no właśnie te piwa to trik marketingowy dla młodzieży, żeby to miało kopnięcie to trzeba wcześniej i tak przypalić ;] w Polsce przecież by nie dopuścili do obrotu piwa które ma dużą zawartość thc
Avatar użytkownika

Posty: 415

Dołączył(a): Śr maja 07, 2008 5:51 pm

Post Pt maja 30, 2008 12:57 pm

Re: piwo maryśkowe

Słyszałem o wykwintnej wódce "haszyszowej" :)
Nie czytaj moich postów, są głupie.

Post Pt maja 30, 2008 3:58 pm

Re: piwo maryśkowe

Jakieś te krzaki w tle zdjęcia zwiędłe :)

A piwo ma tyle wspólnego z marihuaną co salvia z szałwią z ogródka :)

Post Pn lip 14, 2008 8:37 am

Re: piwo maryśkowe

u mnie w sklepach mamy Hemp Valley beer
Obrazek

potwierdzam iż jest to wyłącznie chwyt marketingowy :)

Powrót do Wspomagacze OOBE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO

Wymiana linkami Monitoring www Kuchnia hawajska Artykuły komputery Finanse i ubezpieczenia Prawo finansowe Page Rank Pani szuka pary Wakacje w lesie Praca w Polsce Telefony i akcesoria Działki Motocykle