Ostatnia wizyta: Nie Wrz 21, 2008 8:55 am Obecny czas: Nie Wrz 21, 2008 8:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 2:18 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 11
Witam wszystkich serdecznie dowiedziałem się od mojego kolegi że udało mu się wyjśc pierwszy raz z ciała w ciągu 10 minut stosująć program komputerowy który stymuluje fale mózgowe. Ja też bym chciał wkoncu wyjśc z ciał ale stosując tradycyjne metody. I mam do was takie pytanie jeżeli ktoś wyjdzie z ciała stosujac program komputerowy to bedzie miał problem potem wyjść z ciała stosując tradycyjne metody??

Pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:20 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 301
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Jeśli zrobisz to raz za pomocą programu, to przypuszczam, że potem nie będzie wiele trudniej niż gdybyś nie zrobił tego ani razu. Być może będzie nawet łatwiej wyjść tradycyjnymi metodami, jeśli odwołasz się do odczuć jakie byś czuł podczas użycia programu.
Jeśli jednak takiego programu będzie się używać dużo więcej niż raz to wtedy podświadomość się przyzwyczai to takiego standartu i nie będzie chciała z tobą współpracować podczas stosowania metod tradycyjnych.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 11:51 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sie 18, 2008 12:01 am
Posty: 42
Miejscowość: Kielce
Mi się udało wyjść trzy razy. Raz za pomocą programu, raz naturalnie, i raz na kilka sekund.

Doświadczenie za pomocą programu było średnio przyjemne, gdyż trochę mi się w atralu nudziło.
Zaś tradycyjnie wyszłam jakiś miesiąc później. Było bardzo ciekawie... Miałam tyle rzeczy do roboty, że nie wiedziałam za co się wziąść.
Trzecim razem wyszłam tradycyjnie, ale nie byłam w stanie się ruszyć.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 2:10 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 11
Ja od tygodnia próbuje wyjść z ciała za pomocą różnych technik ale niestety jeszcze mi się nieudała dopiero teraz zaczołem stosować technikę Roberta Monroe i ma one na razie pozytywne skutki niewyszłem jeszcze z ciała ale z dnia na dzień szybciej osiągam relaks a wczoraj miałem moje drugie wibracje pierwsze były trochę dziwne bo czułem się tak jak by ktoś mną trząsł a te co miałem teraz trwało około 5 sekund ale były takie jak opisuje je Robert Monroe ale niestety nie umie jeszcze ich utrzymać:/ . Mnie trochę kusi do użycie programu ale bardziej chce to osiągnąć sam by mieć z tego większą satysfakcje. Mam nadzieje że w najbliższym czasie uda mi się osiągnąć OBE:)

Dalekich lotów

Serdecznie pozdrawiam


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Śro Wrz 17, 2008 4:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Mar 31, 2008 3:17 pm
Posty: 58
Miejscowość: Wrocław
Jeśli ktoś podwiezie Cię w jakieś miejsce samochodem, to potem łatwiej Ci trafić tam na piechotę niż mając tylko adres. Myślę, że z obe jest podobnie. Jeśli wyjdziesz za pomocą jakiegoś wspomagania, to i bez niego sobie lepiej poradzisz.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyjście za pomocą programu
PostWysłany: Śro Wrz 17, 2008 5:30 pm 
Offline

Dołączenie: Pią Wrz 05, 2008 3:45 pm
Posty: 11
Ja prubowałem wyjść zapomocą programu kilka krotnie ale nieudało misie;/, Niewiem czemu mój kolega wyszedł za pierwszym razem a ja nie;(.


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Izolacje • Świąteczne Opisy • Wynajem samochodów Katowice • Mickiewicz wiersze • Pozycjonowanie • Łańcuszki na Gadu Gadu • pozycjonowanie stron • nowe mieszkania kraków • F1 Filmiki • ogrzewanie elektryczne • Pozycjonowanie bielsko • Darmowe gry java • Panele • Typy sportowe • Darmowa Muzyka
phpBB SEO