Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 2:30 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 2:30 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wyszedłem tylko nogą.
PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 8:18 pm 
Offline

Dołączenie: Wto Wrz 30, 2008 7:12 pm
Posty: 4
Miejscowość: Nowa Sól
Witam jakoś 2 tygodnie temu gdy zacząłem ćwiczyć obe przydażyło mi się coś śmiesznego a jednoczesnie wspaniałego.Położyłem się spać około 3-4 w nocy z myślą o Obe.Położyłem się na plecach po jakims czasie przekręciłęm się na bok i czuje jak trace świadomośc ale jak najdluzej ją utrzymywałem. W pewnej chwili straciłem świadomośc i nagle się ocknełem i miałem już paraliż. Mysle sobie dobra odpręże się i bedą wibracje chwila minęła miałem efekt zapadania się i zacząłem odczuwać kosmiczne piski ze środka mojej głowy (narazie były słabe) Zacząłem ruszać nogą (astralną) śmieszne uczucie poniewaz reszta ciała była jak z kamienia a. W pewnej chwili piski zaczęły być bardzo donośne i wraz z wibracjami czułem jak by mi miała zaraz głowa eksplodować , czułem nawet jak mnie zęby od nich bolały i musiałem to zaprzestać na hama wyrwałem sie z tego paraliżu.Zrobiłem sobię dłuższą przerwę od tego by pozbyć się wewnętrznych lęków i dziś będe znów próbował.Pozrawiam.:)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: Wyszedłem tylko nogą.
PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 9:22 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Mar 26, 2008 9:54 pm
Posty: 97
Miejscowość: Gdańsk
No to widzę, że jesteś już bardzo blisko wyjścia. Mam nadzieję, że następnym razem już uda Ci się wyjść. Powodzenia! :)

_________________
I walka o strzepek marzen
o wieczne nadzieje i sens


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO