Ostatnia wizyta: Wto Kwi 29, 2008 7:55 pm Obecny czas: Wto Kwi 29, 2008 7:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wysysacz
PostWysłany: Śro Kwi 23, 2008 8:16 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 12
Miałem raz bardzo dziwne doświadczenie ze strażnikami..hmmm strażnikami sam nie wiem co to było... odzyskałem świadomość będąc otoczony totalną czernią ...czułem iż znajduje się w moim pokoju leżąc na mym łóżku , nagle pojawiła się postać kobiety koło 30 krótko ścięta blondi ;)Dobrze wiedziałem co się będzie działo , lecz w pewnej chwili gdy zaczęliśmy się całować po prostu zostałem jak by wessany w jej usta...czułem jak mnie wsysa ! Momentalnie straciłem świadomość.... Przez następne dwa dni chodziłem cały obolały i kompletnie bez sił...tak jak by ta istota z astrala po prostu naprawdę wyssała ze mnie energie życia.... Przez kilka tygodni nie mogłem osiągnąć oobe bynajmniej nie z powodu strachu ( chyba że podświadomie ) , czytałem o różnych larwach astralnych i innych tego typu istotach i różne opinie obemaniaków na temat tego czy coś co się stanie w astralu może mieć wpływ na świat rzeczywisty.... Najwięcej było opinii typu iż po za względem emocjonalnym nic się nie może nam stać , więc dlaczego byłem tak wyczerpany przez dwa kolejne dni? podświadoma sugestia...może coś innego?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 5:19 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:46 pm
Posty: 195
Miejscowość: złota kula nad światami
Żaden to strażnik. Zwykła babka, żywa lub nie, która nauczyła się w ten sposób pozyskiwać energię. Wyczyściła Cię na cacy korzystaąc z Twojej naiwności...:).
Zapytaj Setha jak połykał ludzi i cieszył się uzyskaną w ten sposób energią...

_________________
...Jak biec to do końca potem odpoczniesz,
Potem odpoczniesz cudne manowce...


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 6:24 am 
Offline

Dołączenie: Wto Kwi 22, 2008 4:33 pm
Posty: 12
Dzięki za odpowiedź... sam znam ludzi którzy tak robią ale nie przypuszczałem ze w taki sposób może ktoś mnie tak przerobić , od tego zdarzenia trochę minęło jednak czasu i nigdy nic podobnego mi sie nie przytrafiło.... tak czy inaczej prawdą jest to iż można natknąć się na istoty które mogą nam w pewnym stopniu wyrządzić krzywdę odczuwalną w świecie naszej iluzji czasoprzestrzeni choćby na przykładzie tej historii....


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 9:03 am 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 11:10 am
Posty: 10
Nothing to nie iluzja,istoty astralne nie wszystkie są miłe,istnieje coś takiego jak wampiryzm energetyczny,a to doznałeś tego w sposób drastyczny,ale fizycznie nic ci nie zagraża,chociaż na pewien okres doznałeś pogorszenia samopoczucia,ale na dłuższą metę to cię najpewniej wzmocniło-zgodnie z zasadą:"co cię nie zabije to cię wzmocni"


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 11:27 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Mar 27, 2008 9:03 pm
Posty: 6
Miejscowość: Outer Space
Patrzcie, nawet w Poza trzeba uwazac na to z kim się czlowiek caluje. :twisted:
Ciekawi mnie tylko czy w ten sam sposob mozna komus energie przekazac? To by bylo bardziej przydatne. ^.^

_________________
What if Your world wasn't what it seemed?
What if the dream was better than reality?
How hard would You fight to keep the dream alive?


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 1:48 pm 
Offline

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 11:10 am
Posty: 10
Faith napisał(a):
Patrzcie, nawet w Poza trzeba uwazac na to z kim się czlowiek caluje. :twisted:
Ciekawi mnie tylko czy w ten sam sposob mozna komus energie przekazac? To by bylo bardziej przydatne. ^.^

No przecież przekazałeś ,co prawda niezbyt dobrowolnie ale ją oddałeś.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wysysacz
PostWysłany: Pią Kwi 25, 2008 1:34 pm 
Online
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 214
Miejscowość: Piechowice (koło J.Góry)
Wampir! A jak powiedziała Nagualita - być może jakaś osoba fizyczna to była, co nie zmienia faktu, że wampir. Są tacy ludzie - nawet chciałam poznać to środowisko (bardzo różne "wampiry"), ale oni są baaaardzo zamkniętą grupą i nie da się do nich wejść, jeśli samemu się wampirem nie jest i się tego niewykarze.

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Kredyt hipoteczny • www.simpleart.pl • Zasilacze • Parasole reklamowe • kredyty mieszkaniowe • Mustela • Łańcuszki na Gadu Gadu • Bioderma • photoshop do sciagniecia • tapety • wynajem maszyn budowlanych • Obrazy • oferta pracy anglia • banki • gadzety reklamowe
phpBB SEO