Ostatnia wizyta: Pią Wrz 04, 2009 8:35 am Obecny czas: Pią Wrz 04, 2009 8:35 am

Wszystkie czasy w strefie UTC




 [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: z LD w OBE
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 8:28 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 42
Mam dość ! Ostatnio takie piękne LD (nie wiem jak ale Wszedłem w nie parę s ? (przynajmniej tak mi sie wydawało) ze zamykałem oczy pojawia siec cos w rodzaju chromu przed oczami i jestem ) Jednak za każdym razem kiedy próbowałem wyjść z ciała zmieniałem tylko otoczenie :cry:

Próbowałem w LD sie obrócić siąść co ktokolwiek
zawsze spadałem z łóżka ;)ale dalej w LD :cry:

Może jakieś rady ktoś miał taki problem ? Jak sobie z nim poradził ? Jak pokonać focus 10 ?

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 10:55 am 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Mar 14, 2008 10:10 pm
Posty: 31
Chyba mam rozwiązanie twojego problemu Exorcysto! Oto fragment e-booka "LD4All - Przewodnik Świadomego Śnienia" - świetna skarbnica wiedzy o LD, polecam każdemu (link do całości poniżej).
Cytuj:
Podczas LD wyjdź z ciała

Doświadczenie poza ciałem
Posiadasz dwa ciała. Jedno, przypisane do ziemi i drugie, astralne. Te dwa ciała zazwyczaj są razem, ale możliwym jest świadome oddzielenie ciała astralnego od ciała ziemskiego. Jest to nazwane doświadczeniem poza ciałem (ang. out of body experience). Zapisywane jako OBE lub OOBE.

Możesz wykorzystać świadome śnienie jako stan pośredni do doświadczeń poza ciałem.
Kiedy próbujesz opuścić ciało, jest kilka znaków, które informują, że Ci się udaje.
- Słyszysz ogłuszający lub bardzo wysoki dźwięk
- Czujesz, że Cię coś wypycha
- Czujesz, że kręcisz się wokół
- Czujesz, że poruszasz się z dużą prędkością (możesz nawet czuć podmuchy wiatru we włosach)

Czasami jest to straszne i może Ci się nie udać, ponieważ będziesz zbyt przerażony. Ale czasami możesz skończyć w najbardziej zaskakujących światach.

Moje doświadczenia
W chwili kiedy opuszczam ciało, słyszę hałas, który najlepiej opisać jako "snok". Po czym mam przeczucie, że zostałem od czegoś odcięty.

Kiedyś ćwiczyłem LD bardzo intensywnie, i w tym czasie często budziłem się z uczuciem obracania wokół własnej osi, lub – czasami – bardzo szybkiego poruszania się przez tunel.

Metody
Mam kilka metod na projekcję astralną podczas snu. (Może to brzmieć, jakbym OOBE było dla mnie na porządku dziennym, ale w rzeczywistości rzadko trafia mi się, abym miał je świadomie)

Jedną jest wznoszenie się najwyżej jak dasz radę. Musisz spróbować wzlecieć naprawdę wysoko, i w międzyczasie powiedzieć do siebie, "wyżej, w górę, poza ciało". Czasami możesz poczuć, że naprawdę wypycha Cię z ciała.

Inną metodą jest wyobrażenie sobie, że jest się pod wodą i odczuwanie siebie wypływającego do powierzchni. Powoduje to, że łatwiej jest odczuć siebie będącego wypychanym naprzód.


Przewodnik LD4All można pobrać w całości tutaj: http://www.energyforum.pl/viewtopic.php?t=1008 .

Udancyh lotów!

_________________
Właśnie w chwili kiedy opanuje ziemię i wespnie się do nieba, gdy zanurzy się w odmęty mórz, gdy uzna, że pokonał czas - czas runie na niego


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Pon Maj 05, 2008 3:29 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 21, 2008 10:05 pm
Posty: 42
Hym… głośny rażący uszy dźwięk słyszę czasem przy wchodzeniu w LD ;)no cóż ale reszty objawów nie ma . Hym… popróbuje chodź juz nie raz próbowałem odruchowo wylecieć z ogromną prędkością ;)niestety sie wybudzałem :)
Ale może wmówię sobie „wychodzę z ciała” w czasie tej czynności cos da ? Zobaczymy !

Może jakieś jeszcze rady ?

_________________
Exorcysta :)
OOBE: 3 razy
LD : przy 1000 przestałem liczyć ;)


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 8:52 am 
Offline
Podróżnik z bagażem doświadczeń
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 23, 2008 3:40 pm
Posty: 405
Miejscowość: Karpacz, ten w górach
Ja zawsze mówiłam w LD - chcę OBE - i ciągnęło mnie w tył, po czym wstawałam z paraliżu. Jeśli jesteś w Poza, to co za różnica, jaką metodą?

_________________
ciekawość to pierwszy stopień do... wiedzy
cokolwiek powiem w jakiejkolwiek sprawie, będzie to zawsze jedynie czubek góry lodowej

Odwaga w Poza to Tarcza, a Miłość do Wszechrzeczy to Miecz, który unicestwia Przeciwności.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 9:15 am 
Offline
Opiekun

Dołączenie: Śro Lut 27, 2008 8:23 am
Posty: 115
Często kiedy wychodziłem do OP z LD, czułem swoiste "przełączenie" się jakby do innej rzeczywistości. W momencie świat wykreowany w LD zanikał, a ja leżałem w łóżku z tym cudownym uczuciem, że wystarczy się przekręcić na drugi bok. Generalnie wydawało mi się to zupełnie naturalne, mówię o wyjściach do POZA na niskich fazach.

A czego przed chwilą doświadczyłem ciekawego. Dziesięć minut temu wstałem z łóżka po pierwszym całkowicie świadomym i z pełną premedytacją wywołanym LD :)Bardzo ciekawe uczucie. Właściwie bez utraty świadomości, bezpośrednio w sen.

Pozdrawiam.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 4:33 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 07, 2008 5:51 pm
Posty: 431
1. spróbuj skoczyć z jakiegoś wielkiego budynku za przeproszeniem na PYSK :P
2. leć wysoooko w góręę
3. znajdź się w samolocie, wyskocz i spadaj ze spadochronem. Spadaj coraz szybciej i szybciej, czuj opór powietrza, otwórz spadochron i poczuj, jak wypycha Cię z CIAŁA !!!
4. kręć się w kółko i powiedz "jak się zatrzymam wyjdę z ciała!" albo przejdź przez drzwi z napisem "oobe" xD może zadziała

_________________
na innych forach jako Glowa
LD:7
Doświadczaj wszystkiego dla samego robienia tego, dla przyjemności. Później stwierdzisz, że to wszystko jest nic niewarte, ale nie będziesz się smucił. Będziesz się cieszył i śmiał, bo zrozumiesz, bez (robienia, posiadania) jak wielu rzeczy możesz być szczęśliwy.


Góra
 Profil E-mail  
 
 Temat postu: Re: z LD w OBE
PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 4:59 pm 
Offline
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Mar 02, 2008 2:56 pm
Posty: 46
1. hmmm kiedyś tak zrobiłem skoczyłem sobie przez balkon oczywiście w ld... jakież było moje zdziwienie gdy sie rozpłaszczyłem na chodniku...

Ale tak skoki działają na mnie nawet bardzo dobrze 8-)

_________________
Wierzę w ŻYCIE ... Żyjemy po to by doświadczać... Wierzę w to czego doświadczam ...


Góra
 Profil E-mail  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
 [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpBB SEO